Výpravná hororová klasika v duchu filmů Armáda temnot a Úsvit mrtvých. Skupina vědců je na Antarktidě přepadena oddílem maskovaných vojáků. Ukáže se, že vědci narazili na nacisty, kteří se po prohrané válce schovali do nitra Země. Znetvořená těla, plná nejrůznějších ran a odkrytého masa, vyráží do boje, aby se pokusila znovu obnovit Třetí říši! (oficiální text distributora)

socket7 odpad!

Transformer Hitler který funguje na kmenové buňky? Wipe-out zbraně? 100 letý přešívaný Mengele? Plácání mozkem o zem? Nazi létající talíř? Pean, který má vlastnosti špičkově vyváženého házecího nože? Obrovský Boeing s vlastnostmi rekreační Cessny? Ztrhávání ksichtů z lebek? Potrat vysavačem? Samozřejmě, je to odpad, možná i odpad by se styděl, ale kde tohle všechno jinde uvidíte? Aneb, co vše se dá natočit v jednom hangáru :) ()

Fezzi odpad!

Tak toto byla ABSOLUTNÍ SRAČKA!!!! O jakémkoliv příběhu zde nemůže být ta nejmenší řeč. Spíš bych řekl, že tým natočil směsici náhodných, zvratkům podobných vývrhů jejich myslí. Dobrá, když jsem se teď zbavil zuřivosti z absolutně promarněných 85 minut svého času, přiznávám, že příběh tu v podstatě byl, ale jeho nepromyšlenost a nelogičnost je k pláči. Neoriginalita sálá již ze samotného názvu filmu a to ať už pohlédneme na jeho originální verzi, nebo jako vždy "velice přesnou" českou obnoš. Jinak kamera, dialogy, speciální efekty - robo-hitler, co do k sakru mělo být? Takže asi tak: Existuje-li na světě jakákoliv jiná činnost, co by jste zrovna mohli dělat, čištění koupelny nevyjímaje, věřte mi, že je rozhodně zábavnější než tento film. Na druhou stranu má film přeci jen dva plusy. Jednak mi nevím proč přišli scény s bezkožním Markem poměrně komické. A jako druhé plus mohu označit fakt, že mi masírování kuřích ok na nohou mé babičky nyní připadá mnohem záživnější než kdy dříve. Což je zřejmě jediný důvod, proč se takovýmto filmem obtěžovat. Pokud nohy babičce nemasírujete, běžte raději vyleštit toaletní mísu, nebo třeba umýt filtr z myčky. ()

luciekout

fakt sranda, už podle názvu jsem čekala, že se nudit nebudu, popcorn a kýbl zmrzliny k tomu, totální oddychovka bez ambicí na velký biják s konzervovaným mechaHitlerem, zombíky, Dr. Mengelem a UFO :) ()

spawnxp

Ani nevim jak to hodnotit - možná by bylo nejlepší promítat to ve formě asi tak čtyřminutovýho traileru z "nejlepších" scén... Parasitní release filmu Iron Sky opravdu nepředčila očekávání. ()

TOPmoovie odpad!

je to amatersky film, natoceny asi niakym deckom, co naslo nahodou videokameru, a niaky kamos mu to upravil vo windowse, ale nie v 7 ale v xp :)) ()

HakitoCZ

Věřte mi, nebo ne, u tohohle jsem se vážně náramně pobavil! Je to vážně hodně, hodně špatný film. A kvůli tomu má svoje kouzlo. Takový film je sračka už podle názvu. A ono se to moc nezlepšilo. Mám trochu rozpolcené pocity, protože tou neuvěřitelnou špatností a ubohostí jsem se moc nasmál. Jakoby si scénáristi rozebrali bločky a tužky a odešli domů, každý něco napsal a potom to splácali dohromady. Proto se můžeme dočkat scén, kde se mučí, zabíjí děti vysavačem, skalpuje popředu, máme tu plazmové zbraně, podzemní svět jako z filmu Cesta do středu země - a v něm elektřinu, někteří náckové mají mp40, které uvidíme jen v úvodu, také tu je nacistické UFO, Hitler-kyborg, dojemné scény nad smrtí z kůže oloupaného kamaráda, potom se všichni záhadně vyšplhají z několika kilometrové jámy, aby mohli zničit Nazi-UFO a podruhé zabít Adolfa a to všechno završuje jen jediná -naprosto dokonalá- scéna. V pozadí vybuchuje UFO, Adolf se propadá do hlubin ledovce a poslední přeživší(on) požádá poslední přeživší(ji) o ruku. Awwww... ()

Mexican82 odpad!

Ak mate sebevrazebne sklony a neviete ako stravit cas, kym vas dorazi pusteny plyn je to celkom solidny film. Tiez doporucujem po nuklearnej katastrofe, padu meteoritu alebo opatovnom obsadeni postu ministra financii panom Kalouskem. V ostatnych pripadoch si bude clovek spytovat svedomie, ze svoj zivot skratil o 85 minut. Hrozne.. nudne.. amaterske. A najma zufalo tragicke ()

Igwar

Áno, tomuto filmu je možné vytknúť veľmi veľa. Koniec koncov je to produkcia fy Asylum, takže to ani nemôže byť ináč. Napriek tomu toto dielo nie je z ďaleka taka katastrofa, ako väčšina filmov tejto spoločnosti. V prvom rade treba oceniť naozaj originálny námet okolo alternatívneho konca druhej svetovej vojny. Film teda prekvapivo nie je vykrádačkou námetu iného "slávnejšieho" titulu. Základnou podmienkou je nebrať film vážne, ale iba ako šialený úlet, ktorý ma za cieľ iba jednu jedinú vec - pobaviť diváka. O nejakom budovaní napätia, alebo desivej atmosfére nemôže byť ani reči. Film skôr zaujme v prvej polovici zopár vydarenými gore efektami a v druhej - dosť netypicky na tento žáner - humorom. Ja som od filmu dostal, to, čo som čakal - pobavil som sa a preto dávam hodnotenie ***. Odporúčam tento film napr. pre "skupinové" pozretie s priateľmi, o zábavu bude postarané. Záver: Na čo sa pozastavovať nad debilným scenárom, hereckými výkonmi, efektami... Tento typ filmu a zvlášť od tejto konkrétnej spoločnosti v tom nikdy nevynikal a pochybujem, že niekedy bude. Komentáre typu Mexican82, Topmoovie a pod. majú asi taký zmysel, ako kritizovať futbalové mužstvo z Hornej dolnej, že nehrá v Bundeslige... ()

Googooplexer

Výpravná hororová klasika :)))))))))))) Malilinká hviezdulka za Džejka Buseyho ako doktora - Nasmial som sa jak hovado, už prvé scény sú vrcholom paródie. Veru, škoda, že som nevydržal do konca. Ani do polovice. Keď to vyhrá nejaký festival, budem ľutovať. ()

Slickcz

Smesne laciny pocitacovy triky, skupina vedcu za polarnim kruhem [cti: banda nadrzenejch tricatniku ], precizni depilace obliceje, tropicka shangrila 300 stop pod ledovym prikrovem Antarktidy, laserovy zbrane, klasicky prkeny herecky vykony , PREKVAPENI schovany v obrim papinaku a na konec romantika jak remen aneb, invaze zombie nacku ktera se brala prilis vazne [ a kde nejsou zadny zombie ] ()

Trucker

Podobně samoúčelně brutální jako série Saw, ale oproti Saw je tam aspoň jakýsi náznak dějové linie (i když naprosto neuvěřitelné). ()

kataklysm

Brilantní záležitost pro srdcaře. Zima,fantasy svět pod tunami ledu, Mengele v nejlepší formě,lasery,kozy,zombíci,robotickej Hitler,vysavač,excelentní herecké výkony, odpovídající Z-tkové efekty,láska,drama a napětí až do konce, zakončené zasnoubením. Co víc chcete? ()

Falanx odpad!

0,5%. Asylum. Můj oblíbený tvůrce kinotyjátrových klystýrů se opět předvedl. Pozitivním faktem je, že mám hlavu čistou jako nikdy, a pár měsíců mne nedokáže srazit na kolena žádné béčko, ni céčko...ni erko...et cetera, et cetera... Robot Emil jako Vůdce byl vskutku nezapomenutelný mazlík. ()