Reklama

Reklama

Koupil jsem upíří motocykl

  • Velká Británie I Bought a Vampire Motorcycle

Obsahy(1)

Toužíte po pořádné motorce a nemáte moc peněz? Pak si ji kupte v bazaru, třeba poškozenou. To samé udělal Nick - koupil nabouraného Northona za 1500 liber. Jenže netušil, že původní majitel byl zabit v bitce motorkářských gangů zrovna při podivném satanistickém obřadu. Vzývaný démon se vtělil do jeho motorky, která se změnila - místo na benzín jezdí na krev. A má všechny znaky upíra - přes den se skrývá před sluncem a nikdo ji nedokáže vyvézt z garáže, natož nastartovat. Zato v noci vyráží za krví. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (29)

Vitason 

všechny recenze uživatele

Motorka je pekelný stroj. Stačí si během léta pustit kdykoliv zprávy na Nově a určitě tam nějaký ten mrtvý motorkář bude, takže je mašina na dvou kolech určitě ideální volbou, aby ji posedl nějaký ďábel. I Bought a Vampire Motorcycle je příjemná hororová komedie, která nabídne pár nechutných fórů (Snový souboj s vlastním hov... však víte s čím) a pár opravdu povedených (Většinou když je na scéně kněz), kdy se krví a utrhnutými končetinami nešetří. Navíc k tomu hraje fajn retro hudba a efekty, kdy se motorka vylepšuje na zabijácký stroj jsou dobře zvládnuty (Celkově můžu technickou stránku pochválit). Herci jsou fajn a tak nevidím nějaký větší háček v tom proč bych téhle ,,volovině" nemohl napálit hodně silné 3* ()

sud 

všechny recenze uživatele

Béčkové a nízkorozpočtové až na dřeň. Triky nejsou o moc lepší, než v Bad Taste, scénář jako kdyby vypadl ze sešitových příběhů cyklu Na stopě hrůzy, logika si občas dává šlofíka a herecké výkony by se daly srovnat s výkony ochotníků u nás na vsi (co se týče umění i zápalu). Jenomže je tu i velmi slušná dávka černého humoru, který navzdory předchozím ingrediencím z toho všeho vykouzlí zábavnou podívanou. 60% - a kdyby mi to nebylo blbý, dal bych i víc :-). ()

Reklama

eraserhead666 odpad!

všechny recenze uživatele

Ano, někdy i sympaticky znějící název může znamenat jen fakt, že to bude naprostá blbost. Ale já si nedám říct a nedám. Tohle bylo hlavně díky hloupému scénáři, strašně špatným (ne)hereckým výkonům a ultrablbému českému dabingu jako bonus skoro utrpení dokoukat. Vydržel jsem jen zuby nehty, protože jsem čekal alespoň na kratičkou scénku, kvůli které by to za to stálo. Nestálo. ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

,,Kde má hlavu?",,Vyberte si, ležej támhle." Úsměvný horůrek s lookem 80.let o ďábelské motorce je o něco slabší, než Upír z Feratu, Christine či Blood Car, ale průměrná režie i mizerné herecké výkony jsou vyváženy hezkým masakrem, kdy vzduchem létají - prsty, ruce, nohy i hlavy, kdy jedna z obětí je vysáta kovými brčky a další je rovnou přetržena v pase. Jasně, kreslený démonek na začátku je k popukání, ale to je i motorkář, co je naražen na kovový plot a gejzírem krve domaluje nedotažené sgrafity. Humoru sice není příliš, zato je místy pěkně černý...A navrch pan Hovínko útočí! Žádná bomba, ale pobaví. ()

Ruut 

všechny recenze uživatele

Děsivý tento film moc není, ale to se z principu dalo očekávat. Každopádně solidně nabušený dějem a s minimem trapnosti. Kdo má rád osmdesátkovou poetiku brakových (ne)hororů, ten bude spokojený. V zásadě z podobného ranku jako Zabijáčkí klauni z dalekého vesmíru - režie taky není moc jistá, tvůrce si to vynahrazuje ale nápady a láskou k braku. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama