poster

Koupil jsem upíří motocykl

 • Velká Británie

  I Bought a Vampire Motorcycle

Komedie / Horor

Velká Británie, 1990, 101 min

 • eraserhead666
  odpad!

  Ano, někdy i sympaticky znějící název může znamenat jen fakt, že to bude naprostá blbost. Ale já si nedám říct a nedám. Tohle bylo hlavně díky hloupému scénáři, strašně špatným (ne)hereckým výkonům a ultrablbému českému dabingu jako bonus skoro utrpení dokoukat. Vydržel jsem jen zuby nehty, protože jsem čekal alespoň na kratičkou scénku, kvůli které by to za to stálo. Nestálo.(1.5.2013)

 • fcreading
  ***

  Uhodená, šialená hororová komédia, o jednej motorke, ktorá dostala chuť na krv a ktorú sa dá zastaviť pomocou cesnaku a krížou. Jeden motorkár si ju kúpi ale pritom riskuje svoj život, motorka jazdí sama v noci a zabíja každého, na koho natrafí. Ten farár nemal chybu stou svätenou vodou a plno ďalších ujetých vecí na ktoré sa určite musíte pozrieť 60 percent.(6.2.2009)

 • Vitason
  ***

  Motorka je pekelný stroj. Stačí si během léta pustit kdykoliv zprávy na Nově a určitě tam nějaký ten mrtvý motorkář bude, takže je mašina na dvou kolech určitě ideální volbou, aby ji posedl nějaký ďábel. I Bought a Vampire Motorcycle je příjemná hororová komedie, která nabídne pár nechutných fórů (Snový souboj s vlastním hov... však víte s čím) a pár opravdu povedených (Většinou když je na scéně kněz), kdy se krví a utrhnutými končetinami nešetří. Navíc k tomu hraje fajn retro hudba a efekty, kdy se motorka vylepšuje na zabijácký stroj jsou dobře zvládnuty (Celkově můžu technickou stránku pochválit). Herci jsou fajn a tak nevidím nějaký větší háček v tom proč bych téhle ,,volovině" nemohl napálit hodně silné 3*(17.10.2008)

 • HateBreeder
  ****

  Skvele uhozena hororova komedie, u ktere sem se kralovsky bavil. Na jednu stranu to muze pusobit silene - motorka pohanena lidskou krvi, ale na druhou stranu je to do jiste miry originalni a pokud nejste zatvrzeli realiste, bude se vam to libit. Hlavni herci si film viditelne uzivali, nebrali nic vazne a bavili se pri jeho nataceni tak, jako my pri jeho sledovani. Burt Kwouk(Kato z ruzoveho pantera) a Anthony Daniels (C3PO z Hvezdnych valek) byly stejne silenou volbou pro film jako vse ostatni. Uz se nemuzu dockat, az film znova uvidim .)(27.6.2006)

 • darkrobyk
  ***

  ,,Kde má hlavu?",,Vyberte si, ležej támhle." Úsměvný horůrek s lookem 80.let o ďábelské motorce je o něco slabší, než Upír z Feratu, Christine či Blood Car, ale průměrná režie i mizerné herecké výkony jsou vyváženy hezkým masakrem, kdy vzduchem létají - prsty, ruce, nohy i hlavy, kdy jedna z obětí je vysáta kovými brčky a další je rovnou přetržena v pase. Jasně, kreslený démonek na začátku je k popukání, ale to je i motorkář, co je naražen na kovový plot a gejzírem krve domaluje nedotažené sgrafity. Humoru sice není příliš, zato je místy pěkně černý...A navrch pan Hovínko útočí! Žádná bomba, ale pobaví.(30.8.2013)