Richie (Justin Timberlake), absolvent univerzity v Princetonu, zjistí, že byl při falešné online hře podveden a okraden. Odcestuje tedy do Kostariky, kde sídlí magnát Ivan Block (Ben Affleck), jenž má tyto hry pod kontrolou. Block jej však získá na svou stranu příslibem nesmírného bohatství. Richie se ale posléze o svém dobrodinci dozví znepokojující pravdu. Navíc se jej agenti z FBI snaží donutit, aby jim pomohl dostat Blocka za mříže. Richie tak musí hrát největší hazardní hru svého dosavadního života, kdy se snaží přechytračit a obehrát dva protihráče najednou. A ještě z toho vyváznout živý. (HBO Europe)

Likan7

Ve všech směrech průměrný a předvídatelný "thriller", který není překvapující, progresivní nebo alespoň nějak zajímavý. Timberlakea mám rád, tady mi ale moc neseděl. Třetí * za parchanta Afflecka, který si hajzla zahrál s velkou chutí. Slabý scénář, bez akce, bez překvapení, ale těch 90 minut uteče tak akorát. ()

denulik

Fajn oddychovkový thriller. Spočiatku to odsýpa na môj vkus pomaly, ale záver už šlapal v dobrom rytme. Typicky americké happy endy nemusím, ale v tomto prípade som držala stranu Justinovi, tak nakoniec spokojnosť.Vtipné hlášky, vynikajúca hudba, chutný Timberlake a téma, o ktorej som nemala ani páru. ()

john.h

Taková kravinka, která se mi jako hráči pokeru líbila asi o trošku víc než normálnímu divákovi. Jako hráč pokeru ale musím říct, že spousta věcí byla kravina. Na druhou stranu ten úvodní motiv hlavního hrdiny cestovat kamsi kvůli podvodu v online herně, byl zřejme inspirován skutečností. Podobná podvod se totiž opravdu stal a pár lidí na jisté herně mělo možnost vidět karty soupeře. Ta herna se jmenovala Ultimate Bet a ve filmu je mimochodem zmíněná jako zaměstnavatel jedné vedlejší postavy. Takové věci může ocenit jen člověk, co do toho vidí. ()

RAFT

slabé velmi slabé , nebýt ve filmu herci : Ben Affleck a Gemma tak se na ten film ani nedívám. cca 60% víc ani noha. ()

sWONDER

Timberlake sa snaží a nie je to najhoršie. To isté sa dá povedať aj o samotnom filme. Nemožem sa však zbaviť pocitu, že Runner Runner mal ovela vačšie ambície, no to by musel byť drsnejší, dospelejší a určite aj dlhší. ()

Lilien

Taká tuctovka. Napriek tomu som si tých 90 minút užil, krásne karibske prostredie, hazard,špinavá hra a slušné herecké obsadenie. ()

TSZ

Nemá to švih, je to hodně povrchní a předvídatelné. Podobných filmů jsou ročně hromady a většinou lepších. ()

TommyDiamond

To takhle jednou z večera se student práv Džejstin rozhodne, konečně si dovydělat zbytek peněz na studia večerní partičkou on-line pokeru. Za pomocí složitých algoritmických myšlenkových pochodu a dřevěného vibrátoru bere na sucho každého, kdo je k mání a u hry nepřemýšlí. Když má na účtě úctihodnou sumičku a k vysněné částce zbývá je krůček, přihlašuje se do hry uživatel Vidimtidokaret a obírá Džastina prakticky o vše. Podvedený Justin, tak vyráží se skautským desaterem na Kostariku, získat své peníze zpět!!.... Dnes už chodí do kasina pouze celebrity a chňupové co neumějí s počítačem. Ben to moc dobře ví a proto si zakládá na Kostarice internetové kasino. Statistika praví, že casino nikdy neprohrává a navíc se dají přes účty hráčů nepozorovaně prát špinavé peníze. A sem tam se dá za pomocí podvodů i na někom pěkně namastit kapsa. Kostarika je zemí povolných zákonů a národním sportem je zde korupce a vydírání. Co víc si přát. No prostě ráj.... Při konfrontaci našich dvou hlavních hrdinů dokáže Ben opít Džestina rohlíkem a nabídne mu místo společníka. Jak víme nic není zadarmo. Ben kuje pořádnou habadůru!! Snímek nás celou dobu tahá za nos. Napínavý thriller bych zde asi nehledal, když se nad tím zamyslím, je to celé spíš k smíchu. Příběh žádný, akorát se zde parazituje na známých ksichtech. Čekal jsem film o hazardu ne o tom, jak kdo s kým víc vyběhne... ()

viky13

Ben Affleck je jako Robert de Niro či Adam Sandler....čím stařší, tím lepší herec a kvalitnější výkony. No a Justin Timberlake ? Podlě mě se měl vždy věnovat spíše herectví než hudbě. Pokud jde o film Runner Runner, tak je to jen jeden z mnoha fimů, které ukazují a mapují skorumpovanost států jako je Costarica, Kolumbie, Cuba či Brazílie. Parádně ukazuje, že když má člověk prachy může všechno. Jen narozdíl od Evropy nebo Severní Ameriky, tam to už ani neskrývají. ()

jadran90

Škoda peněz. Na pokeru je vzrušující to, že do samého konce nevíte, jak hra dopadne. Kéž by se to samé dalo říct o tomto filmu. Není špatný, ale nesnaží se být ani dobrý. Neděje se prakticky nic zajímavého, žádná akce, o podvodech se pouze dozvídáme. Popsal bych to slovy "podnikatelské krimi". Affleck je tu překvapivě lepší než Timberlake, Arterton je pouze šablonovitá postava, na jejíž herectví se ovšem dobře kouká. Naproti tomu Mackie se do role drsného agenta nehodí. ()

Shitonit

Výbornej film s výborným dějem a ještě výbornějším koncem !!! Stačí od toho nečekat nic víc než barevnou podívanou na příjemný styl života..a jeho odvrácenou stranu. Bohužel realita našeho světa... ()

DaweForeman

Něco na styl filmů "Oko bere" a "Chyť mě, když to dokážeš", jenže oba jmenované filmy jsou mnohem napínavější než tohle. Zde člověk spíše čeká, co z toho nakonec vyleze, než by byl v očekávání z každého okamžiku. Je to takový moc všední - nic, čím by to mohlo extra zaujmout (nevím jestli je to Timberlakem nebo ne, ale jaksi ho jako herce nemusím). ()

Scraffy

Nebavilo ma to. Scenár je veľmi slabý a herci tiež nie sú moc dobre vybraný a nehodia sa tu. 2 hviezdičky sú ešte dobré. ()

soviczka

Celkem zbytečný film, který horko těžko udržel moji pozornost po celou dobu promítání. Vtipných momentů mohlo být mnohem víc, to by se ale tvůrci nesměli brát smrtelně vážně. Ben sice konečně alespoň vzdáleně připomíná chlapa, Justin si stále ještě může dovolit hrát studenty a Gemma je vážně roztomilá, jenže to všechno je pořád málo... ()

chesterko

Radšej by som bol, keby sa postavy rozhodii trochu inak. Ben <--> Justin. Nový netopier bol ako záporák super, no Justin z počiatku ako ustráchaný chlapec... Slabá zápleta, málo akcie (keď tam aj nejaká bola, tak príliš znásilnená), bez vtipu, bez emócie. Najväčšiu zásluhu na mojom "uspokojení" má jedine preklad. ()

jafuska

Film, který je sice pěkně natočený, dějově tak trochu slabší, ale líbilo se mi prostředí kde se vše odehrálo, je to spíše takový obrázek do her v kasínech a jak to tam vlastně běží, mě se vcelku film líbil, takový nenáročný. ()

vieriX

Bylo tady tolik otázek na které se měli najít odpovědi ale nenašli. Je to až pohádka že Justin přijde o prachy a jede až do Kostariky aby našeů kdo ho podvedl a snažil se získat prachy zpět. Na to, že se tu sešlo tak dobre obsazeni tak vzniklo něco co člověka není schopno moc zaujmout prostě podprůměr. ()

Jana8458

Na film jsem se podívala jen kvuli Justinu Timberlakovi, protože mám ráda jeho filmy. U tohoto jsem trochu zklamaná. Bylo to musím říct celkem nudné, ale zajímavý příběh.. ()