Richie (Justin Timberlake), absolvent univerzity v Princetonu, zjistí, že byl při falešné online hře podveden a okraden. Odcestuje tedy do Kostariky, kde sídlí magnát Ivan Block (Ben Affleck), jenž má tyto hry pod kontrolou. Block jej však získá na svou stranu příslibem nesmírného bohatství. Richie se ale posléze o svém dobrodinci dozví znepokojující pravdu. Navíc se jej agenti z FBI snaží donutit, aby jim pomohl dostat Blocka za mříže. Richie tak musí hrát největší hazardní hru svého dosavadního života, kdy se snaží přechytračit a obehrát dva protihráče najednou. A ještě z toho vyváznout živý. (HBO Europe)

Hugo01

Dobré obsazení, akční krimi-thriller, modrá barva na csfd. To jsou všechno známky toho, že mě film bavit bude. No a taky, že bavil, i když teda Timberlakea moc nemusím, ale tady byl docela fajn. Affleckova bosse s ledově klidnou povahou příjemně doplňuje Gemma Arterton, které to celkem sekne a i ten Mackie stíhá být v těch pár scénách velice fajn. ()

dita.krizova

Už po pěti minutách se mi chtělo brečet, jak to bylo nudné a celkově špatné. Nejlepší na celém tohle filmu byly měkké sedačky a cola v kelímku. ()

netahlo

Dneska mam dobrou naladu, takze za tri body. I kdyz objektivne je to s bidou na dva. Timberlake je urcite lepsi herec nez zpevak. To ovsem neznamena, ze je hercem dobrym. A ten jeho buzerantskej hlasek taky zrovna slyset nemusim, takze priste radsi pockam na dabing. Ben Affleck dobrym hercem je, ale tady nemel co hrat. I tak by ale s prehledem nejlepsi. Prumerne drama ze sveta velkych penez. Problem je, ze me uz ty vymazleny milionarsky ksichty nejak neberou. ()

LuciusWlk

Tohle bylo bohužel příliš předvídatelné. Nebylo to vysloveně nudné, jen kapánek fádní. Nic, na co budete vzpomínat, nebo nějak doporučovat. ()

herr_carter

Průměr všech průměrů, po shlédnutí mi tam jakoby ,,něco,, chybělo, ale jako dobře stravitelná jednohubka naprosto dostačující,až na Gemmu Arterton, která vypadá, jako kdyby právě vyšla vstříc rozzuřenému včelstvu a k filmu se dostala zřejmě hlavně díky svým obřím......hereckým vlohám.........moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

Fisek

Nic proti Justinu Timberlakovi jako herci nemám, ale v téhle roli působí strašně nepřirozeně. Vzato Ben Affleck je třída, díky němu je film „koukatelný“ a právě on povznáší slabý scénář na vyšší úroveň. I když je mi líto, že to tak zprasili, protože si dokážu představit, že by z toho mohlo vzniknout něco mnohem lepšího. Kousek „koukatelnosti“ musím taky připsat i Gemmě Artetron… radost pohledět. ()

sedm.1

Když by se někde někdy objevila nějaká anketa o film s nejtuctovější a nejotřepanější zápletkou, je pro mě tento snímek bezkonkurenčním kandidátem číslo jedna. Ano, tvůrci sice možná zvolili poměrně originální prostředí on-line internetových her, ovšem jinak se od prvních minut odehrává tak šíleně předvídatelná a milionkrát omletá zápletka, že jen kroutím hlavou, že se tvůrci ani trochu nestyděli něco takového vypustit ven. Chudý, nadaný kluk se dostane do těch nejvyšších společenských sfér, kde kupodivu zjistí, že ne vše, co se třpytí, je ze zlata, ale jako chytrého študentíka jen tak něco nedostane a samozřejmě všechny nakonec přelstí on. Děs a hrůza. Kdyby to tedy bylo zpracováno alespoň nějakým odlišným, nevšedním způsobem, když už nic jiného, ale ani to se nestalo, celé je to absolutně bez nějakého osobitějšího stylu, bez atmosféry, s tradičními postavami, tradičními zvraty, tradičním vyústěním, jednoduše nuda k posrání. Filmu navíc nepomohlo ani poměrně hvězdné obsazení, Timberlake je sympaťák, ale hrát nemá co, Affleck zřejmě prožíval v době natáčení jedno ze svých alkoholem prosáklých období a Arterton to sice zatraceně sluší, ale toť asi také vše. U této podívané zkrátka doporučuji, aby s ní nikdo neztrácel čas, jedná se jen o jednu obrovskou kopii, která není ani trochu zábavná, prostě bída! ()

Lukoboss

Svěží, žánrová podívaná, která nenadchne, ale ani neurazí. J. Timberlake je multifunkční umělec a B Affleck s věkem získává plusový body - a teď to rozhodně nemyslím vzhledově :D. Evidentně si roli záporňáka užíval, takže mu to divák celkem snadno sežere. Prostředí Kostariky, slunce, večírků, kasín a gamblu je působivý a funguje jako nějakej koktejl na pláži namíchanej (myšleno v pozitivním světle). G. Arterton je tam jenom jako zjemňující doplněk ženskosti, protože její role je takřka nulová, ale ten gender se nějak vyrovnat musí, že?! Tak a teď šup k nějakýmu online stolu na cashku a až začnete prohrávat, určitě je v tom nějakej zaoceánskej darebák, kterej vás chce ojebat. ;) ()

divak84

nuda, bez koulí, ale říkejte si co chcete, affleck není až zas tak fucked up. film se snaží být high stakes thrillerem, ale jedná se o pouhej donk pokus. nuda.justin teplý jako vždy, gemma 8 litrů make upu jako vždy, aspon kevinův otec si šel zahrát. ()

Hanys_

Po příjezdu do Kostariky to vypadalo pořád ještě zajímavě, ale nakonec to dostálo tomu mizernému očekávání. Ono jen fakt, že se to točí kolem karbanu nestačí. Taky to potřebuje mít spád a to téhle "Hře" chybí. Celkem zarazí i kupodivu nevýrazné ikdyž hvězdné obsazení. 4/10 ()

dopita

Tenhle film není ničím originální, hromada klišé a omletých filmových postupů. Což ještě nemusí nutně znamenat, že se na to nedá koukat. Dá, ale žádná sláva to není. Herci stojej za prd, snad jen Gemma stojí za zmínku, ale jen proto, že jí to sekne. ()

Perry-

Film, jehož děj většinu stopáže nedává smysl a hlavní záporák je menší hajzl než agent FBI? No, thank you. 20% ()

vander19

Po dlhom čase som sa opäť vybral do kina, lebo zo septembrovej ponuky ma oslovil jedine tento film. Totiž, občas aj ja prepadnem on-line stávkam (hlavne futbal, hokej) a tak ma zaujalo pozadie tohto filmu. Ďalším dôvodom bolo účikovanie Affleck + Timberlake. Je paradoxom ako Timberláka neznášam čo sa týka spevu, ako herec mi je veľmi sympatický. Affleck to už je stará škola a známa firma. Na filme dokonca spolupracoval DiCaprio čo mu pridávalo šmrc:"Musím to vidieť"!!! Zo začiatku mi film prišiel veľmi príjemný, Jusín ako študent na Prinstone sa dostane do problémov. Má vážny pohovor a ešte vážnejšie finančné problémy. Rozbehol totiž chalan na škole gamblerstvo. Tak aj oň sa do toho dostal a riskol všetko. ALL Cash jebol na stôl a niekto ho pekne ojebal. To ho tak naštvalo až sa jebal do Costa Rici sa prevádzkovateľom a šéfom firmy, kde prehral svoje celoživotné úspory. Tu spoznal Ivana alias Bena a Gemu "nejsom až tak sexi ako sa tvárim" Arteton. Pekne sa film rozbiehal, chlapec pričuchol ku veľkým prachom ako aj ku pinde Gemmy. No a pak to začalo byť statické, nič sa nedialo, na thriller by to chcelo viac napätia a akcie. Nielen pár krokoušou a kŕmenie kurencami. No a záver sa tiež dal spraviť určite oveľa dramatickejšie a nie len to napchať do 5 minút. No a Gemmma, môj názor je že je mnoho lepších herečiek ako ona do tej roly čo dostala. Richie mohol mať každú sexi pindu na Kostarike a on si vybere ju????????? Nepochopil som ho.. ()

tterez

Překvapivě zábavná trick story.. Dost předvídatelný..ALE stejně mám ráda filmy, kde to ten chudáček na konci všem natře :) A ten Ben..no hezky se na to koukalo. ()

lucijelucije

Rozhodně to není špatně natočený film, ale jak už tady bylo řečeno, je to bez šťávy, ale úplně. Jako by už ani nezbyla trocha dobrého vymačkaného citrónu. Nic. Možná je to tím, že jsem od Runner Runner čekala víc.Trailer nabízel víc, ach jo, jak já nesnáším dobré trailery..Skoro vždycky to pak ten snímek dotáhne jen na nebohý spád. ()

Dyas

Obyčejný a průměrný film, jehož zápletka mi přišla celkem známá. Justin Timberlake mi nic neříká a jako herce ho nemusím. Ben Affleck mi ale v roli záporáka, který si hraje na skvělého kámoše a šéfa docela sedl. Čekal jsem, že tam bude něco napínavého ohledně hraní, ale toho se člověk v tomhle filmu nedočká. Co tenhle film zachraňovalo, byl Affleck s Gemmou, na kterou se dobře kouká a taková pohodová atmosféra, ale víc nečekat. Rozpočet $30 miliónů ][ USA tržby $19,316,646 ][ Celosvětové tržby $ 62,675,095 ][ Otvírací víkend $7,706,712 ()

ac3r

Normálně bych dával asi tři hvězdy, ale já se výborně bavil, filmy s tématikou pokeru, kasina atp. mám v oblibě. Kvalitní obsazení, zajímavé luxusní prostředí, 90 minut uběhlo jako voda, takže nakonec dávám za čtyři a aspoň trošinku vyvážím "místní" malé celkové hodnocení (momentálně 58%) než si podle mě film zaslouží. ()

Matros

Na to jak se mi líbila zápletka okolo online pokeru na papíře, je to ve finále velkej průser. Debilní a nudný scénář, hodně rozpačité herecké výkony, naprosto zbytečná Gemma Arterton a ani jedna scéna, která by se mi nějak výrazně zapsala do paměti. Už jen z plakátu jde snad vycítit, že jde o rychle spíchlý pásový produkt, který je ale bohužel ještě navíc dost nudný a předvídatelný. Tohle si online poker nezasloužil. ()

1945 odpad!

Dokoukal jsem sotva do poloviny a stačilo... Gargamel Flek a Mirek Dušín Lejk jsou velcí pokér hoššy a občas se objeví i kníratá Mařenka. ()