Richie (Justin Timberlake), absolvent univerzity v Princetonu, zjistí, že byl při falešné online hře podveden a okraden. Odcestuje tedy do Kostariky, kde sídlí magnát Ivan Block (Ben Affleck), jenž má tyto hry pod kontrolou. Block jej však získá na svou stranu příslibem nesmírného bohatství. Richie se ale posléze o svém dobrodinci dozví znepokojující pravdu. Navíc se jej agenti z FBI snaží donutit, aby jim pomohl dostat Blocka za mříže. Richie tak musí hrát největší hazardní hru svého dosavadního života, kdy se snaží přechytračit a obehrát dva protihráče najednou. A ještě z toho vyváznout živý. (HBO Europe)

Johnny.ARN

Čakal som viac. Nudná žánrovka, ktorá nebaví, bez dych berúceho zvratu, akcie. Otrepaný a hlavne nalinajkovaný scenár, ktorý prekuknete za prvých 5 minút. Z tejto oblasti som videl už aj lepšie filmy. Škoda, lebo obsadenie fakt luxusné. NEzabudnem si povedať nejaké to anglické slovíčko, niečo ako Hallo, alebo Justin Timberleou alebo niečo také. On bol v pohode. Netalentovaný budúci Batman dostal konečne úlohu, kde nemusel hrať a len si užívať. Gemma, moja krásna Bondgirl bola fakt okúzľujúca. Až žalostne nevyužitý potenciál. A samozrejme nezabúdajme na negra, ako hlavného policajta. Jedna za lokáciu, jedna za Gemmu. 2 z 5 ()

T-pack

Nevěděl jsem o filmu zhola nic krom plakátu s ústřední trojicí a informace, že je to film o pokeru. Aspoň to mi řikali. Nebyl to film o pokeru. A já tajně doufal, že to bude film o pokeru, ve kterym ještě k tomu nikdo nepodvádí. Jednou bych si přál vidět film o pokeru, o nějakym dobrym hráči pokeru a nějakym napínavym pokerovym turnaji, protože jestli byl někdo schopnej natočit zábavnej film o sociální síti nebo o tenise, to by v tom byl čert, aby někdo nezvlád dobrej film o pokeru. Von asi i existuje dobrej film o pokeru, ale tohle není film o pokeru. Dobrej? To zase docela jo. I když má problém vyhnout se všemožnejm zaběhlejm postupům (například vyložená love story mezi postavou Gemmy a Justina byl tak zbytečnej a otravnej tah), Ben se v roli záporáka očividně cejtí dobře, humor funguje a mě osobně nejvíc bavil federál s Kostarickym fízlem alá hodnej a zlej policajt, jen oba posunutí do značně zlý části. Nejde o film, kterej si člověk bude pamatovat nadosmrti, na druhou stranu to není takovej propadák, jak celá ČSFD tvrdí. ()

ywo666

Slabé. Ale nie až tak ako by som čakal. Príbeh nie je najhorší. Réžia rutinná, ale obstojná. Timberlake už dal aj lepší výkon, ale ako herec proste nie je špatný (po všetkých ostatných stránkach ho neznášam). Ben sa tvári ako žaluď a mohli vybrať aj lepší ksicht na hlavného záporáka. Tempo je solídne, takže chvalabohu som sa nenudil. Gemma je tu celkom nevyužitá. Pre jedna z najobľúbenejších a najchutnejších mladých herečiek súčastnosti, bola v tomto filme len do počtu. Najlepší tu bol Mackie. Mal prá hlášok, ale jednou vykrádal Lethal Weapon, čo ma urazilo. Celkovo je to na takých 55 možno 60%. Ale dierzu do sveta to nespraví. ()

elanius

(31/2014) / Polovičný film ako to mohol byť, alebo chcel byť. Kasting by ešte celkom ušiel. Bohužial rejžovi sa nepodarilo do filmu vtlačiť čo i len pár minút skutočného napätia o to ako a či Justin vyviazne. Moment prekvapenia absentuje a zrazu koniec. Remeselne ale zručne natočené a k tomu mám rád žáner. (6/10) ()

Pavlínka9

Hra na hraně - film na hraně... Sviňák šéf, jeho ženská, plus kupa dalších buchet a šéfův nový "poslíček" v podání fešáka Justina Timberlake :) Ten bude moct ještě několik let hrát takové klučiny, kteří budou stále studovat na univerzitách :) Je to jasné, že s tou ženskou to bude problém, i když není nijak úchvatná, ale ty šaty umí nosit ;) Podvodné machinace, neustálé pobíhání španělsky mluvících mučačos, který chtějí své prachy a i víc, aby mohli krmit své miláčky žraloky a do toho FBI, která se snaží sehnat kohokoliv, kdo pro ně bude donášet :) Stokrát obehraná klasika s plno pěknýma ženskýma v bikinách a posloucháním toho, jak dostaneš tisíc dolarů sem a tisíc dolarů tam a nějak je prostě utrať :D Už několik let mě fascinuje, jak Justin hraje pohodově a jako kdyby každou tu roli zažil a úplně v klidu si ji užívá :) A Ben si je každým rokem jistější v rolích sviňáků a podvraťáků :) Skvělá kombinace kluci :) Film má dobrý závěr, kdy nebýt té flešky, tak by Justin bohužel musel svoji španělštinu ještě dopilovat :D ()

neoBlast

Vyleštěné teenagerské nic, ale zatímco třeba taková Operace Hacker uměla být přepálená na těch správných místech, Hra na hraně zůstává takové to malé, rádoby-velké nic. Všichni hrdinové do jednoho jsou krásní, mladí, úspěšní a také hrozně plošší a nezajímaví a scénář o emoce nezavadí ani pohledem. Možná pojivo na nudné odpolední válení se u Hallmarku, ale na prime time a první ligu rozhodně tenhle snímek nemá. 30 % ()

venison

Rozhodně je to film, ve kterém se pořád něco děje.. Dějový spád je rychlostně přiměřený a vzhledem ke "kratší" stopáži se při něm divák nestihne nudit.. Ben Affleck je herecký humpolák jako vždy, Justin Timberlake předvedl svůj dobrý herecký standard a Gemma Arterton byla prostě nádherná :-) Téma filmu mi není zrovna blízké, ale naštěstí se tu samotné hry moc nerozebírají.. ;-) Průměrný film ve stylu "vidět a zapomenout" :-) ()

JohnSmith

Nudné a nezajímavé. Tak by se dal shrnout celý film. Krom toho že Timberlake neumí hrát, Mackie je nevýrazný a nemá co by předvedl a Affleck jen očividně vydělává peníze na svůj další režijní počin. ()

Pump

Viděl jsem film. To je asi tak všechno co si z tohoto filmu odnesu. Film v oddělení "dokoukat, abych viděl jak to dopadlo". Není to nesympatické, ale je to takové prázdné. Zvolená jména hlavních postav působí jako špatný vtip a s dějem to není o nic lepší. Něco takového jsem již dlouho neviděl. ()

VanTom

Tak především mě po celý film vůbec, ale vůbec nezajímalo, co se právě děje a jak to bude pokračovat. Plochá báchorka o online hazardu a užívání si luxusu (a nástrah) pololegálního podnikání v Kostarice plyne hrozně jednoduše a zrychleně, povrchnost postav až zaráží a neumělé oblety nahodile rozhoupané kamery dynamice spíš ubližují, než naopak. 3/10 ()

zdenny

Trošku ve stylu "Oko bere", jen ne tak promakané. Ale jako jednohubka na odpoledne určitě v pohodě. Zajímavé zjištění, nad kterým jsem nikdy neuvažoval - vložíte-li si na váš herní internetový účet peníze, fakticky s nimi disponuje provozovatel. Když si je chcete vybrat, dá vám je. Horší ale, kdyby si je najednou chtěli vybrat všichni hráči. ()

Timak

Tak mně se to líbilo. Gemma je kus, Ben je švihák a jsem rád, že konečně opustil své typické role a Justin umí hrát. Celkově to bylo zábavné, napínavé úplně ne, ale jako jednohubka na zabití času skvěle poslouží. 65% ()

fefee

Príliš hollywoodske a prehnané, trošku lacné no natočené pomerne obstojne a dobre zahrané. Celkovo obyčajný pozerateľný priemer. ()

Killda

Tady by scénárista zasloužil zavřít do kobky bez světla a hlavně bez papíru a pera! Příběh nemohl být stupidnější a hlavně hladší... Timberlakovi prostě vše jde jako po másle a tak se z obyčejného školáka přes noc stane velmi movitý občan Kostariky a kriminálník světové třídy... Pathetic. ()

cpt.Lynch

Vzhledem k nízkému hodnocení jsem čekal hovadinu a byl jsem překvapen. Tedy ne že by se jednalo o film v zásadě kvalitní, ale pokud očekáváte bodnutí nožem, udělá vám radost i facka... Dodíval jsem se z povinnosti a více ode mě ani tvůrci čekat nemohli. 2,5* ()

MichelSmith

Určite dobrý film s novou témou aká tu ešte nebola! Dobré dialogy,výborný herci,zápletka a pre toho kto hrá online poker ,ešte pútavejších minimálne prvý 40 minút filmu. Zápletka mala nápad,prostredie takisto pútavé,jediné čo my tam chýbalo k dokonalosti bolo viac akcie... Je to film na jedno pozretie proste ale ten prvý krát fakt pobaví! :) ()