Richie (Justin Timberlake), absolvent univerzity v Princetonu, zjistí, že byl při falešné online hře podveden a okraden. Odcestuje tedy do Kostariky, kde sídlí magnát Ivan Block (Ben Affleck), jenž má tyto hry pod kontrolou. Block jej však získá na svou stranu příslibem nesmírného bohatství. Richie se ale posléze o svém dobrodinci dozví znepokojující pravdu. Navíc se jej agenti z FBI snaží donutit, aby jim pomohl dostat Blocka za mříže. Richie tak musí hrát největší hazardní hru svého dosavadního života, kdy se snaží přechytračit a obehrát dva protihráče najednou. A ještě z toho vyváznout živý. (HBO Europe)

javak810i

Po přečtení prvních reakcí na čsfd jsem se trochu zhrozil. Trailer se mi moc líbil a tady koukám - "jen 56%?" Do kina jsem tedy šel s jistými obavami, které se ale naštěstí po několika minutách rozplynuly jako pára nad hrncem. Začátek je krátký, stručný a velmi rychle diváka "hodí do děje". Zbytek filmu je už o hlavní dvojici Timberlake - Affleck (+ sexy Gemma jako taková ozdůbka). I zde mě oba herci usvědčili v tom, že jim jde jejich řemeslo od ruky (a Justinovi nejspíš lépe, než zpěv). Předvést by se ale nemohli bez odpovídajícího scénáře, který sice není žádnou špičkou a má pár slabších míst, ale v celku působí kompletně a tak akorát "chytře" (žádný přehnaný mindfuck jako u "Now you see me"). Zbytek filmu už se potom táhne na zavedené vlně cool záběrů peněz, párty a "mafioso" intrik, což doplněno slušným soundtrackem působilo moc pěkně. Zaručeně nejlepší částí je ale poslední třetina. "In your face, Affleck. Užij si Batmana" :D. Za mě 4* ()

JJ.Gibson

Hra na hraně není vyloženě špatný film, ale je neskutčeně nedospělý!!! Vše je zabaleno v takovém blištivém pozlátku a absolutně to postrádá nějaké hlubší charisma. Richimu defacto nedělá žádný problém dostat se k nedostatelnému Ivanu Blockovi, všechno je tak strašně EASY, až Vás to začně trochu nudit. Přitom potenciál toto dílo rozhodně mělo, chtělo to jen trochu potemnit a dodat tu správnou atmosféru. Ben Affleck má vcelku slušně rozjetou arogantní roli magnáta a absolutně nelepší scéna je ta druhá s krokodýli a příběhem odvyprávěným právě Affleckem. Naproti tomu Timberlake mi přijde, že je takovej malej retarda :) a pak tu máme Gemmu Arterton, která tak nějak zapadá a nezapadá, těžko říct. S odřenýma ušima se to dotáhlo na tři hvězdy, ale víc ani za mák!!! ()

kaylin

A zase jednou mám z Bena Afflecka pocit, že to vážně není člověk, co mu bylo dáno stát se hercem. Tak obličej na to má, což o to, jen ten talent... Když mluví španělsky, musí sedět, aby se nehýbal a soustředil se jen na to, aby se mu nepletla slova. Jinak je tohle neskutečně obyčejný film o tom, jak se černota nevyplácí a jak jsou někteří lidé skutečně velcí hajzlové. Ani obsazení a krásná Gemma Arterton se svým přízvukem z toho nedělá něco výjimečného. ()

DH3Factor

Hra na hraně je bohužel další zbytečný film. Příběh se skládá ze scén "které už jsme někde viděli" a prvoplánových dialogů Ben a Fleka a Justína Timberlakea. Rozhodně se tedy nejedná o něco, co byste si neměli nechat ujít. Peníze za to nedejbože raději neutrácejte. Nicméně, pokud se na to někde dostanete zadarmo, nebo se to později rozhodnete vychutnat v teple rodinného krbu, zas tak zlé to není. Konkrétně pro ty, co mají v oblibě alespoň jednoho z dříve jmenovaných pánů. Těm by to jejich hodinu a půl trvající škorpení nemuselo vadit. Já osobně ocenil především kvality rusovlasé Gemmy Arterton. Na ty její trojky se koukalo celkem dobře. ()

Philcze

Naprosto neurážející zakončení léta. Runner Runner je švihácká podívaná, ke které obrovsky sedne baby-face sympaťák Timberlake a neomalený záporák Affleck, ale schází jí víc napětí. Je velmi fajn, že Affleck není ani na vteřinu laciný zloduch s ďábelským smíchem a ospravedlnění jeho zločinů je v mnoha bodech vlastně dost pochopitelné, ale filmu to bere vítr z plachet. Když by se mělo v poslední půlhodině gradovat, o osudy postav už není velký zájem a trochu matný climax dojem rozhodně nezlepší. Jako odpočinkový film na jedno odpoledne, proč ne, Timberlake dokáže utáhnout vlastní film, Gemma je sexy a Affleck nebude špatný Batman, ale to je i na podzimní devadesátiminutový thriller trochu málo. 65% ()

Thomassi

PŘÍBĚH: 3/5, AKCE: 2/5, NAPĚTÍ: 2/5, VIZUÁL: 2/5, HUMOR: 1/5, HUDBA: 3/5. Dopředu očekávaný konec, děj s potenciálem, který zůstal nevyužitý a herecky nezáživné. Aspoň ta Kostarika když už nic. 55%. ()

MATADOR

Po vynikajícím Obhájci jsem od Furmana čekal trochu víc. Nic proti příběhu nebo hercům, ale celé je to takové nudné, nezajímavé a nemastné. I když se z Justina stává solidní pan herec a sekunduje mi záporácký Affleck, bylo to prostě hodně o ničem. Tisíkrát profláklý námět po tisícíprvé nepřekvapí! ()

togaf

Ve Hře na hraně je nejlepší Ben Affleck. Myslím, že tahle věta vystihuje dokonale zoufalost celého filmu. Poker se tu skoro nehraje, a když, tak je natočen "krouživou kamerou" - hráč sedí u monitoru (no jo to je teď cool, hrát online) a kamera mu kouží jako spatozář kolem hlavy. Justin Timberlake neumí hrát a už vůbec neumí zahrát mladého génia (sic!). Gemma Arterton byla taky divná, pihatá a hnědá a asexuální. Aspoň pro mě. Opravdu to mělo jen 91 minut? ()

runner85

Už ani film Oko bere nepôsobil nejak fantasticky, lenže aspoň tam bola nejaká ta akcia, tu žiaľ nebolo nič, dokonca ani herecké výkony neboli obzvlášť presvedčivé ... toto sa žiaľ pánovi Furmanovi nepodarilo ()

FilmFan24

Vizuálně dobře natočená kriminálka se zajímavým námětem, které trochu chybí větší napětí. Timberlake je opět velmi dobrý v hlavní roli a Ben Affleck je mu důstojným protihráčem. Škoda jen, že postavy, kterých se zhostily Gemma Atherton a Anthony Mackie nemají moc prostoru. Přitom jsou klíčové. ()

JohnMiller

Priemerne priemerná priemernosť a ešte trocha menej. A to zo začiatku vyzeralo až neuveriteľne zaujímavo. študent objavil svojimi obrovskými schopnosťami v hraní pokru že sa v jednej slávnej internetovej herne podvádza keďže mu bolo jasné že mu protihráč jasne vidí do kariet. To bolo asi 5 možno 10 minút potom sa to celé obrátilo na klasickú Hollywoodsku zlátatninu bez štipky invencie. Toto muselo nudiť aj samotných hercov a nehercov ktorý tu hrali. po 10 minútach to je už iba nuda a nuda. ()

dom156

V tomto filmu můžeme vidět souboj všeho průměrného. Od režie počínaje, přes střih a hudbu až po herecké výkony. Nenudil jsem se u toho, ale také jsem nebyl nijak z celého díla nadšený. Takto uběhlo 91 minut a já byl pouze o daný časový úsek starší, ale nijak obohacený jsem nebyl. Super film třebas k žehlení. ()

Dont

Hezounek Justin Timberlake opět potvrdil, že před kamerou nemá žádné problémy. Měl by hrát víc, protože mu to skutečně jde a působí přirozeně. Problém Hry na hraně je, že se příliš dlouho nic neděje. Všechny dramatické události jsou nahuštěny v posledních 15 minutách. Musel jsem v duchu popohánět čas, abych se k nim dostal, a to není dobře. ()

vegetol.mp

Divácky příjemnej film, jehož největším problémem je, že se v něm nenajde nic originálního. Navíc mnoho událostí se seběhne až nepřirozeně rychle a občas to působí, že z děje někdo vykostil nejmíň 20 minut. Je to ale hezky natočený, Timberlake je sympatickej herec a Ben Affleck hraje svou postavu skoro jako Bondovskýho padoucha. Nevím jak bych se tvářil v kině, ale na videu je ten film fajn. Navíc na blurayi vypadají všechny ty exotický lokace skvěle. ()

Skip

Hodně průměrný film, v němž je pár dobrých momentů, které ale při převládajícím zívání spolehlivě zapomenete. ()

Kopik

Taková mnohem slabší verze Dannyho parťáku. Co danému snímku chybí, je především spád a schopnost vyloženě vtáhnout do děje. Samotný princip podvodů v online casinech není zlý, nicméně je vcelku nedotažený a postrádá větší preciznost. Největším plusem bylo asi herecké obsazení, kde to musím uznat Gemmě Arterton neuvěřitelně sekne. Nicméně se jedná veskrze o velice průměrné dílko, kde prostě nejde dát nic jiného než tři hvězdičky bez jakéhokoliv náznaku pochybností. ()

kinderman

Hvězdička navrch za účast G. Artertonové, ačkoli se mi v roli nezdála zrovna jistá. Lákavé balení této průhledné morality do světa on- line hazardních her jde zcela mimo mě, protože jediná hra, které jsem kdy propadl, bylo posunování gumových indiánů a inscenování jejich bitev na podlaze pokoje. ()

applause

Od tohoto filmu jsem toho moc nečekala a ani jsem nic moc nedostala. Téma mi moc blízké nebylo. Já tyhle lidi prostě nechápu. Sázení mi příjde ztrátou času a hlavně peněz. Kdo je blbec, bude pořád blbec. Co bylo leda tak dobré, jak Richie (Justin Timberlake) Ivana (Ben Affleck) nachytal. Spíše nedoporučuji. ()