Jackass: Děda Mizera

• USA Jackass Presents: Bad Grandpa (více)

V přestrojení za chlípného staříka si Johnny Knoxville může dělat spoustu legrace z každého, kdo má tu smůlu, že se mu přimotá do cesty. (Netflix)

Gogo333

Překvapilo mě, že to má příběh. Osobně jsem teda čekal lepší scénky, ale některý i tak docela pobavily, třeba soutěž krásy. Díky příběhu to ztrácí tempo a není to taková zábava. Kluk ale docela válel. 60% ()

Corpsegrinder

Do Jackass to má hodně daleko a filmu docela uškodil i ten "příběh" protože bylo naprosto jasně vidět jak tam ty hraný scény nesedí, jinak je to celkem sranda a v několika scénách jsem brečel smíchy. Ten malej kluk byl lepší než celej Knoxville. ()

Carlinhos

Jackass trochu jinak, ale už v seriálu byly scénky s dědou a (snad) nic netušícími lidmi velmi zábavné, což ve filmu pokračuje na jedničku. Výborná (a tentokrát na poměry Jackass ani ne tak nechutná) zábava, snad jenom "příběh" a dialogy dvou hlavních hrdinů tam byly trochu zbytečné. ()

Litvicek

Některé scénky vyloženě pobaví jako blázen, u některých si naopak klepete na čelo. Vždy tomu tak bylo v podání Knoxvilla a jeho Jackass bláznů. Průměrné hodnocení 3 hvězd určitě sedí, horší to nebylo, lepší hodnocení bych ale nepřidával. Kdo se nudí a má rád komedii v podání kreténských idiotů, kteří se nebojí dělat šílenosti, určitě to zkuste omrknout. ()

ZdenoLo

Knoxville to rozhodne zo svojim geronto prevlekom vie. Hlavne tie jeho drzé narážky a arogantný postoj. No a tie pohyby roztraseného starčeka tomu pridávali na skutočnosti. Mladý tiež nejak moc nezaostával aj keď občas to pohľadmi do kamier trochu kazil. ()

Hanys_

Člověk tak trochu musí čekat do čeho jde, protože tohle není jen tak nějaký bláznivý road trip. Tohle je prostě Jackass. Stopáž je tak akorát, k trapnosti to moc nesklouzává a některé scénky jsou až bizarně geniální. 6.5/10 ()

tarponko

Tento diel už fakt presahuje medze únosnosti. Nieje to o tom že by si Knoxville dával na riť vypáliť penis ale o situáciach ktoré fakt poburujú verejnosť. A to v neskutočnom rozsahu. Miestami som sa fakt nudil zdĺhavé dialógy atd. ALE na druhej strane som sa na pár scánach fakt zabavil. A ak sú tí ľudia fakt netušiaci, tak jackass zas urobil niečo jedinečné. Za tú poslednú scénu ako Knoxville rozhadzuje doláre si zaslúži osobitnú cenu :D :D takých fajn 70% ale viem si predstaviť že si to viackrát nepozriem, proste tomu chýbal taký ten šmrnc a rýchly spád ()

Hadriel

Klasická sranda od Jackass, tentokrát s pokusem od příběh. Nelze od toho očekávat nic jiného než povrchní zábavu s autentickými reakcemi náhodných lidí. Celkem ale pobaví. Samotné filmy "Jackass" jsou bez příběhové sestřihy suprových hovadin, proto si zaslouží větší hodnocení. Toto už se prezentuje jako "film". + závěrečné titulky, jako vždy. ()

tokyno

U Jackass sem se vždycky řezal smíchy, ale bohužel celovečerák celkem zklamání. Hrané scény jsou nudné a film tím znatelně ztrácí tempo. ()

Mrs.Blue

Irving (Johnny) dostane na starost doručit vnuka ke svému ne příliš spořádaně žijícímu otci. Cesta je to nevšední, humorná a divoká. Ale jo, od začátku až do konce jsem se bavila, jak už dlouho u žádné komedie ne. Tenhle primitivní, zkažený humor je přesně můj šálek kávy. Malý Billy mě sice moc nebavil, ale jeho chlípný děda to bohatě vykompenzoval. Výborným tahem bylo ukázat opravdové, spontánní reakce lidí kolem. Některé ty grimasy jsou nezapomenutelné. Soutěž krásy, tančící koule, malotlamec - jedny z nejlepších scén. Nesmírně jsem se pobavila. Taky chci mít takhle šílenýho dědu aneb někteří nedospějí ani na stará kolena. ()

Duch217

Jackass mám hodně rád, včetně scének s Irvingem, ale na celý film to bylo trošku moc. Vždycky spousta zbytečného čekání, pak jeden skvělý vtip a pořád dokola. Lepší by bylo prostě udělat jednotlivé scénky, je zbytečné to propojovat nezajímavým příběhem. ()

eratni

no ten příběh tam teda nějak bejt nemusel, ale vtípky dobrý, docela sem se i smál, nejvíc asi pánskýmu striptýzu. 70% ()

iampatrik

55% Tohle s Jackass tak jak jej každý zná, nemá nic společného - snad jen ten název a Knoxvilla. "Hraně nehraný" film, skládající se ze scén, které mají look skryté kamery, ale jsou hrané. Sice některé scény jsou opět jackassovsky vtipné, ale pokus o skloubení klasického Jackass s dějem nebude snad nikdy slavit úspěch, protože Jackass je Jackass. ()

Marrty3

První z dílny jackass, který má děj. Sice jednoduchý, ale přesto povedený a díky povedenému scénáři celkem šlape. Irvinga už jsme mohli párkrát vidět. Nějaký ty shoty s ním ve videofilmech už byli, ale žádný nic extra. Tady jich je paleta a překvapivě se spousta povedla. Malý Billy je taky místy dost komický, což mě opravdu překvapilo. Ve velké většině situací bych asi nechtěl bych kolemjdoucí. Po pravdě, myslel jsem si, že to bude zlé. Pro mě tedy milé překvapení. Několikrát jsem se z plna hrdla smál. Silné 3*** ()

kill-tec

*za vytahaný koule, *za posranou zeď, *za Billyho taneček a *za Billyho vůbec. Jinak spousta hluchých a i nudných míst. Víc akce a menší stopáž a je to komedie roku! ()

vorry

Knoxville naprostá jednička. Nejlepší scénu si nechali až na samotný konec. Byla to taková TŘEŠNIČKA na DORTU (cherry pie). :DD ()

ProgLaney

Irving mě bavil už v Jackass sérii a tak jsem se na film fakt těšil. Inu, dostal jsem, co jsem čekal, je to sice pořád - ač míň nechutnej - Jackass humor, ale na mě tohle funguje, mám tuhle bandu rád a Johnnyho obzvlášť. Billy svou roli taky dal parádně. Chtěl jsem dát 4 *, ale zklamalo mě, že většina byla profláknuta už v traileru a tak film v podstatě až tak nepřekvapí, jen se toho, co znáte z traileru, dočkáte v celku. ()

Další Jackass v roce 2021

Další Jackass v roce 2021