Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) jsou hrdými rodiči malé holčičky a tak nějak smíření s tím, že pro ně už skončily divoké večírky a že jediné špeky, které mají, jsou ty na břiše. Žijí v útulném domečku v tiché ulici a pomalu se připravují na krizi středního věku. Když si sousední dům pronajmou vysokoškoláci v čele s vyrýsovaným hezounem Teddym (Zac Efron), zavětří sice nebezpečí, ale zprvu se rozhodnou pro přátelský přístup, k němuž bude patřit i slib dodržování nočního klidu a závazek nevolat hned poldy, kdyby se to náhodou někdy s pařením trochu zvrtlo. Jenže už druhá pořádná noční jízda všechny ušlechtilé závazky rozmetá a mezi oběma domy se rozzuří otevřená válka, ve které jsou všechny zbraně povolené. Na první pohled by se mohlo zdát, že unavení rodiče nemají proti rozjetým studentům sebemenší šanci, jenže i Mac a Kelly byli „kdysi" pařmeni a z té doby si pamatují na spoustu dost nepěkných triků. (Cinemart)

Mark1983

Určité momenty jsou legrační,ale co se týče celého filmu tak se jedná o průměrnou komedii,u které se divák nebude řezat smíchy po celou dobu sledování.Přesto to není k zahození,ale ten začátek,kde rodiče šukaj před svým dítětem,bych sám vystřihl,protože to bylo trapné,nechutné a vysoce nemorální,hlavně nepřirozené. ()

Robino15996

Úspech to malo neskutočný na to aké to bolo priemerné. Ale treba poveda´t, že pri niektorých scénach som sa aj dosť nasmial takže tie 3 slabé hviezdy tomu dám. 50% ()

zekon

Žádná velká komedie, převažuje nuda. Spíš podprůměrný film u kterého se zasmějete tak málokrát, že bych to ani komedií nenazval. Nejlepší vtípek finální focení dítěte s perníkem :-D ()

P@\/EL

Docela dobrá komedie, jež svým námětem a zápletkou vypadala hodně nadějně. Našlo se zde dostatek trefných hlášek a povedených situací jako třeba byla kojící scéna. Občas se mi ovšem zdálo, že když se děj trošku rozjížděl, tak znenadání byl proložen nějakou zbytečnou, nudnou scénou, která příběh vůbec nikam neposouvala. Nicméně musím tvůrce pochválit za velice vtipně ztvárněnou a nápaditou bitku mezi hlavními hrdiny v druhé polovině filmu. ()

RoyBatty444

Moc som im to nežral, ale s občasným zábleskom humoru a hustými scénami som sa doplazil až na koniec. Film sa nesie v hesle zub za zub a airbag za ohňostroj. ()

musolini

Jedna taková průměrná komedie.Podle ukázek dost dobrá,na kterou jsem se hodně těšil,ale byl jsem dost zklamaný.Zachránil jí celkem vtipný konec.Ano,bylo tam od začátku pár vtipných okamžiků,ale to nestačilo,ještě že film začal trochu "gradovat".Po druhé už bych se na něj ale nepodíval... ()

BuKySs07

Komedie "na urovni". Zábavné, děj je myslím si potěší hlavně dnešní "teenagery". V porovnání s některými komediemi dnešních let, je toto povedené. ()

Epco

Jednohubka ktoré nemá striktne vymedzené kto je dobrý a kto zlý. Každý v nej má svoju pravdu a tak raz sa fandí strane jednej a raz strane druhej. A ako na hojdačke to je aj z kvalitou vtipov čo je škoda, lebo v záverečnom súčte to vychádza na priemer. ()

flouny8 odpad!

Trapný humor založený hlavně na neskutečně dlouhých a debilních dialozích. Shlédnutí může způsobit demenci... ()

ragtime

Už niekoľko krát som tu písal, že humor Setha Rogena a spol. je mi veľmi sympatický a tu všetko pekne odsýpa, chémia medzi Rose Byrne a Rogenom funguje skvele a študentíci sú prostopášni ako sme z amerických filmov zvyknutí. A plus za to, že sa neboja na chvíľku nazrieť aj do reality. ()

valmet odpad!

Byl jsem na to docela zvědavej, ale asi bych se musel řádně zhulit, abych se aspoň usmál. Zoufale nevtipný, trapný, vydržel jsem asi hodinu čekání na nějakou vtipnou situaci nebo hlášku, než jsem to otrávenej vypnul. Navíc mě dost sraly dialogy stříhaný asi kulometem, nebo střihačem na speedu, který ale vůbec nefungovaly a byly do jednoho trapný. Rogen, Efron, Franco prkenný, zbytek snad ještě horší. Veškerý scény který aspoň trochu za něco stály byly v traileru, no prostě mě to tak nasralo, že dávám pro výstrahu odpad! ()

Tomik9

Občas jsem se zasmál, ale je to velmi primitivní příběh. Celý příběh se točí jen okolo toho že se přistěhovali hluční sousedé a mladý pár s dítětem se je snaží utišit a tím vznikne válka sousedů. Některé fory jsou až příliš laciné a většina mi vtipných ani nepřišla spíše naopak hloupé byli. Konverzace mezi Macem a Kelly mi přišli příliš nereálné a hloupé, ale chápu že je to komedie, která má pouze pobavit hlavně americké publikum. Nic jsem nečekal, nic moc jsem neviděl. Velmi slabá komedie váhal jsem mezi jednou a dvěma hvězdami. ()

montel

Mac (Seth Rogen) a Kelly (Rose Byrne) mají maličkou holčičku a skvělí nový dům. Rozhodli se tak zahodit divoký nezávazný život a konečně se usadit a být zodpovědnými rodiči. Tato vyhlídka ale skončí ve chvíli, kdy si vedlejší dům pronajme chlapecký vysokoškolský spolek bratrstva, který zde pořádá každý den nekonečně dlouhý mejdan. Mac a Kelly s nimi na uvítání první den zapaří, ale poprosí je, aby pro další dny trošičku ubrali. To se ale nestane a tak se Mac rozhodne zavolat policii. Ta ale bohužel nic nevyřeší a bratrstvo vyhlásí svým sousedům válku. Když nepomohou muži zákona, musejí si Mac a Kelly pomoci sami. Vzpomenou si na svá mladá léta a vrhnou se do boje...Seth Rogen, jeho záchodový humor a obtloustlé tělo plné špeku, bych už pro příště raději vynechal. No a jakmile se ve filmu objevil nahý při postelové scéně se svou filmovou partnerkou Rose Byrne, myslel jsem, že se zbleju. Nechápu, jak mu můžou dohodit do každého filmu takovou kočku. Co se týče filmu, větší trapárnu jsem letos neviděl. Ale co byste chtěli od teenage komedie. 30% ()

Ruslan

Tak tohle byl docela trapas , dospělí co si hrajou na teenagery , chodí pařit na house párty a přitom se starají o miminko. Ujetej humor , kterej mě v tomhle podání nějak moc nebral. Všechno vypadá uměle jen hlavně , aby byla za každou cenu sranda. Celkově ten příběh šel kolem mě , bylo to naprosto nereálný a vynucený. ()

Zac Efron fasuje plovák

Zac Efron fasuje plovák