Newyorský policista a jeho manželka kadeřnice se na dlouho očekávané cestě do Evropy neobratně snaží vyřešit nepochopitelnou vraždu na palubě miliardářské jachty. (Netflix)

Lacike

Jediným plusom novej Sandlerovky je to, že sa vyvaruje nechutných vtipov. Hm, ona sa vlastne vyvaruje akýchkoľvek vtipov. Znudený pár sa po rokoch vydá na dovolenku a zažijú extrémne nudné dobrodružstvo behom ktorého sú podozriví z vraždy a musia dokázať svoju nevinu. Ale je to totálna nuda. Žiadnych pokusov o vtipy som si nevšimol. Celý čas tam len niečo neustále kecajú a popritom sa striedajú lokácie. Dokonca aj Dany Boon je totálne nevtipný a znudený. To už je čo povedať. Výsledkom je totálna strata času. Sandler už nemá čo ponúknuť. 3/10. ()

ScarPoul

Bez vtipu a bez nápadu, ale s peknými lokáciami a hercami. To je všetko. Sandler má kvality komika ale témy, ktoré považuje za vtipné sú častokrát úplne niekde inde. Ako keby zaspal dobu. Murder Mystery nemá ani jednu pamätnú scénu a nemá v sebe ani náznak jeho funkčných komédií, alebo aspoň rodinných filmov. Zbytočný blábol, ktorého jedinou výhodou je, že nie je natoľko dementný, aby vyslovene urážal. Neviem vlastne prečo dávam tie dve hviezdy. Možno preto lebo to nenudilo a dalo sa pri tom na chvíľu vypnúť. Vata na vyplnenie všemožných mozgových pochodov. Za iných okolností by mi to asi vadilo viac. Dnes mi to možno utlmilo potrebné receptory. Každopádne si chcem pozrieť aj druhú časť. ()

Dale

Nie že by to nemalo pár vtipných momentov, no väčšinu času to bolo dosť fádne a keď mal slovo Sandler, tak aj trochu trápne. Aspoň vďaka Jennifer sa na to dalo pozerať, ale inak priemerná komédia 50% ()

JohnCZ

Komediální variace na klasické detektivky, která je někdy vtipná, někdy blbá, ale většinou si drží úroveň nenáročného levného výplachu, který neurazí, ale ani nenadchne. ()

Suzie05

Čím je Sandler starší, tím strašnější role si vybírá, že by krize postaršího věku? Jak mám detektivkové filmy ráda, tak tady to bylo už moc absurdní... ()

liquido26

Tohle mě bavilo mnohem víc než ostatní filmy se Sandlerem, co jsem viděl. Funguje to totiž skvěle jako detektivka a Jennifer Anniston vypadá prostě úžasně :-) ()

Marsik

NETFLIX - Z počátku jsem to absolutně nepobíral - Sandler hrající takového tupce a Jennifer tomu přihlíží. Po vraždě děj nabírá na krimi obrátkách a tím se film zachrání od totálního průseru. Nakonec jsem 90 minut zvládl, ale moje konstatování musí být: Pakárna. 55% (with J.) ()

PauloZ

Naprosto pohodová záležitost! Bavilo to celou stopáž moc hezky. Ale klidně to mohlo být chytřejší, ve stylu Na nože. ()

SaNcHeZ_cz

Po hromadě zhovadilostí posledních let se Sandler vrací ve v rámci možností obstojné a po všech ohledech průměrné komedie, která si utahuje z literárních detektivek a zvládá to i bez sandlerova specifického fekálního humoru. Takže vlastně docela výhra. Pořád to z téhle komedie ale nedělá krovíjak dobrý film, jako kulisa to ovšem asi ujde. ()

ArsenalEagle

Stejně jako je Nick Spitz průměrný newyorský policista, tak je Murder Mystery průměrnou detektivní komedií. Ale podobně jako Nick, tak i tato dalo by se říct parodie na Agátu a její Orient Express má své vynikající momenty. Tuhle dvojku mám opravdu rád a i když jim už není 30, už ani 40 a jsou to dokonce čerství padesátníci, tak pořád mají své charisma. Objeví se zde hned několik opravdu povedených hlášek a scén a i když to občas trošku skřípe, tak ve finále vůbec nenudí, furt se něco děje a akce je nad všemi Sandlerovými standardy. Příjemná oddechovka, sice má ke komedii roku daleko, ale neurazí a zaslouží si o malinko lepší overall hodnocení. ()

JJ.Gibson

Po velmi dlouhém ignorování "sandlerovek" jsem se zase jednou vrátil, jen abych se ujistil, že je to pořád stejně špatný jako jako před lety a možná i o něco více trapnější. Škoda, že se toho účastní i Jennifer Aniston, potažmo Gemma Arterton. O to víc je škoda, že samotný námět filmu nebyl úplně špatný. Ale Sandler se nesnaží vytřískat z filmu něco lepšího. Je spokojenej s trapnou srágorou, kterou servíruje pořád a pořád dokola! Neuvěřitelný!!! ()

dom156

Pár dobrých scén a hlášek lze v tomto filmu spatřit, bohužel po většinu doby a v druhé půlce je to standartem, nezáživnou podívanou, která je maximálně průměrná a proto i já dávám průměrné hodnocení. ()

kajas

Nebylo to tak zlé, jak první ohlasy od diváků Netflixu naznačovaly. Sandler sice hraje šíleně nesympatickou postavu, božská Jennifer ale zachraňuje hodně a kvitovala jsem obsazení jak Evanse, tak například Gemmy Arterton (kde byla ta holka tak dlouho schovaná?). Jinak se pochopitelně jedná o jednohubku na jedno zhlédnutí, která kromě slušných herců a inspirace klasickými detektivkami nemá moc co nabídnout. ()

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

Julia Roberts a Jennifer Aniston si vymění těla

30.01.2023

Režisér povedené romantické komedie Palm Springs Max Barbakow našel svůj příští projekt. Letos se dočkáme jeho nové komedie Brothers s Joshem Brolinem, Brendanem Fraserem a Peterem Dinklagem, nově si… (více)

Netflix nabídne obsah zdarma

Netflix nabídne obsah zdarma

01.09.2020

Dva papežové, V pasti, první epizoda Stranger Things nebo komedie Vražda na jachtě – tyto a dalších několik titulů budou čerstvě na Netflixu dostupné všem lidem bez ohledu na to, jestli platí… (více)

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

Akční thriller Vyproštění dostane dvojku

06.05.2020

Netflix si oficiálně objednal pokračování k akčnímu thrilleru Vyproštění s Chrisem Hemsworthem (Thor: Ragnarok) v hlavní roli. Snímek předstihl ve sledovanosti všechny nejzásadnější snímky… (více)

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)