Zvláštní agentka FBI Sarah Ashburn (Sandra Bullock) a bostonská policajtka Shannon Mullins (Melissa McCarthy) už nemůžou být odlišnější. Upjatá Sarah pracuje v New Yorku a doufá v další povýšení. Je ambiciózní, talentovaná, inteligentní a má detektivní schopnosti jako Sherlock Holmes. Je vždy a za všech okolností tou nejchytřejší ze všech a nebojí se to dát najevo. Kvůli tomu taky nemá ani rodinu ani přátele. Jen kolegy, kteří ji nesnáší. Oproti tomu svérázná Shannon vyrostla na ulicích Bostonu a umí střílet rovnou od boku. Pistolí i svou nevymáchanou pusou. A protože před nedávnem mimo jiné zatkla i svého bratra, tak ji pro změnu nesnáší její rodina. Tyto dvě představitelky zákona se prostě musí nevyhnutelně potkat – Sarah je totiž převelena do Bostonu, aby pomohla tamní policii vyřešit sérii brutálních vražd. A tak nastane nevyhnutelný střet nejen s bostonským podsvětím, ale i mezi představitelkami zákona, protože dostaly rozkaz, že spolu musí na případu spolupracovat. Potíž je v tom, že ani jedna z nich o takovou spolupráci nestojí. Sarah chce všem dokázat, že sama vyřeší velký případ, a Shannon zase nechce, aby pracoval někdo cizí a ještě takto nesnesitelný na „jejím území". Ale protože rozkaz je rozkaz, nakonec musí vytvořit detektivní dvojici a stát se parťačkami. Zatímco Sarah zjišťuje, že se jí hodí Shanonina pouliční chytrost, Shanon se naopak učí sebeovládání, aby se, dříve než někoho seřve nebo praští, aspoň nadechla. Když nakonec spojí své síly a postaví se brutálnímu drogovému magnátovi, postihne je překvapivá věc: přátelství. (oficiální text distributora)

maniacxl

Nelogická smršť jakýchsi zbytečných hlášek tlusté,co tlusté,vyžrané Melissi a k tomu strašně "dobrá"federální agentka Sandra Bullock se smyslem jako Sherlock Holmes,a to má být legrační?Vůbec!Nuda,přehrávání a nic.Tyhle filmy typu "dva naprosto odlišní poldi spolu řeší případ",jsou dávno pryč.Pokud fakt není dobrej scénář a schopnej režisér,tak to většinou dopadá,jako v tomto případě.Nebezpečně rychlá Sandra je hold minulostí.45%. ()

DonBraso

Na rovinu si člověk musí říct,že Sandra Bullock v těch brýlích vypadala jak Michael Jakcson,což u mě tedy zrovna nezvedalo hvězdy,natož co mám mezi stehnama.Druhý špáz byl,který řízek tomu dal tak dlouhou stopáž,na tyhle buddy movie dvě hodiny je trochu moct a celý to zbytečně bylo nafouknutý do ztracena,kdy zbytečně dostali prostor scénky,který nejspíš měli zůstat ve střižně.Musim říct,že první hodina mě fakt hrozně bavila a to jsem se i zasmál,což je už co říci.Hledat v tomto spektru nějaký novinky pod sluncem prostě nelze,je to klasický šablonovitý film,kdy jedna nejde pro cizí slovo daleko,s každým vytře zadek a její rodina(nejlepší scénky mě přišli právě z rodiny Mullinsových)jí má tak ráda,jako český občan naši vládu.Sarah je zas to numero uno v FBI,která měla vždycky navíc a nežene se do všeho po hlavě.Pak je klasický klišé v buddy movie,kdy si ty holky nedávaj mezi sebou,vzápětí přijde dohoda,že ve dvouch se to lépe táhne,když je proti komu a film je u konce.Mezi pár fakt trefnýma kecama,se najde dost patosu,kde chybí chilli,který by zvedlo diváka ze zadku,bohužel ke konci ho nechá tak chladným,jako výraz Kimi Raikkonena. ()

Blazis34

Komedie o dvou odlišných agentkách, které ztvárnily Sandra Bullock a Melissa McCarthy. Musím říct, že mi ani jedna ve své roli moc neseděla, ačkoliv jejich role byly vtipné. Případ taky nebyl žádný hlavolam. Avšak film nenudil, lehce i rozesmál a dávám mu 50% - lepší dvě hvězdy. ()

VanBradley89 odpad!

Nedokoukáno. V úvodu jsem vydržel 23 minut v kuse. Potom jsem to nechal běžet a odešel. Udělal si něco k jídlu, poklábosil z každym koho jsem v baráku potkal a vrátil se. Koukal dalších pár minut pak to rychle přetáčel a vypnul. Nesympatická, nevtipná sračka. A omlouvám se za sprostý slova, ale Melissa McCarthy, je otravná, tlustá píča. Ušla dalekou cestu od Gilmorových děvčat, kde sem jí byl schopný brát. ()

Hruskovice

V půlce jsem si říkal že to snad ani nedokoukám, vtipy slabé, a vůbec jsem jim to nežral. Ale pak se to i trochu rozjelo a zasmál jsem se pár vtipům (křupka v nose, ťuknutí, rozstřílený penis...). Kolem a kolem to je dost velká píč***na a rozhodně od toho nemůžeme čekat víc, na cestu vlakem stačilo, takže 3/5 :) ()

Luccy007

50% Klasická poloha S. Bullock tak, jak ji známe. Velké zklamání z M. McCarthy, kterou mám ráda z "Mike a Molly", kde je vtipná a ironická. Tady byla bohužel jen hodně trapná! ()

gefr

Pro mě jedna z nejlepších komedií za poslední roky. Kontrast mezi holkama funguje bezvadně a Melissa McCarthy konečně dostává prostor sama pro sebe! Sandra si hraje na slušňačku ale postupně podléhá vlivu neotesané Melissy, která je prostě svá, role jí sedne na míru a vůbec bych se nedivil kdyby se takhle chovala i ve skutečnosti. Má to fajn hlášky, rychlý spád a super komediální scénky. Mrzí mě že se mi do rukou dostala jiná verze než z které byl vytvořen trailer, takže sem přišel např. o scénu s půllitrem :( ()

maxcold

Skvěle jsem se bavil. Není to film Woodyho Allena, takže chápu to nízké hodnocení těch vyvolených, kteří tomu rozumí. Měl jsem jediný cíl a to bylo pobavit se. Aspoň se pár krát usmát a povedlo se. Je to v podstatě Slečna drsňák 3, akorát drsnější a lepší. Chce to jen si sednout, zahodit předsudky filmového kritika, uvolnit se a odpočinout u dobré komedie bez dramatických dialogů a jakéhokoliv poselství. Účel splněn! ()

IZFNP

Na to, že sa jedná o komédiu, som sa nesmiala moc často, ale za to som sa stále bavila. Prvých 30 minút je síce značne rozpačitých, keď sa však dámy dostanú do tempa, divák úplne vypne a dokonale sa naladí na ich vlnu. Buddy movie pre ženy, ktorý síce originalitou neoslní, ale čas zabije dokonale. ()

AndrewNewman

Klasická akčná komédia čerpajúca z kultových filmov ako sú Smrtonosná zbraň a hlavne Bad Boys. Nič prevratné, ale da sa pritom pobaviť. ()

Mikecat

V ukážkach prezentovali akčné scény z filmu, hm a to bolo všetko pozerateľné, pomedzi to dlhe nudne nezazivne rozhovory, slabý príbeh, možno na nedelné popoludnie ako podmaz k driemajucemu gauču... ()

blazma

Vždycky jsem si myslel, že Sandra Bullock není stavěná na komedie, naštěstí mě v každé svojí komedii vyvede z omylu a jsem za to rád. Zato Melissa McCarthy, ta je komik od hlavy až k patě a jde to vidět. Škoda že komedie nejsou mým šálkem kávy a tak musím dát průměrné hodnocení. ()

Joe16210

Je to skvělá zábava, Sandra a Melissa jsou super dvojka, dost jsem se tomu nasmál. Komedie jak se patří. Můžu jedině doporučit. Šablonovitě předvídatelné, ale to vůbec nevadí... ()

Akční (skoro)parodie pokračují

Akční (skoro)parodie pokračují

30.04.2015

Vážných akčních blockbusterů už se v Hollywoodu zase tolik netočí. Čím dál tím populárnější jsou ale odlehčené kousky, zejména ty, které si ze sebe dokáží chytře utahovat. Málokteré filmy na tuhle… (více)

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni