Zvláštní agentka FBI Sarah Ashburn (Sandra Bullock) a bostonská policajtka Shannon Mullins (Melissa McCarthy) už nemůžou být odlišnější. Upjatá Sarah pracuje v New Yorku a doufá v další povýšení. Je ambiciózní, talentovaná, inteligentní a má detektivní schopnosti jako Sherlock Holmes. Je vždy a za všech okolností tou nejchytřejší ze všech a nebojí se to dát najevo. Kvůli tomu taky nemá ani rodinu ani přátele. Jen kolegy, kteří ji nesnáší. Oproti tomu svérázná Shannon vyrostla na ulicích Bostonu a umí střílet rovnou od boku. Pistolí i svou nevymáchanou pusou. A protože před nedávnem mimo jiné zatkla i svého bratra, tak ji pro změnu nesnáší její rodina. Tyto dvě představitelky zákona se prostě musí nevyhnutelně potkat – Sarah je totiž převelena do Bostonu, aby pomohla tamní policii vyřešit sérii brutálních vražd. A tak nastane nevyhnutelný střet nejen s bostonským podsvětím, ale i mezi představitelkami zákona, protože dostaly rozkaz, že spolu musí na případu spolupracovat. Potíž je v tom, že ani jedna z nich o takovou spolupráci nestojí. Sarah chce všem dokázat, že sama vyřeší velký případ, a Shannon zase nechce, aby pracoval někdo cizí a ještě takto nesnesitelný na „jejím území". Ale protože rozkaz je rozkaz, nakonec musí vytvořit detektivní dvojici a stát se parťačkami. Zatímco Sarah zjišťuje, že se jí hodí Shanonina pouliční chytrost, Shanon se naopak učí sebeovládání, aby se, dříve než někoho seřve nebo praští, aspoň nadechla. Když nakonec spojí své síly a postaví se brutálnímu drogovému magnátovi, postihne je překvapivá věc: přátelství. (oficiální text distributora)

stanjel

sandra je super. toto klišé ma fakt pobavilo.. . a aj napriek "odporúčaniam".. konfrontovaný albín nemal chybu :D ()

RISOvonVODKA

Nedeľná komédia súca tak akurát pre Markízu. Tri hviezdy dávam z úcty k Sandre Bullock, pretože sa jedna o schopnú herečku a možno sa len potrebovala vyblbnúť v debilnej americkej komédii. Už si poriadne nepamätám, o čom bol dej. Skoro mi na rozum nepríde žiadna scéna okrem nejakej tučnej ženskej, ktorá mala v chladničke raketomet. Bullock ho nepotrebuje, tá je stále raketa sama o sebe (If you know what I mean). V každom prípade sa aspoň nejedná o film, v ktorom som musel preskakovať pasáže. Práve naopak - v konečnom dôsledku som sa celkom bavil. Slabučké tri. ()

lupik84

Tohle už dnes netáhne. Nesourodá dvojice a nic. Navíc celkem dlouhé :-) ale za tu tracheostomii dávám dvězdu navíc. ()

Laslo

Tak som sa tešil na tento film a nakoniec ma sklamú dve herečky čo som ich v celku mal rád Sandru Bullock a Melissu McCarthy.Myslel som si že podajú lepší herecký výkon.O ničom scénar a o ničom príbeh o dvoch policajtkách.Nudný celý film a za to musím stiahnuť pár hviezdičiek.Vôbec som sa na tomto filme nezasmial.Ja som si myslel že keď to je komédia že sa aspoň trocha zasmejem ale nezasmial som sa vôbec.A to na komédiach nemám rád potom to neni komédia. 2 * ()

Montmorency

Pro M.McCarthy mám prostě slabost a mám ráda její humor, Sandra příjemně sekunduje a některé scény byly opravdu povedené - solidní 3,5* ()

Martin.Marty

Dneska najít komedii, to je peklo. The Heat se obsazením tvářilo zajímavě, režisér mě také nestihl urazit, bohužel, než jsem vidět tento film (nezachránila to ani S. Bullock, kterou docela mohu). Dlouhý, dlouhý, dlouhý nic. Film slepený z kousků skečů a otravně protahujících se scén, které ani nejsou moc vtipné. Proč, proč, proč přes 115 minut, kdyby to mělo minut 90, tři hvězdy tomu vypálím, ale takhle? Když každá scéna, kde je nějaký vtípek nebo narážka je protahována do fekálního až trapného humoru? Proč???? Fuj... 20%. ()

Imyourmather

Já se skvěle bavil většinu filmu, sice to má pár hluších míst ale počkat si na další hlášky Melissy se vyplatí, Sandra je sice na mě až moc afektovaná, ale stejně to určitě stojí za zhhlédnutí, pokud se chcete večer příjemě odreagovat. ()

Ibra

Fuu,uz je to velmi davno, co som nedopozeral film do konca. Tato sra*ka si zasluzi ozaj len tu 1* aj to za jeden podareny geg za 3/4 hodiny. Absurdne, nudne az trapne. ()

deedulka

Celkem pohoda. Film měl sice nudné a táhlé scény, ale taky plno vtipných a napínavých sekvencí. Podle mne nejlepší hláška z filmu: "Jsem federální agent, jsem zvláštní agent." - "Jako postižená?". :-D Melissa McCarthy se opět propůjčila do role umaštěné a sprosté osůbky a Sandra Bullock jako toporná a příliš nažehlená agentka FBI mi znovu připomínala agentku ze Slečna drsňák. Žádný zázrak to není, ale jinak je to celkem pohodový film. Hlavní hrdinky si sedly a počáteční škorpení byla vážně sranda. :) ()

seaman71

bože, za co! V hlavních rolích jsou hnusná tlustá kráva a Bullock vypadající jak zombík, které spolu vedou naprosto vyblitý, nevtipný 120 min. dialog. Kdo má sebevražedné úmysly, doporučuju shlédnout, pak už necuknete... ()

PanYan

Výborná akčná krimikomédia, ktorá, namiesto výbušných technologických efektov a karikatúrovania charakterov, stavia na rozvíjaní vzťahu medzi dvoma odlišnými ženami, donútenými okolnosťami k spolupráci. Smial som sa celý film. ()

majka25

Co se Sandry Bullock týče, zřejmě jsem trochu neobjektivní, protože jí mám prostě ráda a tyhle role mi k ní prostě sedí. Ale skutečně to bylo vtipné a mělo to říz. I když to trochu kazí příliš mnoho řešení osobních a rodinných problémů... ()

TOMASINI

Mám Sandru Bullock celkem rád, ale tady ani ona nic nezachránila. Film od samotného začátku předvídavý a troufám si říct nudný. Navíc Sandra hraje úplně stejně, jako v missácké sérii. Scéna, kdy vypije panáka a snaží se rukou "ochladit" tak tu jsem v jejím podání už viděl několikrát. Asi by ji slušelo přesedlat na jiný typ filmu. ()

Edwin44

Bál jsem se tenhle film pustit, protože od jisté doby je Melissa McCarthy opravdu všude a většině případů hraje opravdu velmi otravnou a hnusnou postavu. V tomhle filmu tomu nebylo jinak, ale výjimečně jsem to dokázal přehlídnout, protože ty její sprostý vtípky, hlášky a gesta byly jediný co mě ve filmu pobavilo. Sandra Bullock tam byla uplně zbytečná, za celou dobu nevypustila nic vtipnýho z huby. ()

JerryPilsen

Trapné dílko.Těžko říct která z těch dvou je otravnější.Celá hlavní zápletka s rozdílností povah chvílemi ztrácí logiku,díky samotnému ději.McCarthy je děsně otravná. ()

Aresko123

Celkom zabavne a kukatelne. Asi najlepsia komedia za posledne roky. Urcite sa oplati vidiet a Sandre a Melise to prekvapivo sedi. ()

marshmallow1

Dávám 5 hvězdiček, abych tomu to filmu vylepšila hodnocení. Ani jsem se na tento film nechtěla dívat, ale hraje tam Sandra, tak jsem to riskla a dobře jsem udělala! Je tam dost vtipných hlášek, fakt jsem se smála průběžně celý film, ačkoliv ne každému přijde takový to druh humoru zábavný, tak pro mne to byla super podívaná! ()

Akční (skoro)parodie pokračují

Akční (skoro)parodie pokračují

30.04.2015

Vážných akčních blockbusterů už se v Hollywoodu zase tolik netočí. Čím dál tím populárnější jsou ale odlehčené kousky, zejména ty, které si ze sebe dokáží chytře utahovat. Málokteré filmy na tuhle… (více)

Seznamte se s Krotitelkami duchů

Seznamte se s Krotitelkami duchů

28.01.2015

Třetí díl Krotitelů duchů se chystal tak dlouho, až od něj studio Sony ustoupilo a raději zvolilo cestu rebootu. K tomu se rychle dostal Paul Feig, režisér úspěšných komedií Ženy sobě a Drsňačky, a… (více)

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni