Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

Fazca

Letní odreagovačka, kdy člověk může v poklidu vypnout a válet se smíchy po zemi :D Dinosauři, z 70.let, v podobě obchodních prodejců se snaží probojovat v moderní době plné počítačů ("strojů"). Hlášky v podobě néťa, sdílogram (ten mě asi nejvíc rozsekal :D ), ajťáci, kteří jak je známe sedí u svého PC a okolní svět neznají (viz. scéna z klubu :) ), a tak trošku příběh, který pokuulhává v tom, že hl.hrdina se během pěti vteřin na všechno vykašle a zase se najednou (nečekaně) se vrátí podpořit svůj tým. ()

Wlashack

Tak jako mnozí ostatní jsem překvapen zdejším hodnocením, ovšem obráceně. Nechápu, jak něco takového může dosahovat téměř 70%. Dvouhodinová onanie nad Googlem s pár vtipnými momenty (nejlepší část filmu se odehrává v nočním klubu). Nic víc a nic méně. A těch pár momentů je fakt málo, abych dal čtyři hvězdy. A to mám jak Owena Wilsona tak Vince Vaugna celkem v oblibě, mrzí mne to. V podstatě ke shlédnutí všech vtipných scén ve filmu stačí (bohužel) trailer. Škoda, mohla to být kvalitní podívaná jak pro geeky tak nooby, takto je to skutečně pouze propaganda, snažící se ukázat Google jako "toho hodného" ve světle jeho skandálů se soukromím. Hvězda za těch pár gagů a dobrý soundtrack. Podruhé to opravdu vidět nemusím (20%) ()

Ocinator

Tak trochu podobný příběh jako Vybíjená. Banda looserů co to nakonec zvládnou k "hepáči". Do půlky hrozná nuda, pak se to trošku zlepšilo. ()

Zeppelin.86

Možná je tu několik nesrovnalostí s realitou, možná je příběh dost nadnesen (z nýmandů se stanou zaměstnanci Googlu), ale jako odpočinková komedie uprostřed pracovního týdne to zafungovalo naprosto perfektně a v podstatě můžu říct, že jsme se bavili od začátku do konce. Osobně nechápu tak nízké hodnocení, myslím si, že by se třeba právě na tento film mělo koukat s nadhledem. Film překvapil, uvolnil, rozesmál a to je přesně to, co od komedie čekám. ()

Filmslover14

Celkem zábavná letní komedie, jenž se odehrává ve velmi atraktivním prostředí. Občas sice příběh o dvou čtyřicátnících, jenž se snaží přechytračit "bandu geniálních děcek" vyznívá trochu povrchně, ale stejně je to celkem legrační. Fajn komedie, ale nic, co by se dalo zařadit na seznam nejlepších filmů. ()

Googooplexer

Vinco zas vymyslel čovinu a samozrejme nechýba ano Rúra Rovnýnos Wilson. Pár dobrých nápadov a štandardná komédia s touto okukanou dvojkou je nasvete. Motivačné reči sa v tomto filme striedali tak rýchlo, že som si ich ani poriadne neuvedomil. Presne čo som očakával, možno ešte trochu viac. ()

cheprer

Narozdil od ostatnich mi to nepripada jako reklama (pozitivni) na Google, pokud maji potrebu delat vyberove rizeni na prijmuti tymu info linky, takovymhle zpusobem a pak jeste zamestnaj takovyhle kreteny tak nechapu, ze jeste nezkrachovali. Ano vim ze se jedna o komedii, ale programatori se nechovaji jako manageri a opacne. Ne neprijde mi to moc vtipny, ale spis dost smutny - trapny. ()

neo101

hvězda za Ferrella, druhá za Charlese Xaviera, což byla asi nejlepší scéna z celýho filmu a třetí za prostředí Googlu - kdo by tam nechtěl pracovat? Jinak slabší komedie a Wilsona jsem dlouho neviděl takhle zoufale nevtipného. Rozhodně se dalo vytřískat mnohem víc, třeba ve strip klubu. ()

Sonjoe

Uplna pecka, na komedie sa chodim smiat a smial som sa do popuku. Neriesim k*kotiny ako niektori, ktori dokazu aj u obycjanej komedii, kde sa ma clovek smiat riest neskutocny chujoviny. Vid komentare posledne dva podomnou. Je to komedia, je to vtipne, smial som sa. Toto vse. Urcite si to kuknem aj na DVD. ()

Onlajn

Tento film mě docela překvapil. Čekal jsem daleko něco jiného. Film měl samozřejmě nějaké chybky. Ale bylo to zajímavě podáno. Dva ňoumové ve světě techniky. Místy to bylo přetažené za vlasy ale dalo se na to dívat. ()

RISOvonVODKA

Musím povedať, že som bol zarazený niektorými reakciami tunajších užívateľov. Ale úplne im rozumiem, ja - ako mladý človek, viem presne, o čom tento film bol. Nikdy sa nevzdávať, nasledovať svoje sny a veriť v to, že život vie aj dávať a nie len brať. Pre starých, plešatých a tučných písalkov, ktorí majú na krku decká a škaredé manželky je táto časť života fuč. Už nemôžu snívať o tom, že budú úspešný, že si nájdu krásnu ženu a kúpia si veľkú vilu, ale pre nás, ktorí sme sa nevzdali svojich snov je tento film inšpiráciou na to, že stačí tvrdo makať. Z pohľadu spracovania sa fakt jedná o príjemnú, možno rodinnú, záležitosť. Nemám rád komédie a nakoľko ma to udržalo hore ešte o druhej v noci - rozhodne odporúčam. ()

Ferguson

Vždy se mi líbila "poetika" filmů od skupiny tvůrců říkajících si "frat pack" (Stiller, Ferrell, Wilson, Black, Vaughn). Komedie jako Zoolander, Starsky a Hutch, Tropická bouře a Ferrellovi šílenosti jako Ledově ostří, Ricky Bobby, Zprávař či poslední Kampaň dokázali udržet tuto "poetiku" i když dost diváků nepatří zrovna k jeho/jejich fanouškům. Vaughn s Wilsonem už v Nesvatbových naznačili příklon k tradiční formě zábavy, nicméně půlka filmu stále stála na "poetice" frat pack a celkově je ten film zábavný. Ve Stážistech už se nedá mluvit o odklonu, ale přímo o rezignaci na frat pack poetiku a film je plný konvenční zábavy a vypravěčských či dialogových klišé, jejichž průměrnost je umocněna celou nesmyslnou koncepcí filmu postaveného na propagaci společnosti Google. Ve chvílích, kdy jsem si uvědomil, že očekávám frat pack komedii, mě tento film doslova urážel. Nevím co se s pány stalo, ale tohle si jim rozhodně nepovedlo. V celém filmu jsou pouze dvě scény alá frat pack (Ferrell a dům seniorů), což je žalostně málo. Na konec je třeba říci "zlatá Sousedská hlídka". Je vidět, že Stiller to má stále (i když je z těchto borců jasně největší hvězda) v hlavě srovnané a díky němu a Ferrellovi snad frat pack nezmizí z filmového průmyslu. ()

1normalny odpad!

toto je nieco, co treba z kinematografie rychlo vyhubit - divakova hlava napumpovana reklamou tak, aby bol este aj presvedceny, ze videl dobry film...odpad! ()

hajner

Skúšal som sa odtoho odosobniť ako to len šlo ale prečo sa sakra Wilson a Vaughn snažia pôsobiť ako dementi a ešte to považujú za vtipné? To má byť akože komédia keď sa vozia na dementných bicykloch a nedokážu sa brániť debilnému výrostkovi s kravskej prdele čo ich neustále uráža a zhadzuje. Hrôza. Dve aspoň z úcty z pár úškrnov. ()

ProchySBK odpad!

Tohle je průser. Wilson se s Vaughnem od teď zařadili po bok Sandri Bullock a jejím pokusům o komedii. Pokud chcete vidět druhý nejtrapnější pokus o komedii roku 2013, tak si to pusťte... Je to v těsném závěsu hned po mém oblíbeném Na šrot.... ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)