Billy McMahon a Nick Campbell jsou podomní prodejci, kteří si však začínají uvědomovat, že podomní prodej už je za zenitem, protože do hry vstoupil internet. Proto se oba přihlásí na stáž do společnosti Google. Mezi ostatními stážisty jsou ihned k poznání, protože jsou téměř o dvě generace starší. Celé léto mají strávit jako členové týmů stážistů, které navzájem budou bojovat o to, kdo nakonec nastoupí do společnosti Google na plný úvazek. Billy a Nick se spojí s několika dalšími stážisty, kteří zůstali tzv. na ocet. Jsou to Stuart, který je neustále ponořen do svého mobilního telefonu, Jo-jo, kterého doma vyučovala přísná matka, a Neha, naivní studentka bez jakýchkoliv zkušeností s chlapci... (TV Nova)

SoTom

Musím, ač nerad uznat, že tato obrovská Google reklama měla i své vtipné a relativně zábavné momenty, ALE. Opravdu si nemyslím, že je potřeba vymýšlet další a další cesty, kterými nám bude Google předhazován jako společnost, která nedělá nic jiného, než zlepšuje svět, podporuje mezilidské vztahy a pomáhá rozvíjet podnikání. Pod pojmem komedie si představuje něco zcela diametrálně odlišného, než je tohle. Netroufám si Stážisty označit za odpad, takže dám jednu hvězdu (půl hvězdy totiž nejde). ()

Kosarpa1

Bože, za co mě trestáš? ... Film Stážisti byl neskutečně nudná rádoby komedie. Takhle nějak to vypadá, když si chce nějaká velká společnost (Google) udělat reklamu. Naprosto předvídatelný děj, trapný humor, příšerná nuda. Podle mě, úplně zbytečně strávených 119 minut. Hvězdičku dávám za toho "týpka" se sluchátkama. ()

eewynka

No,zabavne to nebylo,dej byl vic nez stupidni a jedine,co ve me po filmu zbylo je otazka,jestli vsudypritomny google potrebuje dalsi reklamu? Nestaci,ze to vsichni vyuzivame denne? Abych byla uprimna,asi dvakrat nebo trikrat jsem se necemu zasmala (ale je pravda,ze asi tak po ctyrech sklenkach vina). Uprimne tradicni 'jak hloupy Honza ke stesti prisel' mi prijde tak strasne mimo realitu,ze nechapu,proc se tuhle pohadku nekdo pokusil napasovat na existujici spolecnost.. ()

bedsore

Navzdory své roli je ten Vaughn slušnej řiťolez. Vem čert tu reklamu na google, to nutně nemusí být ten nejslabší článek, ale v podání tohodle patolízalskýho scénáře a ufňukaný režie je z toho pěkně uplácaný hovno. Jedna hvězda za pár slušně vykreslených a zahraných postav. ()

tennis.rules

Ano ano reklama na google, to sme si vsetci vsimli.. Ale pozrime sa na to ako na film, ved o to na tejto stranke ide. Prvu polhodinku slabe, potom kazdou minutou lepsie a lepsie - a nakoniec pocitovo prekvapivo pozitivny film, slusny zlepsovak nalady. Naco sa zbytocne pustat do toho, ze si google robi reklamu, ved aj apple si robi reklamu v kazdom druhom filme a seriali ked polovica ludi mava iphonom pred kamerou, x dalsich firiem tiez, ale vsak na to sme si uz dnes v dobe konzumu hadam zvykli nie?:-) Prijemny film na sobotny vecer, nebudete lutovat. ()

Bednobuch

Když to porovnám s Nesvatbovými, kde bylo stejné složení, tak je to o mnoho horší. Moc jsem se nesmál. Spíš jsem přemýšlel, jestli to takhle opravdu v Googlu funguje. Myslím, že tento film je ztráta času. ()

JARDAHONDA

"Ve snaze znovu nastartovat své uvádějící kariéry se prodejci ze staré školy, Billy (Vince Vaughn) a Nick (Owen Wilson), pokusí o nemožné : získat stáž v supermodrní společnosti Google. Jejich boj o několik volných pozic nebude snadný. Stojí totiž proti tlupě technicky nadaných studentů, kteří jsou o polovinu mladší a mnimálně dvakrát tak chytří. Billyho a Nicka čeká nelítostný a legrační souboj, ve kterém poruší veškerá pravidla, aby na konci šílené cesty za prací snů dosáhli toho, po čem toužili." Vince Vaughn a Owen Willson spojili své síly v neskutečně zábavné komedii, která si bere na mušku současný přetechnizovaný svět. U mě dobrý **** ()

Lucie505

Néé. Pro mě letošní největší zklamání. Můj oblíbený Vince Vaughn, k tomu ještě za doprovodu Owena Wilsona (jak já mám ráda Nesvatbovi!). Tohle bude supr, říkala jsem si. Namísto skvělé komedie jsem ale dostala nudný nevtipný chlapíky za zenitem. A nelogickej příběh o tom, jak mezi obrovskou, nadanou a študovanou konkurencí může získat prestižní místo prodavač hodinek bez žádaných znalostí, ba i bez známostí... ()

PinkButterfl

Naozaj neviem, prečo je tento film tak slabo hodnotený. Po prečítaní recenzií som sa pravdu povediac na film veľmi netešila, napriek tomu, že Owen Wilson a Vince Vaughn patria k mojím najobľúbenejším hercom. Aké bolo ale moje prekvapenie, keď som film videla. Výborne som sa bavila, táto dvojica ma zase raz dostala, fakt výborná komédia. Najviac som sa nasmiala na scéne s Instagramom :) Určite si zaslúži lepšie hodnotenie :) ()

clive3

Z pocatku je treba si rict co ze je to za film. Tento film je oddychovy film, ktery nenuti nikoho myslet a divak se jen prokouka filmem a sem tam se zasmeje. Je jasne, ze si Google potreboval udelat jakousi reklamu.. proc ne kdyz je u toho zabava. Je pravda ze starnouci herci uz moc dobre nevypadaji a Owen Wilson s vekem meni vyraz obliceje az moc vyrazne, ale porad se to da v nedeli po obede dokoukat. Jen v tom proste nesmite hledat hloubku a sirku ta tam proste neni. Google si asi film zaplatil a podle toho to vypada. Nicmene.. kdo by tam nechtel pracovat.. snad jen ten kdo ma Nokii 5110, nebo pouziva Win mobile a stve ho ze mu to nefunguje jako Android kdyz do toho dal tolik penez a skocil Gatesovi na spek.. :-) ()

Spek1978

Zábavný film v dobrém složení herců z filmu Nesvadbovi, který vás i podobným způsobem pobaví. Jednoduchá komedie zasazená do prostředí googlu je vhodná jako odpočinkový film, který neurazí a rádi si ho pustíte, když se budete chtít jen zasmát a nepřemýšlel o složité zápletce. ()

VarGi13

Taký rodinný film, kde prevažuje viac dojímavých scén ako komických. Pobavilo, ale nenadchlo!! Skôr mi to prišlo ako reklama na Google. ()

jujask

Mám rád túto dvojicu, sú fajn. Film je priemerný a každý si z neho zoberie to svoje. Ja som sa dobre pobavil je to taká pohodovka na vyčistenie hlavy nič ťažkého len kukáš film a bavíš sa. ()

sabatko

Dva zkrachovalci středního věku, jež se rozhodnou dostat se na stáž do googlu a soupeřit mají s brýlatými puběrtáky s nadupanými iphony, notebooky a mozky. Až na pár scén se vše točí kolem areálu googlu, což by se z mého pohledu dalo vyzdvihnout přihlédneme-li k tomu, že se film nesl v poměrně svižném tempu a omezený prostor tomu nijak neublížil. Co nemohu nevytknout je to, že trailer prozradil víc než by divák mohl chtít, tudíž při několika scénách si řeknu: "jo to si pamatuju z traileru" a to by se stávat nemělo. Bohužel film jinak nic převratného nepřináší, jemně pabaví a neurazí. I tak byl film průměrnou komedií, která jistě udělá kvalitní reklamu pro řekněme nejmenovanou společnost;) ()

avg

Dvě hodiny trvajíci reklama na společnost google, bez trochy šarmu nebo vtipu s dvouma stárnucimi hvězdami. Místama jsem nevědel, jestli se koukám na film, nebo náborové video ()

Hansk75

Owen Wilson je mi krajně nesympatický, ale tohle je druhej film (po Marley a já), který se mi s ním v hlavní roli líbil... ()

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

Vaughn a Wilson rozvrátí Google

25.09.2012

Dvojice z veleúspěšných Nesvatbových se chystá na komedii The Internship. Ta bude o dvou chlápcích středního věku, kteří přijdou o zaměstnání a novou práci si najdou v „úspěšné internetové… (více)