Bývalý tajný policista Phil Broker se rozhodne odejít do civilu poté, co se nepovede jedna speciální akce. Je přesvědčen, že malé venkovské městečko mu zabezpečí klid na výchovu jeho dcery a se svým dávným kamarádem tam chce začít podnikat. Netuší však, že místní drogový mafián se ho hodlá zbavit tím, že informuje Brokerovy bývalé nepřátele o jeho pobytu. Na policistu ve výslužbě tak čeká další z bojů o život, tentokrát ale zároveň i o život jeho dcery. (TV Nova)

otík

Od doby, kdy Steven Seagal poslal svého Tajného agenta Jacka T. do venkovské přírody, začali se s jeho filmy dít nehezké věci. Tak jen doufám, že podobně to nebude s budoucností filmů Jasona Stathama. Protože tady je více záběrů na panenskou přírodu než slušných akčních záběrů. Akce je roztřesená, nepřehledná, zbytek nestojí za řeč. Když už přijde ke konci filmu na slušnou střílečku, zase z toho divák nic nevidí. Režisér i střihač jsou packalové, tady se dalo rozhodně vytěžit víc. Jinak Statham tradičně dobrý, Franco správně ujetý. Divím se, že to šlo do kin, je to pravý direct to dvd. ()

sir-dave

Stathamovka na které jde poznat rukopis Stalloneho. Natočit tohle v 90 letech v hlavní roli se Stallonem, Schwarzeneggerem, nebo Brucem Willisem, získalo by to větší ohlas. Obsazení je i tak slušné a nic není zpackané. Ve svém žánru pro mě určitě nadprůměr. ()

kinghome

Jupí další film, u kterýho se projeví inteligence zdejší komunity. Sorry ale koukat na film se Stathamem a čekat inteligentní thriller je demence vás a né toho filmu. Bylo jasný že se zase vyrojí lidi, kteří budou říkat jak je primitivní děj a že je Statham jako terminátor.... Ano, nečekaně to tak je, protože to je klasický Stathamovský film, nečekejte nic jinýho než akci,výbuchy a Stathamův kamenej výraz. I když tady občas přidá i úsměv. James Franco hraje záporáka a docela mu to šlo. Jen mě překvapilo že tak málo přehrával, normálně používá grimasy každou chvíli, ale tady se držel a zahrál to docela přesvědčivě, pro mě to je škoda, čekal jsem klasické přehrávání. No tak abych to shrnul, je to klasický Stathamův film, nečekejte kvalitní příběh, nedostanete ho. Dostanete hromadu akce a Stathama, kterýho nemůže nic zabít. Já se bavil, nebudu hledat chyby jako tady kolegové, nemá to cenu, nejsem svině abych se koukl na film jen kvůli tomu, abych ho mohl potom kritizovat. ()

Honzek

Sly napsal docela slušný scénář, který sice nevybočuje z davu, ale v režii Garyho Flendera se na to rozhodně koukat dá. Jedná se o klasiku s tajným agentem, kterého po vykonání akce uklidí a dají mu nový život a jméno. Jenže jak už to tak bývá, minulost si najde většinou každého a nebude tomu jinak ani v tomto snímku. Jason je rozený zabiják, ale snaží se na oko být hodným otcem, což se mu nedaří, ale tak nějak za to nemůže on, jako jeho okolí. Jeho chvaty jsou rychlé a přesné a při koukání je jasné, že nasrat ho není dobrý nápad. Zase jednou solidní akční snímek, já se královsky bavil a stačil k tomu dobrý výběr herců, pěkně zahrané role, drsné pěsti a kvalitní audiovizuál. ()

Mirokukii

Statham klasického střihu s trništěm na tváři, s typickým pohledem v očích, tak jak to u něj mám rád. Žijící s milovanou dcerou na americkém venkově, nabízející poklidné místo k životu - omyl. Po pár konfliktem s vidláky, se začnou vynořovat i nevyřízené účty z minulosti. Dobře vystavěný thriller s postupně se stahující smyčkou, bez zbytečných odboček. Akce hbitá a úderná, jen těch padouchů mohlo být na odstřel a zmlácení trochu víc. ()

Mrkvič

Rozhodně nadprůměrný akčňák. Tři plus - v hlavní roli Statham, který mě nezklame ani v sebevětší sračce. Režisér Fleder, jehož jméno si sice nepamatuju, ale žádný z jeho filmů mě ještě nezklamal. No a scénář, který napsal sám ó velký Sly. Vlastně ještě záporák, ikdyž ten bohužel v průběhu děje hodně vyčpí, ač na začátku vypadal hodně slibně. V Nevyřízeném účtu nejsou žádné trapné momenty a ani žádná klišé. Akce, emočně vypjatější scéna, jak si poradit se zk........ smažkama před dětma, trocha mazanýho bývalýho policajta, zase trocha adrenalinem prosáklé akce ve spojení s výčitky a pošramocením si místní pověsti, a na konec akce a akce. Hodina a půl uteče jako nic a snad jen úplný závěr může diváctvo rozdělit na dvě hádající se skupiny. (Já čekal náznak usmíření, ne výhružku). ()

Johnny.ARN

Pomaly som sa začínal obávať, že "dobrá stathamovka" ostane už len mýtus. Našťastie prišiel Homefront. Jason s dlhými vlasmi, potom Jason ako človek, držiaci sa na uzde ( rozumej, zlomím ti ruky a rozbijem hlavu, ale rozchodíš to ) aby sme sa na konci dočkali Jasona killera, kde sa odviaže a všetkým to natrie. Franco záporák na pohľadanie, skvelý dej s budovaním vzťahov a postavami, ktoré nie sú povrchné. Proste opäť kvalitná stathamovka. 4 z 5 ()

ywo666

No hneď na začiatok musím uznať, že som čakal viac. Trailer je o dve triedy lepší ako film. Áčkový herci, áčkový budget. Kurňa toto mala byť parádna Stathamovka. A hovno. Málo akčné. Na rodinnú drámu príliš povrchné. Na drogové krimi príliš jednoduché. Na napínavý thriller príliš jednoduché. Nech sa na mňa Sly nehnevá ale ten scénar bol celkom slabý. Pritom zápletka sa mi páčila. Ale potrebovalo to byť košatejšie. Alebo aspoň akčnejšie. Vlastne hovno. Malo to byť hlavne akčnejšie. Jediné, čo film zachraňuje sú herci. Statham štandard. A ja jeho štandard môžem. Zlú robotu neodviedol ani Franco. A Grillo bol ako drsňák fakt super. Škoda že moc oriestoru nedostal. Ani Winona s Kate nepredvádzajú zlé divadlo a Omar Benson Miller môže byť nový Forest Whitaker. Ako film nie je zlý. Nejaké tri, možno tri a pol hviezdy dám. Ale čakal som viac. Chcelo by to pridať Jason! ()

elanius

(29/2014) / Tešil som sa od prvého traileru a spokojnosť. Áno, je to klasika, je to podľa šablóny....a práve preto som sa nevedel dočkať. Netreba sa dlho rozpisovať. Film je presne taký aký má byť :). Chybička na kráse je len jedna, Franco ... hrozný kasting. (8/10) ()

noriaki

Tuctová akční rubačka která si na nic nehraje a uspokojivě předvídatelně plyne od neoriginálního začátku, do stokrát omletého konce. Ne že by to vadilo, protože Statham dokázal podržet i horší scénáře. Ostatní herci s ním zdatně drželi krok. Franco se o záporáka snažil co mu síly stačily, i když jeho vzhled sympaťáka od pohledu hlasitě protestoval a Winonu Ryder jsem v její roli skoro nepoznával. Škoda jen, že slibovaná Rachelle Lefevre dostala mnohem méně prostoru než jsem doufal a nedošlo ani na závěrečnou romantickou scénu. ()

venison

Klasická akčárna ve stylu 80.-90. let.. Úplně obyčejnej superpolda nakrkne hromadu lidí z podsvětí a ti ho chtějí zlikvidovat včetně jeho zbývající rodinky.. Hádejte, jak to dopadne? :-D Relaxační akčňák s relativně koukatelným hvězdným obsazením ;-) ()

geklon

Segalovská devadesátková romance v nové hávu, s hodně drsným Stathamem, nakopává především choreografii akčních scén prdel všem supermanům, spidervrahům, batmaňáskům a okenamanům. Něco co se dnes nedocení, ale mě to potěšilo.... Hodně stylová retro reinkarnace se všemi nutnými příběhovými klišé. ()

anglanek

On je velkej pohodar, holkam se urcite libi ,ale filmy ma desny alespoň pro me. Tohle bych řekl,ze je jeden z jeho nejlepších a přitom beckova zalezitost. Jinak se na nej dobře diva...je to rizek,tvrdak, bourak a libi se mi jeho cepice ()

JohnSmith

Filmy z americkýho buranova fakt nemám moc rád. Je to vždy na jedno brdo, i když tentokrát to nebylo vůbec špatný. Stallone slušně napsal, Fleder zručně natočil a Statham pěkně odfackoval. Když se to vezme kolem a kolem, je to lepší průměr. ()

Trustme

Film, který by se ztratil v devadesátých letech mezi desítkami "rodinných" akčňáků, kde otec (bývalý agent) ochraňuje rodinu, dceru v kulisách maloměsta, kde vládne buranská bandička a dojde na obranu domova a svých blízkých. Homefront je klišé jako trám a je z něj cítit ten Stalloneovský námět a styl - muž ochranář, útěk před minulostí, násilí plodí násilí. Statham se tak zařazuje k filmové partě svých kolovrátkových kolegů Van Damma, Seagala, Jackieho Chana a dalších, jejichž akční filmy jsou jakoby přes kopírák, ale každý se na ně těší a doufá, že třeba ten příští bude zase jinačí... Příznivci údernosti šarmantního drsňáka zde dostanou prakticky jednu pěknou rvačku (u benzínky), zbytek je tuctový ultraklišovitý děj. Plusem je, že se Statham drží alespoň solidních tvůrců a film má řemeslně pěkně odvedenou filmařinu. ()

VanTom

Sice se o Homefront mluvilo o něco více, protože scénář napsal sám Sylvester Stallone, výsledkem je však naprosto průměrná řadová stathamovka. S dobře vybudovanými, i když uměle hrocenými problémy nově přistěhovalého "nebezpečného" cizince v maloměstě se dalo pracovat, řídká akce bohužel devalvovala zážitek nepříjemně nezvládnutou roztřesenou kamerou. ()

zdenny

Jason Statham chce začít nový život a proto se s dcerou odstěhuje do malého městečka někde v zapadákově. Problémy na něj dlouho nečekají a zanedlouho je v osobní válce s dealery drog. Přičemž je ve velkém nebezpečí i jeho dcera a to taťka nemůže nechat jen tak. Ve filmu mne zaujal moment, kdy se jeho dceru pokusí ve škole šikanovat jeden tlustý spolužák. Protože ji ale otec doma učí bojovému umění, holka klukovi řádně naloží. Zajímavá situace ale nastává, když si to s Jasonem chtějí vyřídit spratkovi rodiče s tím, že ho jeho dcera zbila a že chtějí zaplatit zakrvácené tričko. Prostě i takoví jsou někteří lidé - nekritičtí a strašně dutí. ()

Sany33

Jason Statham v najlepšej forme a v úleho ktorá bola ako šitá pre neho. Všetko to funguje a je tam chémia. Postavy majú všetky svoj účel a všetko je úžasne gradované až k veľkolepému finále, ktoré je poctou akčným filmom 90. rokov. Najväčšie prekvapenie ale skrýva vo svojej zápornej postavičke James Frnaco, ktorý to hrá teda bravúrne a všetko som mu zožral aj s navijakom. TAkého psychopata snáĎ normálny nenarušený jedinec ani zahrať nemôže. Jednodzcho sa mi to ako celkom páčilo a svedčí o tom aj moje hodnotenia nakoľko som nenašiel žiaden rušivý element. 90% ()

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt