Není to ještě ani rok, co měli svatbu jako z pohádky - a už se objevily první problémy. Přitom se zdálo, že jsou spolu Nat (Rose Byrne) a Josh (Rafe Spall), navzdory naprosto rozdílným povahám, skutečně šťastní. Rodina a přátelé si ale nikdy nemysleli, že jim to vydrží dlouho, a s blížícím se výročím svatby se zdá, že měli pravdu. Objevuje se totiž pokušení v podobě Joshovy bývalé přítelkyně Chloe (Anna Faris) a Natina nového, atraktivního amerického klienta Guye (Simon Baker). Ani jeden z manželů ovšem nechce být tím prvním, kdo to vzdá... (oficiální text distributora)

claudel

Divná a ztřeštěná komedie, v níž si téměř žádná postava nezískala mé sympatie. Vyloženě mě rozčilovalo několik vedlejších postav, které se "zaskvěly" trapnými nebo ujetými vtipy. Těmto postavám bezkonkurenčně vévodil Danny v podání Stephena Merchanta. Celý film je velmi nevyrovnaný, některé scény jsou povedené, dokonce i vtipné či usměvné a jiné naopak zoufalé nevtipné a protkané až debilními dialogy. Díky docela povedené závěrečné půlhodině se přikláním ke třem hvězdičkám. ()

Morholt odpad!

30 minut a nazdar. Parta dospělejch lidí mele hlouposti, který nemaj hlavu a patu. A po tý půl hodině se zdálo jistý, že v tom budou pokračovat až do závěrečnejch titulků. Tohle nemam zapotřebí. ()

ScarPoul

Niekoľko dobre mierených vtipov a sympatický hrdinovia nedokázali udržať scenáristickú bezradnosť a hlavne ťažkopádnosť celého filmu. Na komédiu je to príliš vláčne a nemá to taký ten nádych romantickosti. Nič krásne, nič dych berúce. Skrátka nič, čo by stálo za to aby som držal hlavnej dvojici palce. Paradoxné je, že som naozaj dúfal, že ten svoj problém vyriešia a neskončí to tak ako to skončilo. V konečnom dôsledku ma to spravilo neuveriteľne smutným. Čo mi komédia nemala. Jedine čo ma skutočne bavilo boli debilné hlášky Stephena Mechranta. Tie do filmu tak nesedeli, až som sa na nich musel zabávať. Premárnená príležitosť s hereckou špickou, ktorá skončí na prepadlisku nevyužitých komédií. A úprimne keby stála predo mnou Anna Faris a Rose Byrne v spodnom prádle, vyberiem si Annu. ()

Tommassi3

"Jaké mám zpoždění ??" - "Jsi tu o deset minut dřív, Miláčku !! Řekl jsem ti špatný čas, abys přišla včas !!" - "To je super !! Jen nevím, jestli je to roztomilý nebo bych tě teď nejradši umlátila lopatou.." ;) ()

Dero

Naprostá bomba. První polovinu filmu jsem si chtěl vyrvat oči z důlků, ale pak se ve mně něco zlomilo a začal jsem se královsky bavit! ()

Riddick77

Romantická komedie? A kde je romantika? A humor? Vždyť se střídají příšerné scény s ještě horšími, aby vše vygradovalo v tak umělý, sterilní a trapný závěr, až se mi z toho udělalo nevolno. Dnešní nestabilitu ve vztazích to problematizuje naprosto nevhodným a hloupým způsobem, přičemž důraz na zábavnou nefunkčnost se naprosto míjí účinkem. Hovadina nejhrubšího zrna. Proč Rose? Proč?? 2/10! ()

kaylin

První, co mě už během zhlédnutí napadlo, to je fakt, že jsem doufal v trochu vtipnější komedii. Ne, že by snímek "Dávám tomu rok" vtipný nebyl, ale co si budeme povídat, ty nejlepší vtipy se mu podařilo střelit do traileru. Bohužel je to trend poslední doby, což je škoda. Producenti si neuvědomují, že trailery by šli dělat jinak. Takhle to je jednoduché a lidi na snímky stejně do kina přijdou, tak proč to měnit? Vždycky mám raději trailer, když jen naznačí, ale to se dnes moc nenosí. Škoda. Taková scéna s holubičkou byla skutečně parádní, i když je pravda, že jako celek byla ještě lépe vypointovaná než ta ukázka v traileru. Nic to však nemění na tom, že "Dávám tomu rok" mohl přinést humor ještě údernější. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/04/davam-tomu-rok-2013-60.html ()

ABLABLABLA odpad!

Ne tohle ne.. prostě ne. Taková strašná nudná trapárna, kde to do nějaké romantiky nebo komedie mělo hodně daleko. A ten konec? Jako vážně to vůbec nebylo divné, jak se tam oba cicmají s někým jiným vedle sebe. A hlavně to vůbec člověk nečekal už od té doby, co viděl výraz Anny Faris na té svatbě... takže dvě minuty na začátku, bylo jasné, jak to dopadne. Ráda bych dala aspoň tu 1* za fešného Simona Bakera a sympatickou Rose Byrne, ale svědomí mi to nedovolí. ()

katuska138

Simon Baker je sexy. Víc k tomuhle filmu nemůžu říct, protože nich jiného se mi nepodařilo vstřebat. Jo, ještě to, že kamarád hlavního hrdiny mi připadal jako totálně trapná a debilní postava a nakopala bych ho při nejbližší příležitosti. ()

Derek

vsetky hlavne postavy mi prisly bud tupe alebo nesympaticke ako i cely pribeh mi prisiel dost zvlastny a anti-romanticky ci anti-svadobny co niekomu moze vadit (kde vacsina romantickych filmov konci svadbou, tu sa nou zacina a happy end pride v podobe rozvodu), ale nastastie sa tu dost hlaskuje a nechyba ani humor na hranici nevkusnosti, ale tu hranicu nikdy neprekracuje tak je to stale v pohode. z obsadenia je vynikajuca minnie driver a hlavne stephen merchant ktory by mal byt od tohto momentu obsadovany do kazdej jednej romantickej komedie z produkcie working title. ()

runner85

Ja viem, vravel som, že komédiam dávam utrum. Možno za tento môj malý skrat môže fakt, že nielen že som mal nočné smeny a mal som z časti chronický nedostatok zdravého rozumu ale i to, že som prišiel unavený zo záhrady a pozeral som program stanice HBO a tam zrazu vidím ROSE BYRNE tak ma to nalákalo :(. Už začiatok filmu ma mal upozorniť na tú trapárnu čo tam zas bude, tá svadobná reč bola ako keby to čítal 14 ročný puberťák, potom sa to na chvíľu zlepšilo ale také veci hranie šarády a pozeranie fotiek, tancovanie na bankete - tiež si vravíte, šak na tom nie je nič zlé ? Si to pozrite a uvidíte čo som tým myslel ... a ten WTF koniec ako vykradnutý z Manuely ... ()

halogenka

Romantický? Film sterilní jako prase a postrádající jakékoli emoce. Fórů bylo příliš a moc tlačily na pilu, sem tam hezké a vtipné momenty tím pádem naprosto zapadly. Plus přidejme neschopnost střihače vyhodit nadbytečné a samoúčelné scény (závěť) a je vymalováno. Škoda, kdyby to dostal do pracek někdo šikovný, mohl to být dobrý film. ()

Dont

Pár fórků docela trefně parodovalo klasické manželské situace, v několika z nich jsem se dokonce našel. Některé další situace byly sice občas až trapné, ale celkově je to nenáročná romantická komedie s dobře zvolenými herci, alespoň z mého pohledu. Rose Byrne i Anna Faris mi do svých rolí pasovaly perfektně, Rafe Spall jakbysmet a dokonce i Simon Baker mě pobavil svým „americkým“ entrée. ()

Patw

Pár vtipných a podařených scén či situací se opravdu povedlo. Bohužel, dlouhých a nudných scén ve filmu přebývá a pár vtipných scén to nezachrání.. ani sympatické obsazení. ()