Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Jedním je optik Tomáš (Richard Krajčo). Vystudovaný oční lékař má rád volnost a ženy, žije v obytném přívěsu na poli nedaleko obchodního centra, kde se prohání jeho kůň. Hezká Nina (Vica Kerekes) balí dárky ve stánku a provokuje výstředním oblékáním i přidrzlou otevřeností. Jejím krédem je nemilovat, aby nemohla být zraňována. Ráďa (David Novotný), nejstarší z přátel, pracuje v supermarketu jako manažer prodeje a bydlí s početnou rodinou v malém bytě. I když ji má rád, někdy by nejradši od toho chaosu utekl někam daleko.Zajíc (Jakub Prachař),čerstvě vystudovaný herec, marně obchází castingy a vlastně málokdo ví, jak se doopravdy jmenuje. Všichni ho vnímají v kostýmu ušáka, který rozdává dětem balonky. Každý z našich přátel má své touhy a sny a právě Vánoce jsou časem, kdy se mohou plnit. Dejme šanci zázrakům! Copak se pohádky nemohou žít? (Falcon)

Georginek

Naprostá příšernost. Co taky čekat od český kinematografie. Odpornej a naprosto zbytečnej film plnej nechutnýho Krajča. ()

robbez

Andělé v Globusu aneb filmová poetika po česku! Životem zklamaní ztroskotanci, kteří chtějí dělat něco jiného nebo žít s někým jiným a do toho andělé, kteří plní lidská přání. Ten film je stejně umělý, nepřirozený a vykalkulovaný jako svět supermarketu, kde se jeho děj odehrává. Pseudoromantika, pseudomystika, pseudodrama, pseudoemoce, pseudohumor - nic na mě nepůsobilo opravdově. Smíchání atraktivních ingrediencí ještě nezaručuje dobrý film. Zase je to taková obskurní česká bramboračka, která se tváří jako francouzská delikatesa. ()

redwing19

Stále som si nezvykol na české drama/komedie a asi ani nikdy nezvyknem. U mňa to proste nefunguje. Herci super, hudba super a to je asi tak všetko. Nikdy neviem či sa mám smiať, alebo plakať. A tak len na to pozerám jak puk:-) ()

carnacv

Snímek, který má určitě co říct. Duchovní téma zasazené do hypermarketu má co říct. Nakolik Karin využila tohoto potenciálu si musí každý zodpovědět sám. Mě osobně snímek překvapil. Útrpný život jednotlivých protagonistů včetně jejich každodenních kratochvílí kontra jedno přání vůči andělům působí nadmíru dobře. Místy sledujeme nudu všedního dne, místy přehlcenost neúnosnými situacemi a místy nenaplněné ideály. Do toho se mísí onen zvláštní andělský zjev. Chvíli jsem si už myslel, že si z nás řežisérka dělá srandu, ale to se nakonec nepotvrdilo. Jo a jinak je to vlastně o ničem :). ()

Himbajz

Je to o tom, že přání se mají vyslovovat přesně a ne lehkovážně. Mě to překvapilo. Nejdřív jsem to chtěl šmahem "hodit do koše" a pak to najednou byl hezké. Takový příběh o nás obyčejných lidech. ()

JJaannee

Herecky hezky odvedená práce..trochu komediální a trochu smutný český film s vánoční atmosférou a překvapivými zvraty..Krajčo vypadá dost unaveně,ale dívat se na něj dá :-) ()

Naby

Moc pěkná filmová pohádka. 3/4 filmu jsem se pořád jenom smál. Opravdu super vtípky z běznýho života. Mezi všema hlavníma postavama mě nejvíc překvapil David Novotný, ten měl super roli a parádně ji zahrál. Mysteriózně-romantická zápletka se mi taky líbila. Bylo to super. Celkem 4,9* ()

Jarda68

Pusinky byly zmatenou,nudnou road movie...Křídla Vánoc jsou zmatenou,nedořečenou romancí,kterou nezachrání ani Richard Krajčo a jeho skvělá píseń Cesta...60% ()

codyak

Být to natočeno s vyšším rozpočtem a jiných reálichých...i když vlastně ne. A určitě ne s jinými herci!! Šťastné a veselé... ()

demovka

Křídla vánoc jsou poetický film o obyčejných lidičkách, kteří pracují o vánočních svátcích. Je to jiná káva než jsme u českých filmech zvyklí, není tam žádná nadsázka, žádný takový ten typický český humor jako např v Jedna ruka netleská nebo Knoflíkáři. Je to malé poetické dílko o lidech, co pracují v supermarketu a řeší své malé osobní problémy. Pro ně samotné jsou to ale problémy vážné a je otázka, jak se vyřeší. Hezká a příjemná je příhoda s koněm. To, co mě ale zarazilo, bylo brzké zjištění vysvětlení zázraku. Hned jsem to poznala. To co hlavní hrdina prožívá, jsou příznaky těžké nemoci hlavy. ()

Pintenta

Film o priateľstve, láske, pomáhaní, šťastí, ale i smole, náhode.. Mám rada Richarda Krajča ako herca, je prirodzený a akoby ani nehral. V tom je jeho herectvo uveriteľné. Celým filmom sa niesla zvláštna atmosféra, niekedy som mala obavy, či to nebude až príliš rozprávkové a kúzelné.. nie, nebolo, a keď, tak noazaj len trošku, aby to bolo znesiteľné. Jediné, čo by som vytkla tomuto filmu, je obsadenie maďarky Evy Kerekesovej. Prečo?? Veď jedinú súvislú vetu nepovedala správne, ani slovensky, ani česky, ani maďarsky.. a ten jej ťažký maďarský prízvuk jedna katastrofa. Zlá voľba. Všetko ostatné v pohode.. ()

Fracek

Podmanivý film, který mě stále láká kouknout aspoň jednou za rok again ... ten film je vážně dobrý a herci dobře vybraní, naprostá spokojenost ()

Hombre8

Sentimentální pohádka pro dospělé? A proč ne? Jednou za čas. O Vánocích. I pragmatický cynik může občas vymáčknout slzu. Mě se to stalo a díky za ni. Osobní antipatie, byť jakkoliv podložené, ještě neznamenají, že ten někdo (Krajčo) neumí hrát A dobře. Vica opět jako nejženštější ze všech žen! Babinský! Tedy Babinská! Není už ta pauza trochu dlouhá? Co tak zase něco splichtit?! ()