Velká část filmu se odehrává v nákupním centru v čase Vánoc. Prolnou se tu příběhy čtyř přátel, kteří zde pracují. Jedním je optik Tomáš (Richard Krajčo). Vystudovaný oční lékař má rád volnost a ženy, žije v obytném přívěsu na poli nedaleko obchodního centra, kde se prohání jeho kůň. Hezká Nina (Vica Kerekes) balí dárky ve stánku a provokuje výstředním oblékáním i přidrzlou otevřeností. Jejím krédem je nemilovat, aby nemohla být zraňována. Ráďa (David Novotný), nejstarší z přátel, pracuje v supermarketu jako manažer prodeje a bydlí s početnou rodinou v malém bytě. I když ji má rád, někdy by nejradši od toho chaosu utekl někam daleko.Zajíc (Jakub Prachař),čerstvě vystudovaný herec, marně obchází castingy a vlastně málokdo ví, jak se doopravdy jmenuje. Všichni ho vnímají v kostýmu ušáka, který rozdává dětem balonky. Každý z našich přátel má své touhy a sny a právě Vánoce jsou časem, kdy se mohou plnit. Dejme šanci zázrakům! Copak se pohádky nemohou žít? (Falcon)

Hombre8

Sentimentální pohádka pro dospělé? A proč ne? Jednou za čas. O Vánocích. I pragmatický cynik může občas vymáčknout slzu. Mě se to stalo a díky za ni. Osobní antipatie, byť jakkoliv podložené, ještě neznamenají, že ten někdo (Krajčo) neumí hrát A dobře. Vica opět jako nejženštější ze všech žen! Babinský! Tedy Babinská! Není už ta pauza trochu dlouhá? Co tak zase něco splichtit?! ()

remotrumpet odpad!

Vďaka tomuto filmu mi takmer celú stopáž pískalo v ušiach... Akože, daj si ružové okulky a plz nerob  už nikdy žiadny film ani hudbu doň.✓ PS: koňovi nič... ()

ssarka odpad!

Krajčo v přívěsu řeší hlubokomyslné krize a mezitím za doprovodu tklivé hudby jsou neustálé záběry na provoz supermarketu, to je peklo.....taky už vím, proč je tam napsáno sledovat pod dohledem dospelého, ten slovník je vyloženě vánoční, fakt humus...jediný sympaták z party je David Novotný a to je na dobrý film sakra málo... za těžké deprese vypínám ()

mmirri

Chtělo by se říci: film o obyčejných lidech. Existuje ale něco jako obyčejný člověk? Někdy nás snad opravdu musí praštit anděl do hlavy, abychom pochopili, jak jsme úžasní. Úžasní ve své naprosté obyčejnosti. Díky, Karin. ()

karelkilian

Nemám rád romantické komedie, ani filmy s dobrým koncem. Nesnáším vánoční filmy a už vůbec nemohu vystát Richarda Krajča. Ale tady v tom filmu je cosi zvláštního. Natolik, že už při prvním zhlédnutí jsem si říkal, že je to takové zvláštně divné. Často jsem se pak přistihl, jak se v myšlenkách k tomuto filmu vracím. A jak se nedívám na filmy opakovaně, pustil jsem si Křídla Vánoc znovu. A pak ještě. No a letos jsem si z něj udělal vánoční film, takže jsem ho viděl zase. OK, dobře, přiznávám, tyhle „příběhy obyčejných lidí z obchoďáku“ mě prostě baví. Ano, je to pohádka pro dospělé, místy proložená až kýčovitými momenty. Vše je tak nějak předvídatelné, takže ani nepřekvapí, že to nakonec dopadne tak, jak to dopadne. Ale po bezmála deseti letech musím veřejně přiznat, že mám tenhle film fakt rád a sedí mi natolik, že mu prostě musím dát pět hvězdiček. ()

Sa.sa

Slušná komedie či spíše pohádka , která zanechá pachuť melancholie i když takový je život... Jinak zajímavý nápad vložit film do obchodního domu... Mimochodem dobře jsem se pobavil... ()

Dr.Kepler

Vlastně, ani pořádně nvm, co jsem čekal. Asi to, že půjdu do kina na film, po kterém mi bude hezky po duši i po těle. Bohužel tomu tak ne úplně bylo. Přiznávám se, čekal jsem to trochu jinak více do hloubky emocí. Na druhou stranu, co přesně mi tenhle pocit dodalo, byl soundtrack... nad tím Richarde říkám bravo. O písničce Cesta ani nemluvím při té, je u konečných titulků, člověk zaražen do sedačky a doufá, že ta píseň nikdy neskončí. Kamera a výborná práce velmi talentované režisérky a scénáristky, je zde taky ohromně vidět. Film na české poměry je dobrý. Proto bych filmu rád dal 7/10. Celkový dojem možná u mě srazí, to, že to není natolik emoční, jak bych čekal. Jinak bych dal mile lepší hodnocení =) i tak film vřele doporučuji, před vánoční náladou určitě prospěje a pohladí po duši.. že druhé šance se také dostávají =) ()

EL_lofasso

Nebejt dementních mystickejch přízraků který Krajčo každejch deset minut dostává,bych tomu napálil možnaá 3*,protože jsem byl docela překvapenej.Na filmy českýho původu mám v poslední době alergii ale tohle nebylo úplně zlý.Samozřejmě bez Davida Novotnýho by ten film byl poloviční.Docela sympatický herci,krásna Vica a titulkovej song dělaj tenhle film.Takže tak... ()

dodanek

Silné tři hvězdy a příjemné překvapení. Jen ten Krajčo si na Tylera Durdena hraje možná až příliš okatě… :) ()

tajemna

od českého filmu moc neočekávám a tento kousek mile překvapil...mám ráda Vicu, hudbu a Prachaře, tudíž jsem odpustila Krajča (nevím, jestli mi vadí on anebo jeho postava) a velmi "nedotažený" konec... ()

čejen

Velmi mě tento film překvapil, přiznám se, že jsem čekal něco jiného, ale opravdu ve mě zanechal dojem. Výborná hudba, pánové Krajčo s Novotným byli vynikající, ještě bych dodal, že ač měl velmi malou roličku, tak zanechal dojem i pan Viktor Preiss. Stojí za to jít do kina, mám radost, že kino bylo plné a to vždy u českých filmů zahřeje. ()

Maximus

Je to takový český pokus o ztvárnění filmu ve stylu "Seznamte se Joe Black". Ovšem v tomto případě to "tajemno" nefunguje. Příběh je velice kostrbatý, divák není veden dějem, vývoj postav žádný, stopáž filmu zbytečně dlouhá. Richard Krajčo dělá co může, ale celý film uhrát prostě nedokáže. Ano, mohl to být pěkný film ze života, kdy jednotlivé dějové postavy mají své starosti a chmury, ovšem zaplétat do vánočního filmu kouzla anděla, který nechá vymřít půl rodiny jednoho z hlavních hrdinů??? Nechci opravdu vysílat negativní kritiku k tomuto snímku - ale myslí, že se toto moc nepovedlo. Abych jen nekritizoval - pochvalu zaslouží kamera a hudba k filmu. Jelikož jsme se dosti nudil, měl jsem možnost sledovat i okolní diváky v sále. Bylo mi jasné, že když většina diváků v sále prováděla psaní sms zpráv, že je něco špatně. ()

motoe

Na český film, nadprůměrný film. Senzační kamera a střih! Pěkný příběh, krásně natočeno. K pobavení, k zamyšlení. . . ()

mellon.a

Zase jeden z českých filmů poslední doby, ze kterého mravní ( bohužel v poslední době spíš nemravní ) poučení trčí jak péro z gauče a člověk nemusí asi pět vteřin přemýšlet, aby mu to došlo. Ach jo.. ()

Burcak96

I přes to,že jsem píseň Cesta znala už dlouho a měla ji spojenou s plno věcmi, teď si vybavím jen tento moc silný film. ()

Tux.cz

Dostat mě do kina na český film je samo o sobě nadlidský výkon .. Každopádně neprohloupil jsem.. Film na mě ze začátku působil docela chaoticky, ale brzo jsem si v něm našel hlubší smysl, který mě donutil i k zamyšlení.. Není to dlouho co jsem ze zvědavosti dočetl knížku od Lorny Byrne, která se zabývá právě komunikací s anděly, takže to téma mi už nějaký pátek leží v hlavě a po dnešním dni asi ještě bude... Každopádně příjemný film, který na vás dýchne tu potřebnou předvánoční atmosféru.. ()

Sting

Hezké... Není to na plný počet, příběh by musel být silnější. Ale krásně se tam skloubilo pobavení se sentimentem, herecké výkony byly výborné, moc se mi líbila hudba i ta pro mnohé vlezlá Cesta. Tohle prostě patří k předvánoční náladě. ()