Bafo

Nedavno jsem byl na prednasce na tema: “Je cestovani v case mozne?”. Vedl ji jakysi anglicky profesor fyziky a zdelil nam nejake technicke zaklady tohoto fenomenu. Videli ste 12 Opic ? Jestli jo tak na tu prednasku nechodte, nema to cenu. Bruce Willis a Brad Pitt vam to skvele vysvetlili za rezijni podpory Terry Gilliama ()

Ezekiel1

Pěkně ujeté sci-fi. Výbornej blázen Pitt a posel z budoucnosti Willis, co jí pavouky:), tak tohle a nejen to Vám nabídne tento snímek, který nabízí koňskou dávku a klistýr pro všechny! ()

Ondis

Tak tohle bylo něco! Já celou dobu napjatě sledoval co, proč, jak se děje, přesto jsem toho moc nepochytil. Opravdu náročnej film. Tajemné, skvěle zahrané, dokonale zpracované. Mezi 4 a 5*. Po příští projekci budu moudřejší. ()

kwoky

Dobry film, ale zadne velke nadseni se nekona. Dobry scenar, spousta naznaku a hutna atmosfera tu jsou. Vylozene me nastval konec, pral jsem si totiz neco jineho... ()

peetriss

Vynikající sci-fi, místy až s nádechem psychologického filmu, které člověka nutí přemýšlet, aby se v tomto příběhu neztratil. Naprosto fantasticky napsaný a natočený příběh, který se obejde bez "milionových" triků, což je velice dobře. Vyzvednu i herecké výkony, především Brada Pitta, který roli psychotického ochránce zvířat zvládnul na jedničku. ()

MulaNula

Já sám nevím. Příběh originální a zvláštní, akorát mi to celé přišlo strašně nudné. VIděl jsem to na 2x, jelikož jsem se poprvé strašně nudil a dodíval jsem se pouze z principu. Brad Pitt byl výborný a scény s ním pro mě byly nejzábavnější, ale celé jsem to nějak nepochytil. Možná na podruhé někdy časem to bude lepší ()

Prochy38

Tak tohle byla paráda. Už jsem to viděl několikrát, ale při každém dalším zhlédnutí jsem uchvácen. Nejen výkony všech tří hlavních představitelů, ale hlavně myšlenkou. Úžasné, opravdu. Závěr neměl chybu. Dalo by se říct, že se člověk musí v čase taky pomalu ztratit, ale vše dokonale zapadá. Jeden z nejlepších filmů s B. Willisem. ()

Schuldiner

Tak sem tento film viděl po letech a celkově podruhé a musim jednu hvězdu srazit. Nepříde mi to jako bůhvíjaký zázrak. Herecké výkony perfektní (především Pitt a samozřejmě i Willis), ale film, tedy scénář mě prostě nějak zvláště nepřesvědčil, nezaujal.. Ve vší té složitosti a určitém zmatku se vlastně nic moc neskrývá. Geniální nebo úchvatné (jak zde někteří uvádějí) to rozhodně není. Nuda to ale zase na druhou stranu taky není. ()

ondrula

Je to jedinej film, o kterým vím, že jsem se na něj zodpovědně pokoušel podívat asi dvanáctkrát, protože je to jakože kultovka, ale nikdy jsem to nevydržel dýl jak hodinu, protože mně to hrozně nebavilo. ()

.MJ.

Po zhlédnutí tohoto snímku jsem měl dost rozporuplné pocity. Možná, že až ho uvidím podruhé přidám jednu hvězdu. Zatím zůstává v mých očích nepochopený. Naopak co musím vyzdvihnout je Bruce Willis, který zahrál skvěle a obzvlášť Brada Pitta, který byl fantastický a lepší výkon jsem od něho asi ještě neviděl. Edit: Zvedám hodnocení. Opravdu výborný film. 85% ()

Hanes88

Tak tohle jsem určitě nečekal! Fantastické sci-fi jak má být. Seděl jsem až do konce jako přimrazený a vidím na tomto filmu jen pozitiva. Když k tomu přičtu skvěle hrajícího Willise a Pitta - není co řešit :-). ()

Xavi6

Nejsem jsi pořádně jist jestli tento film pořádně chápu a jestli mu rozumím. Příliš mnoho informací, fakt, ale málo činů, stějně z toho vznikl nečekaný konec v podobě nezvratilné myšlenky vymyšlené jedním a tím samým člověkem, kdo to všechno zpackal. myslím, že jedno podívání mě plně stačilo a vyhověl mi především Brad Pitt, když jeho výkon u mě zbuzoval obdiv, který byl hoden Oskara, bohužel, dařilo se mu ve velice nabitém roce, co žije obrovská škoda, bude si muset počkat... ()

Marrty3

Super sci-fi...viděl sem ho po druhý a zalíbilo se mi snad ještě víc než na poprvé...hlavně mě dostává Brad Pitt,v roli naprostého šílence, což zvládl precizně ! a Bruce byl na roli Jamese Colea jasná a ta nejlepší volba... ()

Itar

To jsem zase jednou odkládal něco, co jsem měl už dávno vidět. Jedna z nejlepších sci-fi... tečka. Vizuálně rozhárané tak trošku jako Natural Born Killers (byť v mnohem menší míře) a syrové, až mě to trošku zarazilo. Scenáristicky precizní, režijně Gilliamovsky šílené. A ti herci, ti úžasní herci. Ať už je to příťáplý Morse, rozumově založená Madeleine Stowe, charismatický Plummer, Willis (podávající jeden ze svých nejlepších výkonů), nebo můj osobní favorit Pitt, hrající obdobně "na efekt" jako Depp ve Fear and Loathing in Las Vegas. Hudební stránka už potom jenom dolazuje poslední vrásky. A všechno vám to udělá v hlavě až schizofrenní zmatek, potom ještě větší... aby celý film nakonec uzavřela pointa, které by se většina ostatních režisérů úspěšně vyhnula. Tohle ještě uvidím hodněkrát! ()

Stav Bruce Willise se zhoršil

Stav Bruce Willise se zhoršil