Návštěvníci 3: Revoluce

• Francie Les Visiteurs : La révolution (více)

Středověký rytíř Godefroy de Montmirail a jeho oddaný sluha Jacquouille jsou chyceni v labyrintu času, který je nakonec vyplivne do vzrušující doby epochálních dějinných změn a převratů. Do doby Velké francouzské revoluce. Kromě nepochopitelných pořádků musí oba čelit i svým potomkům. Extravagantní a zhýralí aristokraté v linii rytíře Godefroye to mají v revoluční době trošku nahnuté a potřebují se dostat z Francie pryč. Zatímco z pradětí sluhy Jacquouille La Fripouille jsou nadšení revolucionáři a mají v plánu zabavit jejich hrad i veškeré bohatství. Doba nevratných sociálních kotrmelců by zamotala hlavu leckomu a klasicky uspořádaná dvojka ze středověku „pán a kmán" to bude mít dvojnásobně těžké. Tolik situačních gagů, šílených situací, dialogů a hlášek už žádná jiná revoluce nezažije. A slavný tyran Robespierre si bude přát, aby tyhle dva magory nikdy nepotkal. (Bontonfilm)

Marwin3D odpad!

Neviděl jsem předchozí dva díly.. ale pan Clavier prý potřetí nepřijal jeho životní filmovou roli Asterixe kvůli tomu.. že se prý chce věnovat serioznějšímu herectví.. takže nevim jestli je opravdu tak blbej.. nebo chudej.. že tím myslel takovouhle absolutní sračku!!!??? Je mi pouze záhadou.. jak přesvědčili pana Rena.. k účasti na tomhle 99% odpadu.. nejhorší ,,komedie,, jakou jsem kdy viděl.. Chtěl jsem dát jednu za hudbu.. ale opravdu to nepřebije.. nejhůř ztrávená hodina padesát za posledních pár let.. a to jsem to chtěl už v polovině vzdát.. ale furt jsem si říkal.. Vydrž chlape.. musí se to zlomit.. ale kdež.. za ten jeden vtipnej vtip to opravdu nestálo.. Absolutní odpad!!! ()

Qiud

Je mi moc líto ale musím udělit pouze jednu hvězdu :( jak krásný a kvalitní byl první díl, ale tohle je skutečně ( téměř ) odpad :( obou dvou hlavních herců si velice vážím,ale tohle se vážně vůbec nepovedlo, opakováním starých vtipů se to nezachrání ! A přesun do časů druhé světové mě to vážně dorazilo. Smutné pokračování legendárního filmu !!! ()

trichogaster

Toto bol jeden z tých filmov, kde som banoval, že som to vôbec pozeral... Prvé 3 diely sa mi páčili, teraz veľké sklamanie.. čakám čakám ako to dopadne keď sa vrátia späť do svojej doby, jak budú vyzerať.. a oni to to ukončia 2sv.vojnou...debilnejsie ukončenie som dlho nevidel... Ach jaj ()

eexDon

Für mich - 55%, - /Jean a Christian jsou už dva důchodci a to bylo tak vidět, že je o tom škoda mluvit a psát, kde byl vtip jako, je to přece komedie, v podstatě zbytečný film, jenom tak na připomenutí prvních dvou dílů, co byly kdysi hitem, po tak dlouhé době se špatně navazuje/, + /pečlivě se navazovalo, stylem, herci, režisérem, dějem, hudbou/, hodnocení - toš to byla teda velká bída, bez vtipu, asi tak o 15 let později, to se moc nepovedlo, tohleto měli Frantíci natočit místo Cesty do Améru před 15 lety, ale teď, s dvěma důchodci, bída, bída, veliká bída a veliké zklamání ()

paja. odpad!

Panenko skákavá, proč??? Proč se někdo pořád snaží kazit skvělý pocit z filmu tím, že natočí pokračování. Jdu se dívat na jedničku. Toto je vážení ale opravdu sračka. Jestli jsem se zasmál jednou, tak je to moc.!!!!!!?????? A hurá, není to církevní.......ha ha ha.!!!!! ()

energo

Nudné pokračování slavné série, která postrádá humor i spád předešlých částí. Celé se to příliš vleklo. Ale skutečných scének na zasmání bylo velmi málo. Na hercích už vidět zub času, a vidět to i ve filmu. Jako kdyby ztratili energii. Jak se film uzavřel do jednoho domu ztratilo to zajímavost. Bylo tam množství postav, které tomu ale moc nepomáhaly. Rozhodně však dvojice herců nepatří k zahození a stále je tento film lepší než americké komedie. Možná se v další části, pokud bude, opět zlepší. ()

Opavak

Moc jsem si přál, aby se ještě někdy natočilo pokračování. Přání se mi splnilo avšak střelené, jako většina francouzkých filmů to nebylo. Clavier má málo možností a Reno také. Proč?! Clavier byl v předešlých dílech vtipný, praštěný, rádo se na něj dívalo! Ale ted'? Byl jsem v kině a bohužel musím říci, že to byly vyhozené peníze. ()

dranesy

Pořád dokola to samé. Staré vtipy a dělají z nich ještě větší idioty jako normálně.. Ani kouzelník to tentokrát nemohl udělat správně. Za komedii se to už dávno nemůže počítat. Žádný z dílů sice nepřekonal jedničku, ovšem tento poslední díl tuhle sérii dobře zakopává do země. ()

viper65

Tvorcovia sa viac ako na humor a snahu zabaviť diváka zamerali na príbeh. A to je veľká škoda! Má to byť komédia nie historický dokument. HALÓÓÓ! Kým I. je určite kandidát na najlepší francúzsky film všetkých čias III. nie je dosť zábavná! Tvorcovia nevyužili potenciál, ani klasických starých prvkov, ani nového prostredia! Príbeh je OK, aj keď ľahko zapomenuteľný. Prosto, ďalší priemerný až ľahko podpriemerný francúzsky film. ()

PRASÁK

Dějová linka týhle francouzský komedie bezprostředně navazuje na první dva filmy: „Návštěvníci” (1993) a „Návštěvníci 2: V chodbách času” (1998). Nepovedená americká epizoda „Návštěvníci: Cesta do Ameriky” (2001) byla zcela ignorována... Hlavní role zde opět vytvořili rytíř Godefroy udatný, hrabě de Montmirail z Aplemoonu a Papincourtu (herec Jean Reno) a jeho sluha Jacquouille la Fripouille (herec Christian Clavier). Oba se tentokrát dostanou do roku 1793, tedy do doby Francouzské revoluce, kdy se na gilotině stínaly hlavy jako na běžícím pásu. Trochu ztřeštěná, trochu nudná komedie. A pozorný voko českýho diváka jistě hravě rozpozná záběry, který byly pořízeny v uličkách a zákoutích Prahy, kde se také tenhle film natáčel. Má jej na svědomí francouzskej režisér Jean-Marie Poiré, kterej v minulosti vytvořil snímky jako: Dědoušek se dal na odboj, Takhle to děláme v Moskvě, Operace Corned Beef, Návštěvníci, Strážní andělé, Návštěvníci 2: V chodbách času, Návštěvníci: Cesta do Ameriky nebo Maurice to zařídí. Snímek „Návštěvníci 3: Revoluce” stál studio Gaumont skoro 25 miliónů dolarů a vydělal přes 19 miliónů dolarů. Tedy nic moc... ()

neo_ap odpad!

Vždy když sleduji filmy “dříve natočené“. Povzdechnu si, že je velká škoda, že takovéto filmy, se dnes už netočí. První díl je už klasika, která vždy dokáže skvěle pobavit. Dvojka už trochu ztrácí, ale i tak se na ni rád podívám. O Návštěvnících v Americe se ani nebudu zmiňovat. Proč natáčet znovu něco, co už je skvěle natočeno.? A konečně se dostávám ke trojce. Proč..? Proč se někdo rozhodl natočit něco takovéto.? Možná ve francii se lidé skvěle bavily. Ale já ne. Kontrast mezi rozdílnými světy tu takřka chybí. Uřvaný Jacquouille už vůbec není vtipný. A Godefroy de Montmirail se tu jen tak veze, a sleduje dění okolo sebe. Je to velká škoda. Po velkém zklamání co mi připravilo pokračování komedie Taxi. Další rána. To už ani Francouzi neumí natočit komedii … ? ()

bratr_jezek

Návštěvníci by se měli už vrátit do své doby. Jednička byla velmi slibná a vtipná, dvojka jen parazitovala, o Cestě do Ameriky škoda mluvit a trojku bych vzal na milost jen kdyby sérii uzavřela. Jean Reno je snad jediný, na koho se dá koukat, ostatní hrají druhé housle a humoru moc není (však při francouzské revoluci šlo o krk opravdu všem). ()

frajeris30

Neskutečná ubohost. Dvě hvězdy za snahu.Jinak to opravdu nestálo za nic.Velmi trapný snímek. A určitě bych to nenazýval komedií.....to opravdu v žádném případě.Do komedie to měl dál,něž než Země k Marsu ()

ENDGAMEBOY

Tohle už bylo o něco horší než první nebo druhý díl. Humor zase funguje ale už je dobrý tak na 55%. Prostě některé scény byli dobré ale přišlo mi to trošku horší. Za mě 3-5/10. ()