S láskou, Rosie

• Velká Británie Love, Rosie (více)

Ollie235

Lily Collins je tak nesmírně milá Rosie, že jí při sledování tohoto příběhu prostě nejde nepřát šťastný konec. Jinak jsem ale popravdě čekal o něco víc. Po zábavném úvodu se film dostává do zaběhnutých, nepříliš zajímavých kolejí a i když některé pasáže potěší, celkový dojem zůstává bohužel průměrný. ()

Marys

Spočiatku opantalo ostrovným šarmom s prísľubom niečoho sviežeho, zaujímavého, no nakoniec vyústilo do trpkej telenovely vtesnanej do hodiny a trištvrte. Neviem, koľko krát som musel pozerať, ako si hlavní predstavitelia prehadzujú loptičku, komu sa viac v živote nedarí a komu zmarí osud snahu, keď sa rozhodne nabrať odvahu. Ako, pozerateľné, občas celkom vtipné, no prevažne depresívne a iritujúce. ()

suzanne1997

Krásný film, nedokážu posoudit, kolik podobných jsem už viděla, kolik z nich jsme prospala nebo z větší části ignorovala. Tohle je však úplně něco jiného. Jestli dobře nebo špatně se mi bude posuzovat dost obtížně, protože říct nebo napsat, jestli byl osud Rosie a Alexe správný nebo dobře naplánovaný se stává nadlidským úkolem. Můžu jenom napsat, že cestu a plány jim zkříží osud nebo souhra nešťastných náhod, záleží na tom, jak to chcete popsat. Každopádně průběh dost překvapí, nakonec si přeci jenom osud najde svou cestu. O její správnosti rozhodněte sami, mi takováto rozhodnutí nenáleží. Tenhle film jenom doporučuji. A proč? Přeci láska a pochopení druhých je ta největší výhra a vede ke splnění i těch největších, nejtajnějších, ale i nejnesplněnějších snů. ()

WayDott

Ale jo., ušlo to. Měla jsem dnes náladu na trochu romantiky, tak tohle bylo celkem ok. Příběh není nějak extra přeslazený. K tomu Frisco a je mi fajn :-) ()

filipvrbik

Co ze začátku působí jako týnejdžrovská komedie, se postupem času stává na komedii příliš dramatické a hořké a jako romantika je to zase spíše o sexu a jakémsi šestiúhelníku, či co- takže jako až tak moc mě to nezasáhlo- ano jsou tam dobré momenty, bohužel šťastný konec tomu moc nepřidal....50% ()

Tomyš

Velmi, velmi milé. Sladká pohádka, která nevzbudí žádná podobná očekávání v reálném životě, ale příjemné, distancované odreagování. Charismatické obsazení. ()

Bivoy

Nechápu ty pochvalné komentáře... Je to sice milý, slušně natočený film, ale jinak nic zvláštního, prostě klasický romanťák pro pohodový večer s vaší polovičkou. Když nebudete čekat víc, nebudete zklamáni. ()

sedlo03

Slušná vydíračka, ale přece jen to časové kontinuum bylo až příliš rozsáhlé a skoky mezi nimi až moc velké, líbilo by se mi daleko menší časový rámec příběhu. Taky jsem si celou dobu říkal, že role Rosie byla na míru ušitá pro Karen Gillan, ale i zahráno to bylo skvěle i tak. ()

Pawlisman

Moc pěkně a důvěryhodně provedený romanťák s klasickým průběhem nahoru a dolu. Těsně, ale ne, ještě si počkej diváku na happy end.. 8/10 ()

Hepy13

V tomto romantickém filmu ústřední dvojice spoupeří spíš o to kdo nalétá letadlem víc kilometru, než o to kolik slz divák nachytá do kapesníku. ()

zdenur

To si takhle v noci ležím na kanape a z poličky vyhrabu právě tenhle Blu-ray disk. Výborná volba. Když jsem se při závěru topil v slzách štěstí, tak si šla zrovna manželka pro vodu, takže můj koeficient mužnosti klesnul na minimum. Nebýt okatých nelogičností a nesrovnalostí, s plným počtem neváhám. Nevím jak to nazvat, ale po shlédnutí mám pocit, že s tímto filmem mám vztah jako dva ústřední protagonisté. Super záležitost. ()

dee.n

Pekna romanticka komedie. Samozrejme Samu Claflinovi leccos odpustim, například i to, ze jeho pohnutky jsou z mého pohledu tezce pochopitelne. Nicmene hlavnim hrdinum od zacatku preji -happyend-. Ten prijde na muj vkus zoufale pozde, ale jak rikam - Sam Claflin, takze budiz vse odpusteno. ()

Jaroslaf odpad!

Příšerný klišé, jakási variace na Deník bridget jonesový, ale pro pubertální dívky. Najdeme zde snad všechny maximálně ohrané scény, tak typické pro žánr romantický film a stupidita hlavních představitelů vás bude neuvěřitelně srát. Btw český dabing tomu nasadil korunu. Aby jakýsi transsexuál mluvil hlavní protivnici ústřední protagonistky, to bylo silný kafe! (Na druhou stranu kdyby se z Tamsin Egerton ten tranďák fakt vyklubal, byl by to dost dobrej plot twist.) ()

nonick1

To mi ho teda vyndej...! :-) Až doteď jsem se domníval, že nejpřeceňovanějším filmem na CSFD je Bohemian Rhapsody. Omyl. Je to tento nevěrohodný scénáristický nepodarek, na jehož základě vznikla iritující pseudoromantická slátanina, za kterou by se nemusela stydět ani Rosamunde Pilcher (pokud tedy ony příběhy nepíše pod tímto pseudonymem nějaký software). Celé to navíc ještě dorazil doslova o t ř e s n ý český dabing. Namísto odpadu alespoň jedna hvězda z milosti za Lily Collins, která nemůže za to, že maskéři nedokáží odvést svou práci tak, aby coby matka dospívající dcery nevypadala neustále na osmnáct.. ()

readan

Keď som sa dozvedela o filme, ihneď som si vyhľadala knižnú predlohu a za krátku dobu som ju aj prečítala. Bola výborne napísaná a tak o to viac som bola zvedavá na film. Po zhliadnutí som zostala príjemne prekvapená. Veľmi sa mi páčilo herecké obsadenie, ktoré sa na tento príbeh perfektne hodilo. Možno mi trochu nesedela Katie, lebo popri Rosie vyzerala skôr ako jej sestra a isto nie ako dcéra. Oceňujem ale humor v sympatickej forme a aj hrejivú hudbu, ktorá vôbec nerušila. Film mi rýchlo ubehol a viem, že by som si to určite pozrela ešte raz. ()

adriane9

Hele ta Rosie vypadá celej ten svůj letitej život ve filmu dobře a to není fér! :) Každopádně tenhle film má v sobě všechno čím spousta různých romantických filmů končí a zázrakem se v dobré obrátí... Jo to tady se stane všechno a stejně to nakonec dopadne taky cajk, takže výsledek? Bylo to fajn, zasmála jsem se, spousta krásných mladych borců a příjemný proplutí filmem.. Na dlouhý večer supr. ()