Reklama

Reklama

Obsahy(1)

V Klánovickém lese je nalezen zastřelený detektorář – hledač pokladů. Vzhledem k místu činu policie nemá k dispozici svědky a po počátečním šetření ani motiv činu. Jedinou stopou je střelná zbraň, která byla o šest měsíců dříve použita při vloupání do rodinného domu. Mají oba případy souvislost? (Česká televize)

Recenze (44)

bobstock 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Aa někdo donáší asi kvůli Kozákovi a Korejsův fór na nedopečený kuře, který by veterinář ještě mohl zachránit top. Pondělní krimi opět nezklamalo, akorát mi připadá, že těch reklam i na veřejnoprávní před pořadem začíná být čím dál víc. Aby jim ty díly za chvíli taky nezačínaly o půl deváté a nekončily o půl dvanácté jako na komerčních hnojích. :) ()

EllienPM 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prý divákům (divačkám) chyběly ženské postavy - tak se husy dočkaly krav. Tenhle zajímavý případ dobře a do detailu s reálnými policisty i pachatelem a autent. záběry zpracoval O. Vaňura v Legendách kriminalistiky (2/10 Hledač pokladů) - doporučuji. Krásně tam poznáte reálné předobrazy postav Blažka, Stacha a Bočkové. https://www.ceskatelevize.cz/porady/10993853591-legendy-kriminalistiky/320295350060002/ . ()

Reklama

honajz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Rozjezd to má dost pomalý a nebýt klánovické hospůdky V lese, asi bych se začal nudit, ale pak nastoupí zlo v podobě nové šéfové, která je skutečně neskutečná mrcha, kariéristka, která o práci v terénu ví kulové a své přešlapy hází na druhé, a rovněž se objeví to spojení s vykradačem, jenž působí od začátku neuvěřitelně bizarně a je fajn, že vybrali pro jeho představitele tohoto herce, ten jím snad byl v reálu, jak dobře ho zahrál. Korejs svým výslechem hodně pobavil, zmínka o Plíškovi taky. Btw, kde se dá sehnat podtácek (tehdy) neexistujícího piva Felix? :-) ()

subic 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po taxikářích se tu zase vraždí 6,35. Leta letoucí vykrádal baráky, střádal si poklad, nikdy si ani nic nekoupil, měl ho zakopaný v lese. Bral šperky, peníze a taky pistoli. Až mu tam jednou přišel týpek s hledačkou, tak ho ukradenou pistolí prostě střelil a pak ho pro jistotu ještě zapálil. A aby toho nebylo málo, kraj má novou a hodně ambiciózní šéfku. ()

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak popravdě na případ postřeleného zadku z minulého dílu už jsem dočista zapomněl, ale i on se teda nakonec dočkal rozuzlení. Tady je krásně vidět, jak mravenčí práce to vyšetřování je, a jak dlouho se to může táhnout (v reálu dva roky). Ne jak jinde v kriminálkách, kde maj za pár dní hotovo. Původně jsem si myslel, že konec seriálu bude směřovat k tomu, že Kozák odejde po vzoru reálného Mareše od policie (to stále trvá) a na pozici šéfa ho nahradí Pražák. Po finále si ale nejsem úplně jistý, jestli náhodou Pražák nepřešel na stranu nové policejtní ředitelky...Furt nevim co ten Korejs, jede si pomstu, nebo cestu za vykoupením?! ()

Galerie (25)

Zajímavosti (4)

  • Skutečný pachatel se jmenoval Oldřich Konrád. V roce 2017 byl odsouzen na 25 let odnětí svobody. (sator)
  • Kozák (Ondřej Vetchý) použije zkratku „OVK“. Jedná se o Odbor vnitřní kontroly Policie České republiky. Zde může řadový občan podat stížnost na práci policie. (sator)
  • Hospoda u Klánovického lesa je ve skutečnosti srub Vydra na řece Berounce kousek od Skryjského mostu. (Wince27)

Reklama

Reklama