Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh jedné ze dvou žen, odsouzených v České republice na doživotí za vraždu. Případ byl komplikovaný už tím, že několik na sobě nezávislých úmrtí mužů zdánlivě nic nespojovalo. Epizoda seriálu Případy 1. oddělení ukazuje, jak je ve skutečnosti pro kriminalisty obtížné propojit nesouvisející zločiny, jež se odehrály mnoho let po sobě, a odhalit skutečnou motivaci pachatele. (Česká televize)

(více)

Recenze (16)

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Tenhle případ jsem znal i ze skutečnosti a z knih Bohumila Hubálka Zpovědník vrahů ( doporučuji, protože s tímto seriálem má celkem dost společného a jsou z ní tady i nějaké citace, koneckonců Mareš byl s Hubálkem kámoš a před jeho smrtí ho informoval, že v tomto seriálu bude jedna postava psychologa v podání Václava Helšuse jeho předobrazem ) Anna polívková zahrála dobrou psíchu. ()

otík 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Perfektní Polívková je jen třešničkou na dortu výbornému dílu, kde se pátrá pro vrazích dvou mužů. Zpočátku má hned starý Václav podezření, že by vrahem mohla být žena (podle seriálu s radou Vacátkem, kde také vraždila žena podobným způsobem) a s pomocí Jirky Lábuse jako vysloužilého vyšetřovatele také přijde na stopu. K pravdě pak už není daleko. Skvěle vystavěný a hlavně vypointovaný díl. ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

"O jejím zadku vím všechno, ale s identikitem nám to nepomůže." Tak tentokrát to trvalo, než někoho oficiálně trklo, že když se oběť nebrání úderům sekáčkem do hlavy, tak by taky mohla být omámená. Major Plíšek je tedy zase o krok napřed, major Korejs o dva kroky pozadu a nervový záchvat pachatelky je na můj vkus moc hraný. Nicméně jsem rád, že chlapci z 1. OOK SKPV našli pachatelku dříve než jsem ji pozval do svého bytu, abych jí ukázal svou sbírku hokejových puků. ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Nadprůměrná kvalita se zatím zuby nehty drží a to je dobře. I tento případ si získal mou pozornost a to nejen díky brutalitě vraždící lesby co nenáviděla muže, ale i díky solidnímu výkonu Polívkové v závěru této epizody. Alespoň jde vidět, jaké zrůdy dokáží žít mezi námi a skutečná vražedkyně uspávačka Jaroslava Fabiánová dostala doživotí, kde má v base další narušené „sousedky“ Stodolovou a Romanu Z., jenž si za své zrůdné skutky vysloužili stejný „flastr“… ()

Autogram 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Trochu trvá, kým sa to rozbehne, ale potom tempo už nemá chybu. Zaujímavý bol aj krajčír s veľkým talentom na zostavenie identikitu, jednoducho dokonalý svedok. V najlepšom epizóda skončí, ale tak to už v krimi býva. Polívka verzus Polívková sa síce nekonalo, ale aj tak boli obaja skvelí. –––– Vašku, prosím tě, nemůžem stavět případ na nějaký historce z černobílýho filmu. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama