Svět fotbalových fanoušků a nelegálních bitek hooligans patří z hlediska policejní práce k těm obtížně zmapovatelným. Poslední epizoda Případů 1. oddělení to ukazuje na příběhu pobodaného mladíka, který byl nalezen na autobusové zastávce na okraji Prahy. Nejenže bylo obtížné dokázat, že opravdu šlo o zranění v bitce, ale ještě složitější bylo usvědčit útočníka, jenž byl potrestán osmi lety vězení. (Česká televize)

subic

Tak jsem prostě vytáh tu kudlu a pobodal toho jediného, co nezdrhnul... A jak je to s nástupcem teď už pplk. Korejse? No nijak, Korejs si to rozmyslel, alespoň prozatím. ()

v.indruchova

Hodně dobré. Mladí kluci chtějí taky někam patřit, ale když se to zvrhne jde o život. Chodila jsem kdysi na hokej chápu pocit mladého člověka někam zapadnout. Celkově nabitý díl nenudila jsem se ani chvilku. Dostala jsem chuť na Víťovu sváču :) ()

FuLister

Víťa byl dobrej! A to že nakonec Korejs neudělal všem radost a neodešel, tak to mě tedy taky nepotěšil. Jinak musím ocenit sice malou, ale přesto podle mě výborně podanou roli Martina Hofmanna. ()

Vitana86

Když jsem to konzultoval s mými známými, kteří jsou ne přímo v rowdies, ale podle jednoho z kriminalistů ve fans nebo ultras (ale prostě kotel), tak se hrozně se čertili, jak to není podle reality, že to tak nechodí (ty domluvený bitky prej jako ale jo). Já se každopádně bavím při každým puštění tohodle dílu. Hofmann je prostě král současné herecké bavičské scény, a to i když hraje vážnou roli. Steinmasslová za devět proměněných desítek z jedenácti pokusů Simoneho Zazy. Navíc se na začátku v záchrance objeví známej. Takže i přes ten rozpačitě zahranej finální výslech, co má bejt top celý série a krom za pár slabších momentů je to prostě za Messiho, Balea, Hazarda a Lewandowskeho. Pátá hvězda v podobě Ronalda nebude. ()