• Adam Bernau

Třetí díl, ten s předáním "Zlatého dolu". Je to milé, se zúčastněnou skvadrou určitě milejší, než bych si u současného českého seriálu podobného formátu dokázal představit. A ano, proti případnému "kultu" nic nenamítám. Ale ani tak jsem nenašel důvod, proč to existuje a proč bych to měl sledovat. Říďovo nostalgické "zlatá devadesátá" je jen zdáním jednoho hypoteticky možného důvodu. Dvě hvězdy jsou maximum, dávám maximum.(21.1.2014)

Hle, v Česku vznikl první seriál, co by mohl obstát v blízkém i dalekém zahraničí... Konečně! Skutečně autorský projekt s kosmopolitním ražením, trochu podobný britské sitcomové líhni (podobnost s Hotýlkem je nabíledni), s dostatkem svérázného černého humoru, originálního autorského rukopisu, kořeněného tím správným poměrem absurdity a neúcty k notně zaprášeným autoritám (Praha jako ikona turistického ruchu) a hlavně dostatečným hereckým zázemím. Šťastné spojení Dejvického divadla a Jana Prušinovského. Co jiného můžeme na západ vyvážet než naše východoevropské stigma a proslavené čecháčkovství? Český britcom Čtvrtá hvězda. Tohle bude kult... Fuck Prague!(6.1.2014)

První díl byl celkem slibný, ale některé scény na mne působily bezradně a zdlouhavě (např. zpívání s protézou). Mrknu na další díly než vynesu ortel. - Cože, někdo dáváte i pět hvězd!? Tak to zase neee... edit: po třetím díle tomu začínám přicházet na chuť a začíná mi to docela i chutnat... Nejlepší Lenka Krobotová a, a to především, Ivan Trojan je famózní. Šestý díl o natáčení péčka je prdel... :-) Viděno komplet 12 dílů.(6.1.2014)

• honajz

Znám ne každému sedící humor Dejvického divadla, ale tohle je skutečně jen odvar. Navíc tady někdo viděl Cleesův Hotýlek, a někdo další Grandhotel, a těch vlivů je na mne trochu moc, abych tvrdil, že jde o něco originálního, co mne pobavilo. Navíc je to zas jen o těch věčně podvádějících, neschopných a zlodějských Čecháčcích, což jestli tenhle seriál uvidí někdo v cizině, nám asi zase udělá jméno. Nelíbilo se mi to ani stylem humoru, a třeba „zápletka“ se zubní protézou byla velmi chabá. Taková inťošská verze Zlatých mříží a Kameňáků - vtipy jsou v podstatě stejně buranské, jen podané rádoby s „noblesou“.(6.1.2014)

• golfista

Na to obsazení je to neuvěřitelně nevtipné, chvílema dokonce trapné. ... Uvidíme jestli tomu dám ještě šanci, ale asi ne ... Tak šanci jsem tomu dal - a lituju toho. U sitcomu (jestli jsem to dobře pochopil) se má člověk bavit, chvílema i zasmát. U tohohle díla se nebavím a nesměju. .... Škoda, těšil jsem se.(14.1.2014)

• - Při úplně poslední jízdě výtahem v seriálu nikdo nenadskočí. Divák přitom ví, že se výtah po dobu celého sledování dění v malém hotelu nerozjede, pokud se nenadskočí. (MTHRFCKR)

• - Autorem básničky, kterou Štěpán (Václav Neužil ml.) recituje Pavlíně (Martha Issová) ve výtahu v 7.díle "Zásek" je Adam Svatoš. (Šéfik)

• - V 6. díle s názvem "Zásek" se na začátku i konci objeví záběry ze Studia fotbal. Osobnostmi, které si zde zahrály sami sebe, jsou komentátor Pavel Čapek a trenér Josef Csaplár. (ricky4)