Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  ****

  Ačkoliv herce z Dejvického divadla příliš nemusím, jsou tu spíše jednotlivci, které můžu, duo Kolečko - Prušinovský je tak silný tahák, že jsem se k tomu po letech musel vrátit. A ačkoliv to trvalo třeba 5 dílů, než jsem se naplno chytl (možná je to úmyslná gradace situační komedie), v druhé půlce mě to začalo fakt hodně bavit a jsem moc rád, že tady tu Českou máme, jež tyhle typy projektů odklepává. PS : Trojana jsem nikdy moc nevyhledával, ale tady je boží.(3.2.2019)

 • Tosim
  ****

  Už teď je jasné, že se na českém komediálním nebi objevilo cosi...světového. Jan Prušinovský na to šel postupně, od netradičního studentského kraťasu, přes natahovanou historku až k Okresnímu přeboru, který ČT odmítla (teď se kaje a dobře jí tak), ve spojení s Petrem Kolečkem a Miroslavem Krobotem dosáhl režisér mě nejpřijatelnějšího tvaru, který se nebojí drsného humoru a zobrazení nepopulárních lidských povah a dochází tak k velmi zajímavým (nejen diváckým) katarzím. Moc moc moc vám to přeju, pánové, už jenom kvůli tomu, že takové věci provokují mimoně typu Martina Komárka. 90%.(27.3.2014)

 • golfista
  *

  Na to obsazení je to neuvěřitelně nevtipné, chvílema dokonce trapné. ... Uvidíme jestli tomu dám ještě šanci, ale asi ne ... Tak šanci jsem tomu dal - a lituju toho. U sitcomu (jestli jsem to dobře pochopil) se má člověk bavit, chvílema i zasmát. U tohohle díla se nebavím a nesměju. .... Škoda, těšil jsem se.(14.1.2014)

 • Gemini
  *****

  ČT nasazuje seriálovou laťku pro rok 2014 hned zkraje proklatě vysoko. Po šestém díle si troufám nastřelit pět hvězd, protože v prvních třech dílech nedošlo ani k nejmenšímu zaváhání, a i když 4. a 5. epizoda ubrala na divácky vděčné legraci a šla spíš cestou herecké exhibice a trochy zesměšňování výrazového tance, takhle dobře udělané jsme to v českém komediálním seriálu ještě neviděli. Kdo ví, možná by mohl být překonán i Okresní Přebor... Každopádně individuální herecké výkony i souhra jsou dokonalé, scény i díly vypointované, no a samozřejmě Trojanův copánek a vekslácký ksindl v tom nejhorším slova smyslu - prozatím záruka vynikající zábavy. 90%, které doufám dolů nepůjdou. Zvláštní bonus - natáčení porna s Trojanem a Krobotovou v šestém díle:)))(20.1.2014)

 • Adam Bernau
  **

  Třetí díl, ten s předáním "Zlatého dolu". Je to milé, se zúčastněnou skvadrou určitě milejší, než bych si u současného českého seriálu podobného formátu dokázal představit. A ano, proti případnému "kultu" nic nenamítám. Ale ani tak jsem nenašel důvod, proč to existuje a proč bych to měl sledovat. Říďovo nostalgické "zlatá devadesátá" je jen zdáním jednoho hypoteticky možného důvodu. Dvě hvězdy jsou maximum, dávám maximum.(21.1.2014)

 • - Autorem básničky, kterou Štěpán (Václav Neužil ml.) recituje Pavlíně (Martha Issová) ve výtahu v 7.díle "Zásek" je Adam Svatoš. (Šéfik)

 • - Asistent Niny ve 4. epizodě v recepci mluví celou dobu anglicky,ale později v šatně po představení mluví s ostatními česky. (mia.com)

 • - Spoiler: Ve druhém díle "Transformace" spílá František (Ivan Trojan) Davidovi (David Novotný) za prosazení hotelového fitka, načež David Františka bolestivě chytne rukou za tvář. Stejná situace mezi stejnými herci se objevila i v předchozím Prušinovského seriálu Okresní přebor (od r. 2010), ale s tím rozdílem, že za tvář chytá Bohumír Zenkl (Ivan Trojan) Jardu Kužela (David Novotný). (Šéfik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace