Na dejvičáky mám slabost a moc jim fandím. Ale zrovna poslední díl mě moc neuchvátil. Ze začátku mě to chytlo víc. Tak to bylo během celého seriálu. Buď jsem se stále smála a nebo tak trochu nudila. Bylo to velmi originální, určitě na naše poměry nadstandardní, ale když si udělám průměr, tak mi vychází 70%. Na pár scén, jako např. na horníčka, už asi do smrti nebo do sklerózy nezapomenu. Trojan hrál úžasného slizkého debila. Tedy doufám, že se do podobně vypečeného hotelu nikdy nedostanu :-)(24.3.2014)

Zatím hodnocení pro první díl ... Má to v sobě něco absurdního, místy trapného, výsměšného. Konec glorifikace Prahy a snahy vykreslit nás jako dokonalou zemi pro turisty. Takové nastavení zrcadla pro naši povahu, možná i národní. Fungování celého hotelu je zdánlivě jako z jiného světa, ale na cestách už jsem zažila mnohé podivnosti. Kupodivu mě tento sitkom nalákal a budu jen doufat, že nezbude jen trapnost. EDIT: I další díly jsou klasa. To zahrávání si s nekorektností a extrémními situacemi. Brilantní.(11.1.2014)

• lillien

Takovej trochu Okresní přebor v hotelu. Tedy hotelu divadelním, v reálu to samozřejmě takto nefunguje (slabina většiny českých seriálů. Když už se přidá na civilnosti a ubere na divadle, aby z toho nebyl upjatý paskvil pro seniory, vznikne zase mimorealitní karikatura ). Vynikající Ivan Trojan a na druhé straně odporný a trapný Neužil. Rozporuplné dojmy. Přidat tam ještě umělý sitcomový potlesk, bude mi z toho už trochu na blití, ale čas od času tam porobleskne suchý český humor, takže tomu dám ještě šanci. Po třech dílech za tři. P.S. Zajímalo by mě, kde uživatel xxmartinxx (koment 6.1) viděl šestou epizodu, když včera (20.1.) byla odvysílána teprve třetí. Imbecile.(21.1.2014)

• Adam Bernau

Třetí díl, ten s předáním "Zlatého dolu". Je to milé, se zúčastněnou skvadrou určitě milejší, než bych si u současného českého seriálu podobného formátu dokázal představit. A ano, proti případnému "kultu" nic nenamítám. Ale ani tak jsem nenašel důvod, proč to existuje a proč bych to měl sledovat. Říďovo nostalgické "zlatá devadesátá" je jen zdáním jednoho hypoteticky možného důvodu. Dvě hvězdy jsou maximum, dávám maximum.(21.1.2014)

Je to jakžtakž koukatelné, občas povedený vtip (žabičky nebo kolečka), ale většinu času vyvolává maximálně mírně pobavený úsměv. Šestá a sedmá epizoda naprosto laciné - to se vážně musí všichni v českých filmech/seriálech pořád chovat jak nadržená zvířátka, co nedokážou krotit své pudy? Opravdu se tam vždycky musí cpát sex? Hlavní problém vidím ale v tom, že v seriálu není jediná postava, která by byla aspoň trochu sympatická. Tady mám ke všem vztah na stupnici neutrál_____znechucení. To je opravdu takový problém udělat postavu, která bude třeba otravná, protivná, blbá, ale člověk si ji dokáže zamilovat? Proč to v zahraničních sitcomech jde a tady ne? Zatím naprosto nevytěžené téma vylepšování hotelu. Ještě tomu párkrát dám šanci, ale jestli se to nezvedne, tak ode mě Čtvrtá hvězda tu čtvrtou hvězdu nedostane - naopak přijde i o tu třetí. (hodnoceno po 7. epizodě)(20.2.2014)

• - Asistent Niny ve 4. epizodě v recepci mluví celou dobu anglicky,ale později v šatně po představení mluví s ostatními česky. (mia.com)

• - Postavy v průběhu seriálu hned v několika epizodách čtou fiktivní bulvární plátek "Sakra". Na titulní stránce je vždy peprný článek o Ondřeji Vetchém. Palcové titulky řeší například jeho přeoperování na ženu. (ondey)

• - Čtvrtá hvězda měla u diváků takový ohlas, že již počátkem února, tedy po odvysílaní prvních pěti dílů, se producenti České televize dohodli s Dejvickým divadlem na natočení dalšího sitcomu s názvem Dabing Street. (Šéfik)