Nádherně suchý komediální seriál, jehož díly jsem viděl rychle za sebou, což se mi vážně často nestává. Ani jedna postava sice není normální, ale zároveň nejde ani o nějaké jednoduché karikatury, vztahy mezi nimi jsou chytře napsané, každý díl dává větší prostor někomu jinému, no a jak je to všechno zahrané... Radost pohledět.(4.9.2016)

Paráda. ČT konečně našla koule i na takovýto formát seriálu. S touhle sestavou by bylo super cokoliv. Naštěstí i scénář jde hercům na ruku a o to je fajnovější. U mně nejuvíc boduíe Novotný a Trojan, ale i Issová a spol. jsou super. Po prvním dílu se snažím ostatní díly stíhat, což ne u každého seroše dělám... Jen houšť! Za mne je to hotel na 4 hvězdy * * * *(3.2.2014)

Nemohu se zbavit pocitu, že tento seriál si nenápadně říká svým názvem o čtvrtou hvězdu i při mém hodnocení a já mu ji dám. Jednak proto, že rád plním něčí přání, upřímně se popadám za břicho při poslouchání životních mouder fotbalových ultras, miluju rozhovory s agresivními němými spoluobčany a hlavně zbožňuju hromadně nadskakování, když se chci rozjet výtahem. A nyní mne omluvte, odcházím trénovat Mahjong, abych porazil zástupy namistrovaných Číňanů a když tomu dám fakt všechno, tak snad jednou porazím i toho dvanáctiletého šampióna z Temesvaru.(5.9.2014)

Ono asi není náhodou, že za Čtvrtou hvězdou stojí Jan Prušinovský, který se vytáhl už s Okresním přeborem. Opět se mu podařilo naservírovat lidový a přesto inteligentní vtip, rozumnou dávku sprostoty plus řadu nezapomenutelných scének či hlášek, jimž jednoznačně vévodí Ivan Trojan a jeho natáčení porna. Herci byli dokonale obsazení, sehraní a já se tak přidám do zástupu těch, co si žádají další řadu. Ale bojím se, bojím. 100%(25.3.2014)

• Havenohome

Tento seriál je dôkazom jednej jedinej veci. Ani "dramatická elita" ako Prušinovský, Krobot atď nedokážu v ČR stvoriť niečo, čoho pozeranie by nespôsobovalo aspoň základné utrpenie. Je absolútny nonsens porovnávať toto dielo s niečim zo zahraničia. Dobre urobené seriály zo zahraničia sú dobré preto, lebo reflektuju najnovšie trendy v spoločnosti, sú dravé, vždy minimálne o krok pred divákom, neboja sa zobrazovať najbolestivejšie spoločenské témy, sú štylisticky a naratívne bohaté. Štvrtá hviezda je naopak len komunálna satira, ktorá má omnoho bližšie k normalizačnej Žene za pultom. Áno, je to smutné, ale elita z Dejvického divadla nie je skutočne schopná povzniesť sa a urobiť niečo, čo by nebolo tak bolestne provinčné a trápne. Nefunguje ani argument o zámernosti trápneho humoru. Je to, ako keby ste povedali svojej žene, že je tlstá, a keby sa potom vaša žena rozplakala, tak by ste dodali, že ste to mysleli ako srandu. Hahaha! To je ale zábava, až sa plieskam po kolenách................... Nie je možné akceptovať ani porovnania s britským humorom, ktorý sa naopak pojí s pojmami ako krutý, či inteligentný. Štvrtá hviezda je len lenivý, chlácholivý český guláš plný chcípakov, ktorí je populárny len preto, lebo láskavo klame miestnym chcípakom, že ich trápny život v ospalom hotelíku menom Česká republika je vlastne sranda.(9.5.2014)

• - Původně měl hrát ředitele hotelu Hynek Čermák . (dobrota128)

• - František (Ivan Trojan) zaseknutí Štěpána (Václav Neužil ml.) s Pavlínkou (Martha Issová) ve výtahu v 7. díle "Zásek" okomentuje slovy: "Ti skákali jak klokani," což je částečně narážka na fakt, že fanoušky Celticu ve skutečnosti hráli fanoušci Bohemians 1905. Sám Trojan je rovněž velkým fanouškem tohoto klubu. (Šéfik)

• - Při natáčení epizody "Zítra točíme v Aši", kdy se v hotelu Meteor odehrává natáčení porna, se paradoxně ve vedlejším ateliéru natáčel pořad pro děti Studio Kamarád (od r. 1980). (MTHRFCKR)