Monstra vs. Vetřelci (TV seriál)

Monsters vs. Aliens

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 2013, 22 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

• MoiJe

Pilot: Ani neviem, prečo som si to sťahovala, asi som čakala príbehy ako tie s oživlými mrkvami. Ale ee, tento seriál je dospelým neprístupný. Pre prckov asi ok, čo ja viem.(23.4.2013)

• Tommassi3

Za dlouhou dobu pravděpodobně ta nejhorší seriálová mutace celovečerního animáku, nutno říci, že výborného a především inteligentního, z něhož zůstala zachována pouze naprostá B.O.B.ova demence.. Jednoduchost a infantilita ukazuje, že se jedná o projekt zacílený na tu nejmladší, či spíš nejnenáročnější, diváckou cílovou skupinu..(20.8.2015)

• honajz2

Film se mi moc nelíbil a seriál je na tom ještě hůř. Po třech dílech: Tak to je skutečně horší než film.(25.8.2015)

• Frantisek.Fu

15%(4.5.2018)

Průměr 55%(26.11.2017)

• baiskon108

Naprosto odfláklý seriál, který navazuje na tak pěkný film! Trochu mi to připomíná styl seriálu Kung fu panda: Legendy o mazáctví - tam je také animace horší než ve filmu a někdy přejdou vtipy až k totální trapnosti. Vetřelci nejsou ani nepřátelé, myslel jsem si, že se za pár dílů spojí a budou je chtít zničit, ale oni se jen tak pošťuchují a dělájí si naschvály. Takže taková šikana ve školce. A kde je sakra Hmyzosaurus?! Díval jsem se na to jen proto, že v TV nic nebylo, ale jinak bych to asi už po třetím díle vzdal.(1.10.2015)