Na naši planetu už zase zaútočili mimozemšťané. Ještě že máme zásobárnu hrdinů, kteří se jim můžou postavit. (TV Nova)

MoiJe

Pilot: Ani neviem, prečo som si to sťahovala, asi som čakala príbehy ako tie s oživlými mrkvami. Ale ee, tento seriál je dospelým neprístupný. Pre prckov asi ok, čo ja viem. ()

honajz2

Film se mi moc nelíbil a seriál je na tom ještě hůř. Po třech dílech: Tak to je skutečně horší než film. ()

baiskon108

Tento otřesný výrobek dělá tak velkou ostudu svému dřívějšímu animáku, že i seriálový Kung fu panda: Legendy o mazáctví je oproti tomu mistrovský počin. Animace je horší a vtipy většinou přejdou až k totální trapnosti. Vetřelci nejsou ani nepřátelé, jen tak se s monstry pošťuchují a dělájí si naschvály jak v nějaké školce. A kde je Hmyzosaurus?! ()

Tommassi3

Za dlouhou dobu pravděpodobně ta nejhorší seriálová mutace celovečerního animáku, nutno říci, že výborného a především inteligentního, z něhož zůstala zachována pouze naprostá B.O.B.ova demence.. Jednoduchost a infantilita ukazuje, že se jedná o projekt zacílený na tu nejmladší, či spíš nejnenáročnější, diváckou cílovou skupinu.. ()