Carly Whittenová (Cameron Diaz) je drsná newyorská právnička, která se, pokud jde o vztahy s opačným pohlavím, striktně drží pevných zásad. Například toho, že si nikdy nic nezačne s ženatými muži. V současnosti je bezhlavě zamilovaná do Marka Kinga (Nikolaj Coster-Waldau). A ten jí lásku téměř bezvýhradně oplácí. Vždyť kterou ženu by nepotěšilo, že si partner vzpomene i na zdánlivě bezvýznamné výročí? Nebo na ní čeká před kanceláří s květinou a pozváním na romantickou večeři? Ale vše jednou končí a často tvrdým dopadem. Carly tento náraz potká, když se spontánně rozhodne Marka překvapit a bez ohlášení navštíví jeho dům v Connecticutu. Dveře jí totiž neotevře Mark ale jeho manželka Kate (Leslie Mann). Tato vždy věrná a oddaná žena v domácnosti je paralyzovaná šokem a Carly se pro změnu nebezpečně rozzuří. Naštěstí ale místo toho, aby svůj hněv namířily proti sobě, začnou se Carly a Kate pomalu sbližovat. Pomáhá jim v tom nejen mrzká existence společného nepřítele, ale také zjištění, že má Mark ještě jeden tajný milostný poměr a to s Amber (Kate Upton), která se také chytila do Markových lží. Své síly nakonec spojí všechny tři a s podporou Carlyny svérázné sekretářky Lydie (Nicki Minaj) začnou hledat všechny možnosti, jak dát Markovi za vyučenou. Čím důmyslnějšími a děsivějšími se stávají jejich pomstychtivé plány, tím pevnější je také jejich přátelství. (Cinemart)

Mishaa

Trailer, který lákal na film do kin a sliboval zábavu. Říkala jsem si, letní komedii kouknu se na to a dám si vínko a pobavím se. Bohužel ani pousmání.. NIC Film je pro holky, který mají rádi sex ve městě a jiné slepičí a uřvané filmy. Jedinému komu sedělo si ve filmu zahrát bylo Nicka Minaj ( přesně takhle si ji představu v reálném životě ) Jak někdo může vymyslet takovouhle slátaninu a vpustit to do kin. Tohle by měly maximálně pustit v úterý dopoledne na PRIMA LOVE. XOXO Mishaa ()

Jindra_S

Nečekal jsem bůhvíjaké intelektuální drama, ale co je moc, to je moc. Možná to na papíře působilo ještě rozumně, ale na plátně ta blbost a prvoplánovost prostě razila do očí (a to přeze všechno, že jde o romantickou komedii). V závěru už museli tlačit na pilu, jak jen mohli, aby to hrdinkám vyšlo a byly ty sympatičtější. A ono stejně, postava, kterou hrála Leslie Mann z toho stejně vyšla jako ta hloupoučká panička, která se umí pouze opíjet a ječet. ()

aneeet15

Tahle komedie je sice naprosto nereálná a pitomá, ale i tak mě bavila a několikrát rozesmála. Jako oddychovka perfektní. ()

Minoka

Dneska budu hodná a přestože první polovina byla pomalejší, ta druhá to rozjela naplno a splnila má očekávání a plně se mi trefila do nálady :-) ()

rebel2009

Po desátem pivu se tento film bude líbit každému.....spolek uječných slepic po lobotomii plánuje pomstu nevěrníkovi. Mann jako hysterická pijace je skvěla, ale mít to doma, tak vraždím, jen se divím, kam až Cameron klesla. ()

Mimi28

Dobrý film,bolo mi z neho viac smutno ako veselo,ale nedokážem si predstaviť že v reálnom živote by sa žena takto zachovala,nie tak este tri,ale jednohubka to bola dobrá ()

jasione odpad!

O dost horší, než očekávání...Naprosto podprůměrné herecké výkony (nepočítaje neherečku Nicki, od které se nedá čekat nic než botox přednes a la robot), neúsměvně trapné přehrávání a předvídatelná zápletka. Oko rovněž nepotěší ženy ověnčené plastickými operacemi a hlavní hrdina je nemastný neslaný, hraní emocí se mu zde moc nedaří. Ani na totální odreagování nedoporučuji ()

Regeindy

Průměrná komedie, Leslie Mann jako vždy výborná, ale na postarší Cameron se mi už nějakou dobu špatně dívá, do této role se mi už nehodí. Upton jenom jako prsatá ozdobička taky žádná sláva, ale budiž. Každopádně do odpadu bych to rozhodně neházel, zasmál jsem se. ()

aspik83

Cameron vypadá děsně. A to kvůlí ní jsem na to koukal. Hrdinky jsou trapné. Nejsou vtipné a to je u komedie problém. Nějak není co recenzovat, neboť film byl suchý, bez nápadu a chvílema spíše trapný... ()

KismetSamedi

Jdu proti proudu většiny, ale mě se to opravdu líbilo. Sice chvílemi trapné klišé, ale zkrátka komedie u které jsem se smála ... ()

JerryPilsen

Docela dobrý náběh posléze spadl zpět do amerického komediálního marasmu,kde se musí prdět a zvracet.Několik dobrých vtipů se snažilo vše povznést vzhůru,ale nakonec to do země zadupala svým neherectvím Kate Upton.Úplná blbost to není,ale příběh nedržel dost pohromadě a konec byl moc nucený. ()

kovanda123

Průměrně lepší komedie. Romantiku jsem v tom sice nenašel, ale ani mi nechyběla. Občas jsem se zasmál a to je asi vše co k tomu mohu dodat. Je to ten druh filmečku který shlédnete, a za chvíli zapomenete. Každopádně depresí u toho trpět nebudete a to je důležité. ()

january

Asi je to tím, že jsem si naprosto záměrně vybrala nejhorší film, který zrovna promítali v kině, a s lahví vína jsem se šla pobavit nad stupiditou tohoto díla... ale nedočkala jsem se. Teda vlastně jo, ale připravená na nejhorší mi to nepřišlo nakonec tak děsný. Nikdo od toho nemohl očekávat něco víc a zklamaná nespočtem filmů, na které jsem se v poslední době těšila a které byly nakonec děs běs, hodnotím jako "ale jo, dobrý" (v rámci svého žánru). ()

KcarlosK

Diaz propříště již nezabírat v detailu, Mann je ve všech filmech uječená kráva na pěst a Upton je nechutně nakynutý prase. Děj je naprostá kravina, podsouvání luxusu v každém záběru je únavné. Koukat se dá pouze na toho roztomilýho pejska. Který mimochodem všechny předčí i herecky. ()

Taffable

Tento zábavný film potěší spíše dámské osazenstvo, ale myslím, že si najde i spousty mužských diváků. Spojením manželky a dvou milenek vzniká vtipné trio a rozhodnou se pro změnu uškodit tomu, kdo uškodil předtím všem třem. Film je ideální pro nedělní odpoledne kdy si chcete odpočinout a zároveň se pobavit. Za mne **** a doporučuji ;) ()

katikka

Keď žena hľadá nie príliš sentimentálnu americkú výplachovú komédiu s nejakou starou známou hollywoodskou tvárou na zasmiatie a oddych.. Vcelku sa pobaví, zasmeje a účel je splnený. ()

phoenix9

Nepozeral som to kvôli Cameron ani Leslie , či kvôli králokatovi...., ale kvoli Kate Upton. Priznám, že bez nej by to bolo o 1 hviezdičku menej , ale aj tak sa dá na film pozerať...50 % ()

Dzoko

Osobne som sa aspoň trošku bavil.. Nič som od tohto filmu veľmi nečakal, dokonca sa mi z tej svätej trojice páčila najviac Leslie Mann, ktorá od svojich kolegýň predstavila aspoň kúsok charizmy a hravosti vo svojom prejave. Avšak na to celkové herecké obsadenie to mohlo byť oveľa lepšie, dravšie. Skončilo to tak, že okrem pár zábavných scén a Kateiných nepevných štvoriek na tomto filme nič zasadného a zaujimavého nebolo. 55% ()

psajcho

:-/ cameron diaz hra stále akoby jednu ,,komédiu,, dokola...len je v nich vždy i niečo staršia a už je to trapnejšie a trapnejšie ()

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce

Režisér Zápisníku jedné lásky se vydá do akce