Reklama

Reklama

Po smrti otce se čtyři sourozenci (Jason Bateman, Tina Feyová, Adam Driver, Corey Stoll) v různě složitých životních situacích vracejí do domu svého dětství, aby tu strávili týden pod jednou střechou společně s přehnaně starostlivou matkou (Jane Fondová) a nesourodou změtí drahých poloviček, bývalých partnerů i promarněných lásek. Na přetřes tak přichází jejich minulost a vztahy s lidmi, kteří je milují a znají nejlépe. Jejich společné soužití nakonec vyústí v hysterické a emocionální situace plné chaosu, humoru, lásky a vykoupení, které umí dát jen rodina. Ta nás sice vždycky dovádí k šílenství, ale stále nám připomíná naše nejčistší a nejlepší já. (HBO Europe)

(více)

Videa (2)

Trailer

Recenze (144)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Jedno běžně neběžné setkání u rodinného oběda, jehož součástí je kvanta zajímavých herců. Hlavně Jason Bateman a Rose Byrne mi dělali vysloveně radost. A to hlavně proto, že je mám ve filmech moc rád. Nicméně i ostatní herce bylo zajímavé sledovat. Osobně si myslím, že by bylo i docela hezký se k takovému obědu přichomejtnout. Nechal bych si ve fotolabu vyvolat tunu fotek a pak bych tam žadonil o podpisy s věnovačkou. Myslím si totiž, že bych tam v tu ránu vyvolal víc rozpačitých emocí, než jsem měl po shlédnutí tohoto nezáživného filmu. A že jich bylo. ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Kdyby se mrtvý ateista nerozhodl být Židem a ještě o tom ani nevědět, tak by se k mým očím nikdy nedostal snímek, na němž je nejvtipnější to čisté žánrové označení komedie. Já jsem to totiž zkoušel, hledal jsem v domě, v autě i v synagoze, ale žádný souvislý humor jsem nenašel. Za to o dramatické okamžiky a o rodinné hodnoty jsem zakopával na každém rohu, ale i v tomto oboru je to tak někde na úrovni třetí ligy. Za největší vtip ovšem považuji závěr, při kterém se nevyřešilo takřka vůbec nic a tak můžeme očekávat další milion dílů trampot rodiny Foxmanových. Tentokrát ovšem beze mne. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

„VÁŠ OTEC MĚL JEDNU POSLEDNÍ ŽÁDOST A MY JÍ BUDEME BRÁT SE CTÍ. BUDE TO TĚŽKÉ, NEBUDE NÁM TO ZROVNA PŘÍJEMNÉ A BUDEME SI LÉZT NA NERVY. ALE NA DALŠÍCH SEDM DNÍ JSTE VŠICHNI OPĚT MOJE DĚTI. A VŠICHNI MÁTE ZARACHA…“ /// Fotřík to má za sebou. Sjedou se parchanti, aby s ním flákli do hrobu a naplnili poslední vůli. Bejt pospolu- i s matkou, 7 dní. Tak jo. Soutěžej, kdo toho víc nakecá a vobčas se snažej vypustit nějaký moudro. Během toho vylejzá navrch jejich životní bordel, prostě nic, co by jsme jim měli závidět, ale nic, co bysme si nemohli prožít sami. Sleduju nedramatický drama, který by mohlo bejt milý, možná i vtipný…. bohužel není. Sourozenecká vztahovka, která navíc není ani dramatická, natož dojemná. Spíš to votravuje zbytečností, ale to se nám v životě stane ještě hodněkrát. Hlavně probůh nečekejte něco ve stylu „Co jsme komu udělali“! /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 2009 napsal Jonathan Tropper, číst nebudu. 2.) Když přijedu domů (k mámě), vyhledám a bejvalku a pořádně ji …. 3.) Thx za titule ,,honzavohralik“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

kleopatra 

všechny recenze uživatele

Já nevim, že se ty Američani nedokážou normálně pozdravit? To je samý exaltovaný svídy, hany, hej, háj a všichni jsou gódžs. Vztahovky, kde se rodina sejde v časovém a prostorovém úseku, jsou živná půda pro katarzní mazec a dobrej film, na tomhle poli ale vyrašila zbytečně ukecaná vata. Škoda toho sympatickýho obsazení. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $19,8miliónaTržby USA $34,296,320Tržby Celosvetovo $40,996,320Tržby za predaj Blu-ray v USA $305,595 //počet predaných kusov ?Tržby za predaj DVD v USA $2,142,639 //počet predaných kusov 106,264║ sladko kyslá dráma od rutinéra Shawn Levyho chce dosť odvalene útočiť nátlakovým sentimentálnym spôsobom na city diváka a samozrejme že to ani náhodou nefunguje, skôr ide o otravnú záležitosť než to čo chcel tento film byť, medziľudská dráma s pár odľahčenými scénami teda ani náhodou nehrozí, strata času aj keď herci sa snažili niečo z toho vyžmýkať /35%/ ()

Galerie (40)

Zajímavosti (9)

  • Ve scéně, kdy Wendy (Tina Fey) pije s Juddem (Jason Bateman) na střeše víno, se stále mění množství vína v její skleničce, přestože ji Judd vzal láhev, aby už nepila a tak si neměla jak dolévat. (hansel97)

Reklama

Reklama