poster

Co by kdyby

 • USA

  This Is Where I Leave You

Komedie / Drama

USA, 2014, 99 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • terunka003
  ***

  Rodinné, líbivé, rozněžnělé, vztahové, sedmidenní. Trošku pohoda, trošku slzičky, trošku smích, hromada silných řečí. Ale proč ne. Každý se občas potřebuje rozněžnit nad rodinným filmem. Špatné to nebylo, Jason to táhne za všechny, natočeno jednoduše a lehce. Nehledejte žádná větší moudra. ..a co bude dál.. (16.2.2017)

 • IQ Tiqe
  ****

  Je to víceméně klasická rodinná komedie, kde se dysfunkční rodina dospělých kvůli něčemu sejde a na základě toho vznikají komický situace. Ale ať se děje co děje, člověk z má filmu dobrej pocit a působí americky šťastně. Takže kromě pár fórů žádnej zázrak. Ale mně moc zaujalo, jak řeší dost zásadní životní situace, ve kterých bych asi dost tápal, a proto si tenhle kousek cením. Mimo herců, kteří si vzájemně i do svých rolí skvěle sedli. [monitor, 5.1] # příběh *** | hudba *** | humor * | akce – | napětí * | pustil bych si znovu ***(26.12.2014)

 • Morien
  **

  Sice se z těch quirky komedií o krizi středního věku bílého privilegovaného duševně neprobuzeného Američana stává poměrně rozpoznatelné klišé, ale tahle konkrétní byla aspoň vcelku zábavná, respektive poměrně zábavně obsazená, respektive Adam Driver je bůh a taky začínám mít trochu slabost pro Coreyho Stolla.(20.11.2017)

 • P1tr
  ****

  Název filmu pokládá teoretickou otázku, co ale teoretické není je kvalita výsledného snímku, který je zástupcem žánru dramedy v té nejryzejší formě a umně kombinuje humor a vážnéjší polohu. Vtipy nejsou příliš časté a třeskuté a místo toho je vážnější příběh protkám decentními poznámkami a pošťuchováním mezi postavami příjemně zlehčujícími celkové vyznění příběhu. Díky tomu i v srdceryvných momentech nemusíte propadat přílišné depresi, neboť film má v rukávu zaručený recept, jak vás zase postavit na nohy. Tato symbióza působí velmi přirozeně, za což mohou také herci a sympatické postavy, které ztvárňují, k nimž si najdete vztah a budete s radostí sledovat výsek z jejich životů. Co by kdyby je nenápadným, ale velmi výživným filmem, který dodá vše, co slibuje.(27.3.2018)

 • Morholt
  ****

  A tohle mě bavilo. Jedná se sice námětem o tuctovou komedii, ve které se po pohřbu sejde celá rodina pohromadě a na světlo začnou vylézat vzájemné rozdíly a tahá se špinavé prádlo, ale je to natočeno s nadhledem, lehkonohým vtipem a ty dramatické sekvence, kterých tu zase tolik není, nehrají účelově na city. Alespoň většina z nich ne. Proti hercům také nemůžu říct ani popel, takže velká spokojenost a 80%(13.1.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace