Méďa 2

USA, 2015, 115 min (Alternativní 126 min)

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná i lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky... plyšák a lidská bytost... Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. (Cinemart)

VanBradley89

Přišlo mi to o trošičku slabší než jednička, ale jen o malinko. Co podle mě moc nefungovalo byli pokusy o nějaké to dramatično a vážnost. Pohrával jsem si z myšlenkou dát tři, ale už jen za Amandu ( asi jsem se zamiloval ) a skvělou scénu na stand upu si Ted ode mě tu čtvrtou zaslouží. ()

maxcold

Nejsou to čestné čtyři hvězdy, ale za scénu ze stand up comedy clubu to prostě muselo jít o kus výše. Film mě měl odreagovat a to se povedlo. Co se nepovedlo byla dějová linie, která je nic moc a chtělo to trochu více zapřemýšlet. Nic to ale nemění na tom, že je to komedie. Opravdová komedie. ()

Lastsurvivor

Dvojka je oproti jedničce o dost více nevyvážená a první půlhodinu jsem si myslel že jí dám tak 3 hvězdičky z lítosti, nicméně co ztrácí pokračování Teda na konstantnosti děje, kterou měla jednička, to si vynahrazuje humornými scénkami v průběhu celého filmu. Výsledkem je nakonec pokračování, které není nutně lepší než jednička, ale jeho zápletka je dostatečně jiná na to, aby se nejednalo o přehrávání pořád toho stejného a která místy způsobuje záchvaty neočekávané smíchu. Rozhodně stojí za podívání. ()

baclajean

Už štartovacia séria záberov sprevádzaných úvodnými titulkami poukázala na to, že režisér zrejme nemal dostatok nápadov, aby zaplnil minutáž filmu duchaplne. To sa potvrdilo aj v samotnom filme, súdny proces zabral až príliš veľa, vtipných replík bolo za mak, vulgarizmy neboli už tak vhodne využité, aby dokázali pobaviť sami osebe. Film od katastrofálneho nástupu postupne gradoval, čo mu len sily stačili, avšak po jednotke som určite čakal viac - oveľa viac než skutočnosť, že som sa (s výnimkou bitky na Comicone) zasmial presne dva razy. ()

Leobarka

Řekla bych, že průměr by tomuhle filmu slušel. V první polovině filmu jsem se nezasmála ani jednou, jen jsem čekala, že vyjdu z kina nasraná, za jakou kktinu jsem to zase vyflusla svý těžce vydyndaný kačky. Přišlo mi to tak, že tvůrci chtějí být vtipní za každou cenu, vtípek do každé věty, vycucaný z fejsbůku nebo jokeforall.com. Ale druhá polovina už tak zlá nebyla a já se poměrně dobře pobavila. Humor najednou nebyl tlačený skrz tumor v análu, a tak se člověk mohl konečně přestat křečovitě šklebit a začít se uvolněně bavit. Méďa mi polechtal bránici, Marek už moc ne a Amanda - Glum (to mě vážně pobavilo) to ustála vcelku slušně. Pro mě tedy jednoduchý americký průměr :) ()

fimler

Velmi povedené jako první díl!Doufám že to bude další povedená trilogie!Ani mně moc nevadilo, že vyměnili Milu Kunis, protože Amanda je u mně stejně oblíbená.Je to plné skvělých hlášek a někdy i trapných.Rozhodně doporučuji! ()

wallax

Skvelé pokračovanie vulgárnej komédie ktoré sa vôbec nemusí hanbiť, že má v názve číslo 2. Jediné čo dvojka nemá oproti jednotke je wau efekt alebo inak povedané prvotný booom ktorý jednotka priniesla, ale to je pochopiteľné a ospravedlniteľné. Nabušené komickými scénkami, dialógmi a odkazmi. Palec hore za Jurassic park theme song! A samozrejme nečakané cameo Neesona ktorý sám seba zosmiešnil a to bravúrne (je fajn keď si herci/scenáristi vedia zo seba spraviť srandu). Po dlhom čase dobrá komédia. Veľké prekvapenie pre mňa bola doteraz až nechutne detsky vyzerajúca Amanda ktorá práve v Ted 2 dospela na sexi herečku ktorá zároveň v tomto snímku viac krát pekne zavibrovala bránicou :) ()

ofu

Super hlášky, kterým se smějete až do až a nemají problém se opřít do čehokoliv, jsou střídány scénami tak trapnými, že si řikáte, proč se na to vlastně koukáte. Příběh je předvídatelný a jasný, ale vy na to stejně koukáte jenom kvůli tomu plyšákovi a kvůli těm několika perlám, které tam prostě jsou ;) ()

Marci1993

Ach jo.. Já fakt nevím proč se na to ty režiseři nevykašlou. Jednička byla perfektní, dokonce patří mezi mé oblíbené filmy ale dvojku zkazili. Kdyby jí radši vůbec nenatočili, tak by to bylo lepší. Jako jo koukatelny to je a musím uznat, že to má i docela dobrou zápletku ale proste mi to k Meďovy nějak nepasuje. Kromě pár scén to byla fakt nuda. V podstatě by stačilo si pustit prvních pár minut a posledních pár minut (těch posledních ani není potřeba si pouštět, stejne každý veděl jak to dopadne) a o nic by nepřišel. 3* dávám, protože mám Meďu fakt ráda, za zápletku a snahu. ()

Thovt

Už jsem asi moc starej na to, abych se smál vtipům o trávě ve smyslu jé, voni hulej v knihovně". Kouzelná bitka na Comic-conu bude asi to jediný, co mi po měsíci zůstane v paměti. ()

Blazis34

Druhé pokračování Teda mě fakt rozesmálo. Opravdu po dlouhé době jsem viděl komedii s četností hlášek jak z kulometu a to vše bez větší cenzury a ostychu. Ted je velice pohotový, skvěle mu sekunduje Johnny v podání skvělého Wahlberga a nejen obě dámy přiložily ruku k dílu. Líbilo se mi, jak je film cool a moderní. Narážky na hashtagy, facebook, ostatní filmy i herce se prostě podařil a některé hlášky stály za to. Mám rád originální věci a Ted mě uspokojil ve velké míře. Až se budu chtít zasmát, film si možná pustím ještě znovu. Pro teď dávám 85% - nejlepší čtyři hvězdičky. ()

Mikecat

Jednotka bola debilita a toto je debilita na druhu, este s pritiahnutou rucnou brzdou, hlasky sem tam super, len ten dementny spomaleny retardovany pribeh, inak perfektna vsuvka s Liam Neesonom-svetly zablesk v tme. ()

Facerr

Na Méďu nenechám dopustit. A i tentokrát byl výbornej, jako v jedničce. Přišlo mi sice, že joků je trochu míň, zato měly slušný grády (koupačka ve spermobance mluví za vše:). Stejně jako u jedničky i tady si cením jistý dávky nepředvídatelnosti, se kterou tvůrci Méďi dokázali zabodovat (Neesona na scéně by asi nepředvídal nikdo:). Všechno kořeněný dost nenápadně Markem, kterej dokáže hrát neuvěřitelně civilně a přišlo mi, že dokonce příjemně zméďovatěl i on. ()

Spilif

Pro mě daleko lepší než první díl protože to co předvádí Méďa 2 je koncert absurdity, vulgarity a já nevím čeho všeho ještě, a přiznám se že to moc nemusím, ale tady vážně jako hustý fakt super není to teda úplně a možná vůbec pro děti :D ale je to pecka pobavil jsem tím firemní zájezd :D. Všem vřele doporučuji je to tedy vážně brutální ale za mě 100% ()

dudo24

Ešte lepšie ako jednotka. Komplexnejší, zaujímavejší dej a viac humoru pri ktorom som išiel do kolien. Naviac to malo ešte aj reálny odkaz na zamyslenie. Veľké plus za všetkých super hercov v postranných úlohách a cameách. Amandu Seyfried odsúhlasujem všetkými desiatimi. ”I googled Grand Canyon. Here look, it says did you mean black cocks.” ()

Domas88

Komedi jak má být :) Naprosto opět super.. Jen malinko víc se mi líbí jednička, proto musím být krutěšjí v hodnocení, nic ovšem nemění na tom, že nemám vůbec problém se podívat na tuhle super komedii znova :) A tak Mark že.... :) A Morgan, ikdyž ten tam jen tak něco malinko kecne.. ()

Co čeká Liama Neesona?

06.08.2015

Neeson a drogová ponorka

Neeson a drogová ponorka

25.03.2015

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

Kdo se vytáhnul na Super Bowlu?

02.02.2015