• Andy.222

Bylo tam pár vtipných scén, to nepopírám (např. sezení s opilým psychologem). Ale u hlavního protagonisty jsem se celou dobu nemohl zbavit dojmu, že 'takového debila už jsem dlouho neviděl'. Jedinou výjimkou bylo, jak se krásně vymotal z průšvihu v restauraci, klobouk dolů, to bylo hodně kreativní, ale také to bylo vše. Šteindler - proti kterému jinak nic moc nemám - na mě taky více než vtipně působil hodně trapně. A tak bych mohl pokračovat. Zkrátka docela slabota.(9.12.2013)

• dobytek

Poněkud naivně jsem si myslel, že by se snad Šteindler pro změnu mohl objevit v nějaký vtipný roli. Já jsem ho dřív měl rád a obvykle jsem se u jeho filmů nebo pořadů zasmál, ale kam to v posledních letech dopracoval, to je spíš k pláči. Tady jsem se teda moc nezasmál. A když už, tak rozhodně né Šteindlerovi. Jinak příběh mě moc nebavil a rozhodně tomu taky nepomohlo, že herce do vedlejších rolí patrně posbírali někde v Brně na pracáku. Jakž takž něco zahrál Jiří Dvořák a Nela Boudová. Nějvětšim kladem filmu je to, že trvá jenom 70 minut, takže se to dalo vydržet do konce. 30%(13.12.2019)

Už vím proč slaví knihy Monyové u něžného pohlaví úspěch - muži jsou v nich hloupí naivové ovládaní pouze jediným pudem, ženy jsou chytré lstivé lišky, které je vždycky přechytračí.... Komedie měla místy velmi vtipné okamžiky, i když to celkově byla kravina braná pohledem "moderní ženy ze satelitního městečka". Skvělí herci to ale udrží na slušné úrovni, hlavně Dvořák, Boudová a Šteindler(8.12.2013)

• Likan7

Jiří Dvořák je sympaťák a jeden z nejlepších českých herců současnosti. Myslet si můžete co chcete, ale tohle je můj názor a stojím si za tím. Jakžtakž utáhl nutnou druhou Sanitku a tady je s přehledem to nejlepší. Jen je škoda, že jednoduše nemá co hrát. Jeho česká variace na Základní instinkt, kdy chlapa ovládá ženský rozkrok, byl vtipný do momentu, kdy těch chlapů začalo být nějak moc. Ke konci se už zvrtlo v takovou grotesku. Ale od Kláry Krejsový bych se nechal ukecat, to zase asi jo.(6.11.2017)

Nízké hodnocení mě mrzí. Monyovou mám ráda a televizní zpracování jejích knížek se mi též líbí. V tomto případě jsme se dočkali povedené komedie, ačkoli psala spíše propracovanou psychologickou prózu. Ústřední dvojice Dvořák - Boudová zahráli skvěle, inscenace byla protkána vtipnými dialogy. Nečekala jsem, že těch 70 minut bude tak příjemných.(26.12.2013)

• - Malou roli si ve filmu zahrál i správce lesenských kurtů Leoš Skoupý. Ztvárnil zde podstatě sám sebe, protože se staral o údržbu kurtů. (majky19)

• - Snímek se natáčel v Brně, konkrétně v MČ Brno-Lesná na tenisových kurtech Tělovýchovné jednoty Start Brno. (majky19)

• - Ve filmu se potkali tatínek se synem, tedy Zdeněk Dvořák a Jiří Dvořák. (sator)