• Jonatána

Tak...Monyová. Pouze Dvořák a Boudová dokázali to, že jsem to dokoukala. Nejlepší záběr - Šteindler v trenýkách Made in Britain. a jinak jako fakt strašně ubohé a trapné. a na rozdíl od většiny tady mi na té slečně, co hrála Felicii, nepřišlo nic úžasného.Vlastně jo, když ležela na posteli a koukala na fotbal, dobrý. Podruhé se na to rozhodně nepodívám.(13.12.2015)

Tříhvězdičková TV komedie... herci místy trochu přehrávají, proč? To bylo úplně zbytečné, není nutné se přece za každou cenu chechtat. Hezká představitelka milenky. Na hudbu si vlastně vůbec nepamatuji, asi mě nezaujala. Jinak se mi líbil ten Vyorálek... ! Pro obyčejného televizního diváka dobré, vtipné... proč ne...(9.12.2013)

• subic

Nela Boudová a Jiří Dvořák jsou skvělí. Po delší době je vidět Milana Šteindlera na televizní obrazovce i v něčem relativně normálním, než jsou příšerní seriály na Nově. I když zde hraje joudu. Není divu, v knihách Simony Monyové jsou všichni chlapi tak nějak joudové. A jako v každém takovém "románu pro ženy" jsou ženy ty chytré a vyzrají na muže. Pár fórů se povedlo, zkouknout se to dá, 50%.(8.12.2013)

Nízké hodnocení mě mrzí. Monyovou mám ráda a televizní zpracování jejích knížek se mi též líbí. V tomto případě jsme se dočkali povedené komedie, ačkoli psala spíše propracovanou psychologickou prózu. Ústřední dvojice Dvořák - Boudová zahráli skvěle, inscenace byla protkána vtipnými dialogy. Nečekala jsem, že těch 70 minut bude tak příjemných.(26.12.2013)

• dobytek

Poněkud naivně jsem si myslel, že by se snad Šteindler pro změnu mohl objevit v nějaký vtipný roli. Já jsem ho dřív měl rád a obvykle jsem se u jeho filmů nebo pořadů zasmál, ale kam to v posledních letech dopracoval, to je spíš k pláči. Tady jsem se teda moc nezasmál. A když už, tak rozhodně né Šteindlerovi. Jinak příběh mě moc nebavil a rozhodně tomu taky nepomohlo, že herce do vedlejších rolí patrně posbírali někde v Brně na pracáku. Jakž takž něco zahrál Jiří Dvořák a Nela Boudová. Nějvětšim kladem filmu je to, že trvá jenom 70 minut, takže se to dalo vydržet do konce. 30%(13.12.2019)