poster

Happy F*cking New Year (S02E01) (epizoda)

 • USA

  Sense8 - A Christmas Special

  (pracovní název)

Drama / Mysteriózní / Sci-Fi / Thriller

USA, 2016, 2 h 4 min

 • evulienka3
  *****

  Tento vianočný špeciál ma potešil. Hlave preto, že nie je len časťou vytrhnutou z kontextu, ale veľmi pekným premostením pred druhou sériou. Napriek tomu, že sa tam toho znovu deje strašne veľa avzhľadom k počtu titulných postáv by sa mohlo zdať, že je to rozhárané, nie je to tak. Divák znalý postáv a predchádzajúcej série je schopný sa bez problémov orientovať ako v postavách tak aj v deji. Film ma napriek svojej 124 minútovej stopáži ani chvíľku nenudil, skôr naopak, vychutnala som si každú minútu. Veľmi mi už tá banda chýbala!(24.1.2017)

 • DaweForeman
  *****

  Vzhledem k tomu, že se jedná o nultý díl, tak jsem čekal nějaké to opakování předešlých událostí nebo jen nějakou komickou vsuvku, aby natěšili fanoušky, než přijde druhá série. Ovšem velice jsem se mýlil. Nejprve mě překvapilo úctyhodných 120 minut, což bylo příjemným překvapením, neboť tohohle se člověk prostě nemůže nabažit a každý posun kupředu vás donutí chtít čím dál víc. Zadruhé rozhodně pozitivní bylo to, že pokračovali v příběhu, aby navázali mezi první a druhou sérií a nedrželi se rozhodně zpátky jen kvůli tomu, že je to nultý díl, ale udělali z toho plnohodnotnou podívanou na úrovni s ostatními díly. Zatřetí tu bylo sice zlehčení v podobě oslavy narozenin, Vánoc a Silvestra, ale přesto to extra nevyčnívalo a Wachowští udělali z párty úplně něco nevídaného v podobě mezitělního prožitku různých událostí najednou. Jediné takové menší zklamání bych ale viděl v obměně černouška (Capheuse), kdy ten předchozí herec mě zaujal více, než tento. Celkem bylo ale zajímavý, jakou vtipnou vsuvkou o sestřihu tuhle záměnu ve filmu provedli.(19.1.2017)

 • JohnCZ
  ****

  Tohle by se dalo úplně normálně považovat za úvodní dva díly nové série a jelikož druhá řada má oproti předchozí o dva díly méně, tak tomu i tak prakticky bude. Děj se sice kupředu moc nehýbe, ale postavy a jejich příběhy jsou i nadále rozvíjeny a plynule to navazuje na konec řady předešlé. Co mě trochu mrzí, je recast Van Damma a byť se nový herec role zhostil s grácií, chybí mu takové to dětské nadšení, které měl ve svém výrazivu Aml Ameen. Potěšilo, že si scénáristé nezapomněli z celé situace s přeobsazením udělat srandu.(30.6.2017)

 • hroubek
  ****

  Špičková epizoda, která mě znovu dokázala, že Sense8 patří k těm nejzajímavějším seriálům současnosti. Tolik nápadu, propojování scén, a hlavně emocí. Prostě mě toho hodně sedlo, i přestože ty dvě hodiny jsou dlouhý a chybí tomu nějaký výraznější děj. Už se nemůžu dočkat na nové díly, jelikož mě tahle "osmička" postav zajímá opravdu hodně. 8/10(11.1.2017)

 • MatoFILM
  ****

  Čo z toho, že to nemá skoro žiadny dej, že to ide viac-menej na neutrál, keď úvod je dokonalé zladenie obrazu a zvuku, kamera je nádherná, herci a ich postavy ma strašne bavia a v TEJ scéne hrá https://www.youtube.com/watch?v=5hEh9LiSzow. Všetko odpustené a ja netrpezlivo očakávam 2. sériu.(17.1.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace