• mira007
  ***

  Celkem průměrný případ, ale na kterém je excelentně ukázáno, že soudit takový typ případu je opravdu oříšek. Koneckonců dle statistik je až třetina nahlášených znásilnění vymyšlená a naopak možná až dvojnásobný počet případů opravdového znásilnění se nehlásí vůbec... a pak se v tom orientuj. Ale v tomto díle je to podáno celkem přehledně a výstižně a díky skvělému obsazení tria účastníků Doležalová, Kadeřábek, Zach přesvědčivé. Policajt v podání Marka Daniela se potápí v kauze miliónů a skvělý Marko Igonda ho má na lopatě.(18.10.2017)

 • Chrysopras
  ***

  Tak tohle soudit je asi skoro vždycky náročný... Vzhledem k současným meetoo případům hodně aktuální tématika.(17.11.2017)

 • otík
  ***

  Téměř kompletně celý díl z prostředí soudu, vidíme a slyšíme výslech dvou mužů, kteří jsou obviněni ze znásilnění. Tentokrát z úvodu film vůbec nevíme, jak to doopravdy bylo, čímž se dostáváme do podobné role jako soudce Adam, který také neví, kde je pravda. Jinak se děj nijak zásadně neposunul, kámoš policajt jen dostal fotky od mafiána a soudce Adam se zase malinko sblíží s matkou kámošky jeho dcery. Na konci však Adam nachází svou maminku ve velmi špatném zdravotním stavu.(25.10.2017)

 • jungewolf
  *****

  Hodnocení : 5 * a 80 % .(23.10.2017)