Reklama

Reklama

Top Gear: Vietnam Special

(pořad)
všechny plakáty
Dokumentární / Sportovní / Talk-show / Komedie
Velká Británie, 2008, 74 min

Recenze (34)

bart_ 

všechny recenze uživatele

Po Bolívii nejlepší speciál vůbec. Vemte tři magory kteří moderují pořad o autech, pošlete je do Vietnamu, a posaďte je na motorky. Tohle prostě už jen z principu nemůže být nehumorné a neoriginální. A vznikne vám z toho více jak hodina šílené zábavy. Nejvíc mě ale stejně rozsekala vietnamská autoškola a náhradní americká motorka neustále hrající Born In the USA. Brečel jsem smíchy... ne nadarmo je Top Gear tak neskutečně oblíbený. Já tenhle pořad prostě miluju... "Cos říkal?" "Že se smí jezdit od 18." "Jak jsi to věděl?" "Že se tady smí na motorce jezdit od 18. Vážně, od 18!" "Jak jsi věděl na co se ptá?" "Ty ses neučil vietnamsky než jsme sem jeli?" "To víš, že ne!" "Tak to jsi v pěknym háji." ()

HellFire 

všechny recenze uživatele

Tutově nejlepší Top Gear speciál, především díky nesnášenlivosti Clarksona vůči motorkám. Dlouho sem se tak dobře nezasmál. ()

mikinhoo 

všechny recenze uživatele

Jeden z mých nejoblíbenějších speciálů. Po jeho shlédnutí mám taky náladu si ve Vietnamu pořídit motorku a celý ho projet... ()

dubinak 

všechny recenze uživatele

Tentokrát pro změnu s motorkami. A pořád extrémně vtipné, jak jsme zvyklí. Nevím, jak to dělají, že se u každého speciálu válím smíchy po podlaze. ()

MikyAff 

všechny recenze uživatele

Velmi vydařený speciál. Jeremy, který nesnáší motorky se na jedné z nich musí dostat přes celý Vietnam. Jako vždy je čekají nástrahy, které si okořenili šílenými dárky a na vrcholku toho všeho je úžasná krajina a plno vydařených vtipů. Za mě palec nahoru. ()

Gothar 

všechny recenze uživatele

Pre mňa najlepší zo všetkých Top Gear špeciálov. Kopa humoru a výborná atmosféra, navyše aj počet pripravených "zádrhelov" je tu pomerne nízky alebo nie su až také okaté. ()

filmmovier 

všechny recenze uživatele

Speciály jsem ještě neviděl ani zdaleka všechny, ale troufnu si říct, že tohle nic nepřekoná. Motorkový speciál s ještě mnohem větším množstvím naschválů a situací než obvykle. Clarkson na skůtru, Mayovo velké finále, neskutečně tupý Hammond, patnáct milionů dongů, růžová motorka, americká motorka a vzájemné kupování dárků. A samozřejmě, velká, ale opravdu velká (největší) nálož hlášek, která se vynaložit dá. 100%. ()

SG-1 

všechny recenze uživatele

"Teď si mě uhodil svojí hlavou do intimní oblasti a současně si urazil příď galeony, ty neskutečně tupý Hammode. -James May- ()

Mičl 

všechny recenze uživatele

Speciál ze všech nejspeciálovějších, krom toho že hlavní hrdinové hlásej jako vždycky, dělaj si naschvály jako vždycky, dozvíme se spoustu zajímavostí o dané zemi jako vždycky, ale je to na motóru, jako nikdy a paráda jako vždycky. ()

vander19 

všechny recenze uživatele

Ako Clarsksona presvedčili na motorku je mi do teraz záhodou. Najlepšia scéna, keď dostanú peniaze a myslia si, že sú milionári :-D ()

Itar 

všechny recenze uživatele

Netradičně motorkový speciál, který ovšem funguje na jedničku. A to i přesto, že na motocykly mám zhruba stejný názor jako Jeremy. ()

Wenca888 

všechny recenze uživatele

Jeden komentář za všechny TG speciály (nevím, proč tu jsou k hodnocení jednotlivě, když jsou všechny součástí probíhající série, ale budiž). Každý speciál je z velké části nahraný a krkolomné situace jsou předem naplánované, tedy až na pár výjimek. Ale přesto je to ohromná zábava a tyto díly patří mezi ty, které nejvíce očekávám. Takže nezbývá než doufat, že pánům nedojdou nápady, BBC prachy a divákům hlad po nových dílech, abysme se všichni mohli těšit na další a další speciály... ()

Reklama

Reklama