Top Gear: Vietnam Special

všechny plakáty
Dokumentární / Sportovní / Talk-show / Komedie
Velká Británie, 2008, 74 min

HellFire

Tutově nejlepší Top Gear speciál, především díky nesnášenlivosti Clarksona vůči motorkám. Dlouho sem se tak dobře nezasmál. ()

bart_

Po Bolívii nejlepší speciál vůbec. Vemte tři magory kteří moderují pořad o autech, pošlete je do Vietnamu, a posaďte je na motorky. Tohle prostě už jen z principu nemůže být nehumorné a neoriginální. A vznikne vám z toho více jak hodina šílené zábavy. Nejvíc mě ale stejně rozsekala vietnamská autoškola a náhradní americká motorka neustále hrající Born In the USA. Brečel jsem smíchy... ne nadarmo je Top Gear tak neskutečně oblíbený. Já tenhle pořad prostě miluju... "Cos říkal?" "Že se smí jezdit od 18." "Jak jsi to věděl?" "Že se tady smí na motorce jezdit od 18. Vážně, od 18!" "Jak jsi věděl na co se ptá?" "Ty ses neučil vietnamsky než jsme sem jeli?" "To víš, že ne!" "Tak to jsi v pěknym háji." ()

mikinhoo

Jeden z mých nejoblíbenějších speciálů. Po jeho shlédnutí mám taky náladu si ve Vietnamu pořídit motorku a celý ho projet... ()

dubinak

Tentokrát pro změnu s motorkami. A pořád extrémně vtipné, jak jsme zvyklí. Nevím, jak to dělají, že se u každého speciálu válím smíchy po podlaze. ()

IvcaSammet

Další z mých nejoblíbenějších speciálů :) Pravděpodobně nejvtipnější ... Opravdu nádherné prostředí. Pravdou je, že kluci mají ode mě velký obdiv, že takovou cestu zvládli na motorkách, obzvlášť teda Jeremy. Já osobně bych takovou cestu na motorce neujela a to mám s motorkou možná úplně ty stejné zkušenosti - v životě jsem na tom nejela a taky bych to nedokázala nastartovat. Každopádně je to opravdu úžasný speciál, na který se opravdu dívám strašně moc ráda a který mě dokáže dokonale pobavit. Oblíbených scén mám sice víc, ale moje totálně nejoblíbenější je "Takže ty jsi mě současně trefil hlavou do slabin a urval příď galeony ... Jsi totální idiot, Hammonde." ()

MikyAff

Velmi vydařený speciál. Jeremy, který nesnáší motorky se na jedné z nich musí dostat přes celý Vietnam. Jako vždy je čekají nástrahy, které si okořenili šílenými dárky a na vrcholku toho všeho je úžasná krajina a plno vydařených vtipů. Za mě palec nahoru. ()

SG-1

"Teď si mě uhodil svojí hlavou do intimní oblasti a současně si urazil příď galeony, ty neskutečně tupý Hammode. -James May- ()

Gothar

Pre mňa najlepší zo všetkých Top Gear špeciálov. Kopa humoru a výborná atmosféra, navyše aj počet pripravených "zádrhelov" je tu pomerne nízky alebo nie su až také okaté. ()

filmmovier

Speciály jsem ještě neviděl ani zdaleka všechny, ale troufnu si říct, že tohle nic nepřekoná. Motorkový speciál s ještě mnohem větším množstvím naschválů a situací než obvykle. Clarkson na skůtru, Mayovo velké finále, neskutečně tupý Hammond, patnáct milionů dongů, růžová motorka, americká motorka a vzájemné kupování dárků. A samozřejmě, velká, ale opravdu velká (největší) nálož hlášek, která se vynaložit dá. 100%. ()

Itar

Netradičně motorkový speciál, který ovšem funguje na jedničku. A to i přesto, že na motocykly mám zhruba stejný názor jako Jeremy. ()

Mičl

Speciál ze všech nejspeciálovějších, krom toho že hlavní hrdinové hlásej jako vždycky, dělaj si naschvály jako vždycky, dozvíme se spoustu zajímavostí o dané zemi jako vždycky, ale je to na motóru, jako nikdy a paráda jako vždycky. ()

vander19

Ako Clarsksona presvedčili na motorku je mi do teraz záhodou. Najlepšia scéna, keď dostanú peniaze a myslia si, že sú milionári :-D ()

kenkaku

Jeden z nejlepších (nejzábavnějších) speciálů co jsem od TG viděl. Můžní je to právě tím, že místo aut sedli na motorky, nebo tím neskutečným sešupem událostí (přece jen 74 minut není 120 jak je zvykem v posledních TG speciálech). Motorky nemusím, ale po tomhle jsme měl chuť na nějakou sednout a vyrazit taky do Vietnamu :D. ()