• kaylin

Ono se to snaží něco říct, chce to lidi nějakým způsobem povzbudit, ale tady si bohužel myslím, že i ta předloha byla celkem špatná, takže to prostě nemohlo vyznít o nic moc lépe. To poselství je sice pěkné, ale takhle podané je to prostě příliš amatérské a cokoli sci-fi se z toho ztrácí. Myšlenka se pak ztrácí a snaží se být předána v posledním odstavci těsně před titulky.(9.3.2015)

• Sakulnikov

Třetí díl a třetí verze herců. Čím dál horší výběr. Ohledně myšlenek je poznat, že předloha byla psána v padesátých letech, a že Američani měli vždycky větší hrůzu ze socialismu než z fašismu, přičemž ale obě ideologie jsou kritizovány. I když hlavně cokoliv, co by se dalo označit za socialistické, přece jen Roosevelt v některých jedincích zanechal hodně špatné vzpomínky. Dobrá rada pro diváky: je vhodné znát tzv. americké duchovní hodnoty a principy a jejich vznikání, pak ten strach do jisté míry začne dávat smysl.(9.5.2015)

• honajz

Proč třetí film nenavazuje tak, jak končil ten druhý? Ve druhém letadlo havaruje na louce, tady v lese, opět se nám změnili herci - Taggartovou i Johna Galta hraje hned v úvodu někdo jiný - a nutno říct, že ve druhém filmu na těch pár sekund byl D. B. Sweeney daleko charismatičtější. Celá ta komunita tady vypadá jak z nějaké new age agitky. Fascinuje mne i ta myšlenka, že pár vzdělaných mozků z NDR, pardon USA, si založí vlastní tajný stát, a průmysl zrovna bez nich zkrachuje, bo nikdo jiný nedokáže to, co oni - nikdo jiný neumí vést železnice, považte! Jinak je to celé ukecané, lacině televizní, tentokrát to nemá ani dobrou kameru nebo atmosféru, jakou měly první dva filmy, nějaké drama nebo zápletka, o tom se mluvit nedá, a celé to vypadá už komplet jako totální telenovela, jen z new age prostředí - takové Celestinské proroctví z rádoby podnikatelského prostředí.(2.5.2016)

• hujerita

Nech idú tvorcovia tohto spektáklu do pixle celý koľký sú. A to nielen tohto dielu ale celého Atlasu. Z celej knihy urobili taký neskutočný paškvil a super kokotinu až to nieje pekné.Štvali ma efekty ale hovorím si nevadí, štvali ma lapsusy, a to kurevsky, srali ma myšlienkové pochody a konanie postáv, a neskutočne ma tvorcovia nasrali ohľadom toho ako menili hercov jak na podnose. Stupidita na n-tú. Dojebali mi celý týždeň a ja som stratil pár hodín života pozeraním kusa ničoho. Ak by sa dalo a mohol by som, tak by som voči zodpovedným, čo majú túto trilógiu na rováši,vyvodil dôsledky. Hajzle pucovať všetkých by som dal. Za celé dielo jedna hviezda.(19.3.2015)

• noriaki

To co jsem napsal o dvojce, tak sedí i na trojku. Včetně toho, že herci byli opět nahrazeni svými méně talentovanými a nejspíše levnějšími protějšky. Zmizela uvěřitelnost myšlenek a v ruku v ruce s ní se ztratila i naléhavost děje. A čím to scenáristé nahradili? Především utopickou představou, že kapitalismus vyřeší cokoliv a kdo tvrdí opak, tak je blázen a šílenec. Bohužel onu myšlenku předává James Manera stejně naivním způsobem, jako kdyby točil reklamu na zubní pastu. Třetí díl dělí od odpadu už jenom malý kousek.(15.6.2015)