Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Potom, čo najschopnejší a najproduktívnejší jednotlivci v rozmedzí dvanástich rokov jeden za druhým zmizli nevedno kam, sa ekonomika ocitá na pokraji kolapsu. Úroveň kriminality sa zvyšuje a ľudí začína ovládať strach. Vláda pokračuje vo svojich zásahoch proti inteligencii a v celej spoločnosti sa rozmáha zúfalstvo. Iba jeden muž môže tento kolobeh narušiť, avšak jedna žena tomuto jeho zámeru stojí v ceste. Niektorí sa nezastavia v snahe získať ho pod kontrolu, iní urobia všetko, aby ho zachránili. Každý ho však chce nájsť. Tým mužom je John Galt (Kristoffer Polaha), ktorého identita konečne vypláva na povrch. (Incantator)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (8)

honajz odpad!

všechny recenze uživatele

Proč třetí film nenavazuje tak, jak končil ten druhý? Ve druhém letadlo havaruje na louce, tady v lese, opět se nám změnili herci - Taggartovou i Johna Galta hraje hned v úvodu někdo jiný - a nutno říct, že ve druhém filmu na těch pár sekund byl D. B. Sweeney daleko charismatičtější. Celá ta komunita tady vypadá jak z nějaké new age agitky. Fascinuje mne i ta myšlenka, že pár vzdělaných mozků z NDR, pardon USA, si založí vlastní tajný stát, a průmysl zrovna bez nich zkrachuje, bo nikdo jiný nedokáže to, co oni - nikdo jiný neumí vést železnice, považte! Jinak je to celé ukecané, lacině televizní, tentokrát to nemá ani dobrou kameru nebo atmosféru, jakou měly první dva filmy, nějaké drama nebo zápletka, o tom se mluvit nedá, a celé to vypadá už komplet jako totální telenovela, jen z new age prostředí - takové Celestinské proroctví z rádoby podnikatelského prostředí. ()

Sakulnikov 

všechny recenze uživatele

Třetí díl a třetí verze herců. Čím dál horší výběr. Ohledně myšlenek je poznat, že předloha byla psána v padesátých letech, a že Američani měli vždycky větší hrůzu ze socialismu než z fašismu, přičemž ale obě ideologie jsou kritizovány. I když hlavně cokoliv, co by se dalo označit za socialistické, přece jen Roosevelt v některých jedincích zanechal hodně špatné vzpomínky. Dobrá rada pro diváky: je vhodné znát tzv. americké duchovní hodnoty a principy a jejich vznikání, pak ten strach do jisté míry začne dávat smysl. ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Ono se to snaží něco říct, chce to lidi nějakým způsobem povzbudit, ale tady si bohužel myslím, že i ta předloha byla celkem špatná, takže to prostě nemohlo vyznít o nic moc lépe. To poselství je sice pěkné, ale takhle podané je to prostě příliš amatérské a cokoli sci-fi se z toho ztrácí. Myšlenka se pak ztrácí a snaží se být předána v posledním odstavci těsně před titulky. ()

hujerita 

všechny recenze uživatele

Nech idú tvorcovia tohto spektáklu do pixle celý koľký sú. A to nielen tohto dielu ale celého Atlasu. Z celej knihy urobili taký neskutočný paškvil a super kokotinu až to nieje pekné.Štvali ma efekty ale hovorím si nevadí, štvali ma lapsusy, a to kurevsky, srali ma myšlienkové pochody a konanie postáv, a neskutočne ma tvorcovia nasrali ohľadom toho ako menili hercov jak na podnose. Stupidita na n-tú. Dojebali mi celý týždeň a ja som stratil pár hodín života pozeraním kusa ničoho. Ak by sa dalo a mohol by som, tak by som voči zodpovedným, čo majú túto trilógiu na rováši,vyvodil dôsledky. Hajzle pucovať všetkých by som dal. Za celé dielo jedna hviezda. ()

noriaki 

všechny recenze uživatele

To co jsem napsal o dvojce, tak sedí i na trojku. Včetně toho, že herci byli opět nahrazeni svými méně talentovanými a nejspíše levnějšími protějšky. Zmizela uvěřitelnost myšlenek a v ruku v ruce s ní se ztratila i naléhavost děje. A čím to scenáristé nahradili? Především utopickou představou, že kapitalismus vyřeší cokoliv a kdo tvrdí opak, tak je blázen a šílenec. Bohužel onu myšlenku předává James Manera stejně naivním způsobem, jako kdyby točil reklamu na zubní pastu. Třetí díl dělí od odpadu už jenom malý kousek. ()

Reklama

Reklama