Charlie Watsonová (Hailee Steinfeld) slaví osmnáctiny, ale moc důvodů k radosti nemá. Na čele jí vyrazil čerstvý megabeďar a naděje, že od rodiny dostane vysněné auto, se rozplyne ve chvíli, když rozbalí mimořádně trapné dárky. Až majitel bazaru a vrakoviště, u kterého brigádničí, se nad ní smiluje a daruje jí žlutý Volkswagen Brouk, jenž ovšem spadá spíš do kategorie dar nedar. Jen ten největší optimista by totiž vsadil na to, že tahle kraksna bude ještě někdy provozuschopná. Charlie ho dokáže rozchodit aspoň natolik, že s ním doskáče domů do garáže, kde se ho pokusí opravit. Když se ale poprvé zespodu podívá na podvozek, zírají na ni dvě veliké modré oči a Charlie okamžitě dojde, že tohle nebude obyčejné auto. S Autobotem Bumblebeem se dívka spřátelí pozoruhodně rychle, navzdory tomu, že ten s ní kvůli poškození nemůže komunikovat jinak než prostřednictvím útržků písniček z autorádia. Vzhledem k tomu, že Bumblebeeho poměrně intenzivně hledají nepřátelsky naladění Deceptikoni z jeho rodné planety a podobně nebezpečný vládní agent Burns (John Cena), nebudou mít Charlie a Bumblebee na bližší seznamování čas a prostor. Na útěku před nepřáteli však zjistí, že navzdory všem předpokladům můžou být v tomhle nesourodém tandemu neporazitelní. (Cinemart)

TheBlizard

60%. Ono to není zlé a Runaway od Bon Jovi mne docela potěšila. Ale je to jako kdyby mechanický King Kong z jiné planety se svou organickou láskou zažívají všemožná dobrodružství, při kterých náhodou zachrání svět. Klasika. Příchuť patosu má i propíraná tragédie, s níž se dospívající dívka snaží vyrovnat a najít zas samu sebe. Vše viděno mnohokrát jinde. Tenhle film je popcornovka, co ovšem nepřinese nic, co by nebylo jinde. Často i u předchozích Transformers ;-) ()

gegon10

Dalšího filmu z transformers světa jsem se hodně obával, zvlášť po posledním díle: Transformers: Poslední rytíř, který dopadl přímo katastrofálně. Při sledování mě hodně překvapil nový styl, kterým je Bublebee pojat. Sympatická hlavní postava, skvělý soundtrack a dost dobré akční scény. Děj pěkně ubíhal, ale zastavil se ve finále, kde to začalo drhnout. Finální souboj mě moc neoslovil a spíše zklamal. I tak jsem ale rád, kam se tento film vydal a jestli se ještě někdy dočkáme dalšího pokračování, tak doufám, že bude v podobném stylu. 8/10 ()

HuLimBRK

Vezmeme nejoblibenejsiho transformera a zkusime na tom vyrachat co nejvic lovu ikdyz to bude katastrofalne nudnej pribeh. Vsak oni deti premluvi rodice aby na to sli a zacvakali to. ()

majorzeman13

Asi dost možná druhý nejlepší díl z Transformeří ságy !! Neurazí ani nenadchne,ale mile pobaví. Akce je též fajn a přehledná a i svižná .... ()

xray0045

Pro me zklamani, pribeh pro 12ti lete s rodinym presahem o tom jak pubertacce robot nahrazuje otce. Hailee vypada opravdu osklive i pres to ze normalne takova sereda neni. Transformeri jsou z umele hmoty a vypadaji jako hracky. Bumblebee nezapada logicky ani do serie pribehu o tranformerech a nemuze byt ani prequelem, leda tak samostatnou jinou linii. Je to rodiny film a ne blockbuster plny akce. Transformeri jako pribeh jsou uz dost vycerpani a tenhle pokus o film to nezachranil. ()

stret

Najvýznamnejšia črta tohoto filmu je robotofília. Zaujímavosť tejto série skončila pri prvých transformeroch. ()

Hornet.CZ

24% / S tématem transformerů jsem toho viděl již mnoho (cca 30 procent z toho jsem zde ani nehodnotil) a myslím, že toto se právem může řadit k tomu opravdu nejhoršímu co jsem kdy viděl. Mezi pozitiva co jsem ve filmu našel tak je inspirace G1 a to především na poli charakterů, s tím se ještě pojí fakt, že jsem byl dosti nadšený z výskytu autobota Brawna, jenž patří zrovna k postavám, které po první generaci a japonském seriálu "The Headmasters" již nikdy nikdo ve světě filmu a seriálu neviděl (i když zrovna Brawn se objevil v troj-epizodě "TransWarped" v seriálu "Transformers Animated"), pak bych mohl ještě pochválit 2 celkem zdařené vtipy a 2 vydařené akční momenty, ano i takovéto debility tu musím zmiňovat, ono toho tu fakticky moc nevidím. Seznam záporů je však mnohem plnější a obsahově bohatší, prvním z nich je téměř neexistující hudební doprovod a opravdu nehodící se soundtrack, druhým je určitě neoriginální a nudný děj, jenž se dá označit jako smíchanina všeho možného v čele s filmy jako "E.T. – Mimozemšťan" nebo " Herbie: Fully Loaded". Dále musím zmínit animaci jenž se až trochu moc podobá dnes již skoro 9 let staré hře "War For Cybertron", téměř poslední tu máme postavy, jejichž chování je těžko uvěřitelné, dementní a jakoby zpomalené a jako poslední tu připomenu přehnaný lidský faktor, kterého zde ještě o něco přibylo, což mi pochopitelně silně vadí, když má jít o film na téma transformerů a místo toho tam je obecně lidí jak nasráno. Já tak nějak už roky čekám na něco alespoň z poloviny podobného jako byl film z roku 1986, což mimo první pasáž na Cybertronu zde nebylo. Ono Bumblebee je podle mne něco naprosto nadhodnoceného a ve světě transformers neskutečně originálního ale z celkového hlediska jde o další film jenž se snaží přizpůsobit trendům, bohužel k tomu zpracování je i na velikost rozpočtu hodně slabé a ubohé, myslím, že za mě by toto mohl režírovat například takový Anthony C. Ferrante nebo někdo jemu podobný, ten by nejspíše neutratil tolik peněz a také si myslím, že by udělal mnohem zajímavější a možná i zábavnější film než toto a bral bych to i za cenu toho, že by Transformeři vypadali jako z "Beast Wars". ()

patient333

Tejto sérií som nikdy neprišiel na chuť. A tento film mi príde neskutočne gýčovitý, patetický a totálne neoriginálny. Odhliadnúc od chujovín, typu auto sa mení na robota (chcem ten matroš, ktorý sa fajčil, keď sa tvoril scénar) mi tu absolútne absentuje logika. Emócie sú umelé a ešte aj k tomu vybičované do absurdna. Som za absurdno, metafory, abstrakty ale čo je veľa to je málo. ()

Matrix44

Pekné, deťom sa to veľmi páčilo a hlavne to nebol nejaký strašný masaker, takže sa na to mohli pozerať. Bolo to niečo medzi Číslo 5 žije - E.T. Mimozemšťan - Transformers. Film je určený pre deti, takže je ho zbytočné kritizovať :) ()

kudryj

Je to to rodinná komedie, s velmi slušnými triky a asi nejlepší transformeří film. S mým sedmiletým synem, jsme se u toho pořádně nasmáli. :D ()

Novik

Příjemné překvapení. Stejně jako u Sola nebo Venoma jsem od toho nic neočekával a nakonec jsem se skvěle bavil. Film mě hrozně bavil svým feelingem z 80. let, kdy mě donutil zavzpomínat na ty skvělé dobrodružné filmy ve stylu Spielberga. Co mě překvapilo že ve filmu se nesází na akci, nýbrž na komorní příběh o dívce a jednoho robota. Film se tak zaměřuje na postavy a rozhodně pochopíte i jejich důvody (ano, i u Johna Ceny). Po akční stránce nemám co vytknout, po posledních dílech Transformers mě přišlo ze konečně vidím nápaditou akci a hlavně krásně přehlednou, v nichž osobní souboje kde se mlátí Bee, jasně vedou. Myslel jsem si že další filmy ze světa Transformers už mě bavit nebudou ( poslední díl tomu nasadil korunu) ale zřejmě je vidět že když už k tomu nepustí M. Baye který už téhle sérii nemá co nabídnout, ale někoho kdo filmu dodá srdce a ne jen prázdný film kde se mlátí roboti hlava nehlava. Po tomhle filmu bych si dal pokračování, v tom samém stylu. ()

Marek.Skalka

Je škoda, že předchozí kousky - nechci tomu říkat ani filmy, ale bylo barevné, mluvilo to a hejbalo se to - to tak moc pokazily. Tohle zase nebylo tak špatné. Tedy ono hledat něco hlubšího v něčem, co vzniklo podle hraček, je hloupost sama o sobě. Kdo se nad to ale povznese, nic takového nebude dělat, tak se ten film v pohodě vidět dá. Jsou zkrátka filmy, které mají za účel jen zabavit. A to tenhle dělá docela dobře. ()

Warmachine69

Hned na začátku je třeba říct, že bezesporu film ani vteřinu nenudil. Jelo to prostě od začátku do konce a to je dobře. Jinak jsem byl velice potěšený tím, jak byl film neuvěřitelně roztomilý, vtipný a plný emocí. Každopádně je to pořád hodně hodně přehnané sci-fi které má plno nelogických prvků. (jako třeba když se dva teenageři dostanou na hlídanou vojenskou základnu během pár minut tím, že přestřihnou kovové lanko u plotu... to bylo až naivní) Takže na závěr dal bych hvězdy maximálně tři ale za tu neuvěřitelnou “roztomilost” bumblebeeho si film zaslouží ještě jednu k dobru. ()

KcarlosK

Bee dokázal, že je dostatečně zajímavou postavou na to, aby utáhnul vlastní film. Rozhodně větší zábava, než poslední Transky. ()

anycool25

Myslel jsem si, že jsem s transformers už dávno vyrostl, ale stačila chladná deštivá sobota a lenost mých kamarádů někam zajít a ejhle, samou nudou mě to donutilo shlédnout tento počin. Samotná série Transformers je hodně specifická a myslím že ať vám je 14 nebo 40, musíte to brát hodně s nadhledem. Pro mě série skončila třetím dílem, u čtvrtého jsem vydržel asi 30 minut a tím to haslo. Snímek poslední rytíř už jsem pro svoje dobro úplně vypustil. Ale něco mi říkalo že tohle zkusím protože Bumblebee je hlavní postava celé série a tak jsem si řekl že bych se podíval jak to se žlutým robotem vlastně bylo. A musím říct že se to povedlo. Film je zasazen do USA roku 1987 a je to vážně pecka. Retro hudba, dobové detaily a příběh který mě vážně bavil. Tohle bylo opravdu správné, vrátit čas a ukázat, co se stalo ještě před prvním dílem série a ne pořád zoufale oživovat sérii znovu a znovu a pořád hůř a hůř. Navíc Hailee Steinfeld byla opravdu dobrá a do role seděla tak akorát. Tisíckrát lepší než Megan Fox nebo ta umělá blondýna ze čtvrtého dílu. Co mě překvapilo byl drsný genarál kterého si zahrál John Cena který je pro mě tak akorát král meme videí na internetu. Ale snažil se i když to chvílemi vypadalo vážně komicky. Jinak se ale film moc povedl a jsem rád že se série vrátila zrovna takto. Myslel jsem že Transformers už jsou nadobro mrtví ale tento snímek mě nečekaně potěšil. ()

Nový Transformers našli režiséra

Nový Transformers našli režiséra

27.03.2021

Studio Paramount oznámilo nový film ze světa Transformers, jenž nebude mít nic společného se sérií Michaela Baye ani spin-offem Bumblebee. Nový robotí snímek pak natočí Angel Manuel Soto (Charm City… (více)

Další Transformers našli režiséra

Další Transformers našli režiséra

17.11.2020

Po dlouhém a náročném hledání zdá se studio Paramount konečně našlo režiséra příštích Transformers. Snímku, jenž si klade za cíl restartovat celý vesmír a začít s čistým štítem, se tak nakonec ujme… (více)

Animovaný prequel Transformers na cestě

Animovaný prequel Transformers na cestě

02.05.2020

Další Transformers na cestě?

Další Transformers na cestě?

30.01.2020

Akční blockbusterová série Transformers je na scestí, dosavadní filmovou sérii pohřbil Michael Bay posledními dvěma filmy, které zaznamenaly vůbec nejhorší kritické přijetí v rámci značky a v případě… (více)