Jack Reacher: Nevracej se

• USA Jack Reacher: Never Go Back (více)

Reacher nejraději pracuje tam, kde by byl oficiální postup příliš zdlouhavý. Jako bývalý major vojenské policie má rád zločiny s armádní příchutí a vůbec nejraději ty, které na první pohled nedávají smysl. Jako třeba obvinění velitelky Susan Turnerové (Cobie Smulders) ze špionáže. Krásku s dosud neposkvrněnou pověstí, kolem které začali náhle v podezřelém tempu umírat lidé, chtěl původně pozvat na večeři. Teď ji musí vytáhnout z basy, aby pomohl dokázat její nevinu. Někomu se to samozřejmě nelíbí a ten Někdo bude chtít Reachera pořádně klepnout přes prsty. Neváhá k tomu přitom využít i ty nejodpornější prostředky, jako je likvidace Reacherovy dcery, o jejíž existenci on sám dosud neměl tušení. Tady jde totiž o hodně. (Cinemart)

r3musko

Som prekvapený, že sa Tom Cruise dal nahovoriť na takú somarinu. Akcia mdlá a príbeh nudný. Slabý odvar Bourna. ()

Montmorency

A tak Tomík je pořád ve formě, pro příště vrazit víc peněz do tvůrčího týmu a herců (už nikdy prkenně přehravající tetu Robin!!) ()

hanzikk

Mám takový pocit, že z dvouhodinového snímku této značky se dalo vytřískat více. Od začátku to působilo velice kladně na mne, říkal jsem si, že to je ta klasa Jack, ale to bylo na delší dobu tak vše. Nevím proč, ale kouzlo Jacka Reachera, jeho osobnosti, jeho stylu se na celkem dlouhou dobu vytratí a člověk má pocit, že chvílemi sleduje kriminálku Miami. Nic proti ní, jen to není ten styl co bych zrovna v té části filmu hledal. Konec byl už zase celkem fajn a určitě snímek neurazí, jenže ani nenadchne. Ne jak to bylo u prvního dílu kdy jsem propadl kouzlu Jacka Reachera. ()

hujerita

Ďalšia Zwickova chujovina. Slabé a ešte raz slabé. Otravoval ma ako majorka tak aj celá línia s akože dcérou. Nechápem ako môže byť vo filme toľko nezmyselných chujovín. Na začiatku vedia prečo, potom na to zabudnú, aby mohli pátrať po tom prečo. totálny nezmysel. Keby aspoň tá akcia stála za to, ale ani tá nestojí za reč. ()

kratajirka odpad!

Neuvěřitelné dvouhodinové zklamání. Romantická kravina! Původní nápad a originálnost Edina Džeka Rýčra zmizela v prachu. Obávám se, že se tahle série dostává do stavu jedné velké nudy. Nápaditost, vzrušení, odhalování - tyvole kde to jako bylo v tom filmu? Místo toho Cruise zachraňoval nějakou rádoby blond dcérku, kterou si měl vyšukat, aby pak zjistil, že ho jen chtěla vojebat. Všude dělaj z Toma naivního dementa. Ethan, Jack - kdo dál? Tenhle film je smutný!!! ()

PORTER44

J.Reacher jako ochránce dvou žen po kterých jde zabiják se svou partou,příběh obehraný ,zrovna tak akce podobné jako z Bondovek nebo Bournovek-zabiják který se pokouší zabít hlavního hrdinu pořád a pořád, a nakonec to stejně odnese.Průměrná akční podívaná. ()

Maratonec

Přirovnal bych tento film k sérii Mission impossible,akorát s menším rozpočtem a natočenou jako tv film. Nedávno jsem hodnotil přesvědčivého M.Gibsona ve filmu Ve jménu krve,kde se obklopil špatným castingem a dosáhl podprůměru.Zde je klasický opak a z průměrného filmu vytřískáno něco trošku víc. Zvedám hodnocení jako poctu dobrých 80.tkových kriminálek. Musím dodat, že Tom točí už 8 let stabilně nadprůměrné bijáky (kromě Rock of Ages). Zvedám palec nahoru! ()

timmy321

Jako by to dobré (krimi žánr, Jack Reacher vyšetřovatel) z Posledního výstřelu šlo do pozadí a na tom špatném (akčnost, kde 40 letý Reacher v klidu zmlátí členy speciálních jednotek) byl postaven celý film. K tomu připočtu 45Kg vážící nesportovně založenou Robin z HIMYM jako majora v US armádě a dostanu sotva jednu hvězdu. ()

onevoice

Tomaš Kruis je stále vo forme. Je to scenárovo priemerne a vopred čitateľné, ale súboje Tomáša so záporakmi som si fakt užíval. ()

Denzen

Z chladného Reachera jazdiaceho po meste a riešiaceho prípad niekoľkých vrážd sa stal ochranca svojej otravnej (ne)dcéry a riešiteľ nudných spiknutí. Keby zmizla tá tupá blondínka, finále by nebolo až také naťahované a popracovalo by sa na atmosfére, hneď by sa to rovnalo jednotke. Takto vznikla ničím zaujímavá dvojka, ktorá priniesla len viacej vtipov. ()

majorzeman13

Průměrný,slušný solidní akční thriller s Tomem Cruisem a pěknou,hezkou Cobie Smulders. Jednička je lepší,kvalitnější film ,dle mne jest ! ()

Cezar209

pred chvilkou som to sice poznamenal v malom komente k mechanikovi 2 ...TAAAAKZE sa budem opakovat ale zrejme vsetko co sa dalo sa pouzilo v 1ke :o) ...aj ked v tomto pripade si zachranuje vsevedko svoj 50rocny zadok,,,more less... slecna vojacka allias tomova sparing partnerka sa ma od prvej chvile pytala : ako si spoznal nasu mamu ? :o)) ()

PF 2016

PF 2016

24.12.2015

Jak to vypadá s Mission: Impossible 6?

Jak to vypadá s Mission: Impossible 6?

20.11.2015

Pátý díl špiónské série Mission: Impossible posbíral chválu od diváků i od kritiků a navíc to byl hit, takže se samozřejmě chystá pokračování. Tom Cruise o něm mluvil už při propagaci pětky, teď se… (více)