Film vypráví o člověku, který spravuje boty. Tímto řemeslem se totiž jeho rodina živí už čtyři generace. Jednoho dne najde u otce ve sklepě kouzelný šicí stroj, který mu umožní zkusit si život jiných lidí, když si nazuje jejich boty. (Filmbox)

Oonika

Docela milé překvapení... Bylo to dost ztřeštěné, ale od Adama bych čekala něco mnohem horšího. Oceňuji, že jsem po dlouhé době viděla takovou komedii, která se vyhnula všem možným vulgaritám a vsadila jen na příběh. ()

Veronica27

Tak musím říct, že jsem nevěděla, co mám čekat.Je fakt, že to zase až tak moc komedie nebyla, určitě jsem se neválela po zemi smíchy, ale pár úsměvných momentů tam určitě bylo.Nápad s kouzelným, šicím strojem a možností vyzkoušet se v podstatě převtělit do jiných lidí se mi líbil, nakonec se z toho vyvedla fajn spíše krimi, se špetinkou komedie.Takže za mě určitě fajn a příjemně překvapilo. ()

Kenty

Adam Sandler hraje blbečky, to ano, ale tohle je i na něj moc! Absolutně iracionální, až člověk chce, aby se mu už něco stalo a nejhorší na tom je, že Dustin Hoffman vyčerpal sílu si tomhle snímku zahrát. ()

karlospr

Po prvních 5 minutách stačí namísto dalších 35 minut shlédnout trailer a o nic nepřijdete, cca v půlce se děj konečně tak trochu rozjede. Nevím jestli je to Sandlerovým věkem či prostě jen scénářem, ale chybí mi ta jeho akčnost. Části děje jsou velmi prosté - "rychlé" scény bez hlubších myšlenek či aspoň smyslného vysvětlení. Až ten úplný konec stojí za to, ikdyž je to taková klasika, tak se jistě bude líbit jakým způsobem se vypořádá s problémem (tady už hlubší zpracování je). No a končí to, jak se patří, "překvápkem". ()

Cooller

teda upřímě od režisera spotlight sem čekal daleko... předaleko víc... ale není to uplně zlé šlo tu sice daleko více ždímat z něčeho takového se dalo určitě vytvořit něco lepšího.. velká škoda že D.Hoffman nedostal víc prostoru který by si zasloužil ale jsem rád že alespoň Buscemi dostal důstojnou roli což v porovní s dalšími filmy kde učinkuje se Sandlerem řict určitě nemužu ... 40% ()

Shitonit

Adam Sandler má jedinečný dar, vyskytovat se ve filmech, který nějak zvlášť nebaví, nezaujmou, ale ani se nedají vyloženě zatratit. Adam je prototyp jedince, který dokonale reprezentuje dnešní nanicovatou dobu bez hlubší hloubky, smysl bez smyslu a hraje ve filmech, kde je děj bez děje. Je to takový hezky nijaký. Švec je film, který ví jak....Zabít čas a přitom neztratit náladu :-) ()

ANTYCHRYST

Nejhorší Sandlerovka...tvl..kde je humor.. ta židovská hudba mě po chvilce docela Drásala nervy.. Sandler v roli..( vypadající jak vagus).. která mu totálně nesedla... Pointa kouzelného stroje šicího.. nulová.. velká bída..15% ()

Ernie_13

3 z 5 aj to je dost prehnané hodnotenie. Príbeh bol sympatický, Sandlerovky mám rád, ale tejto konkrétne chýbal spád (okrem záveru) a to najdôležitejšie čov každej dobre Sandlerovke má byť....HUMOR. Nemusím sa váľať každú minútu na zemi, ale tomuto filmu naozaj chýb aviac humorných scén. Škoda. ()

Rapaport

Nevyužitý potenciál filmu nezachránilo ani těch pár gagů a film celkově působí opravdu nudně. Sandler se chválemi tváří jako Nicky satan junior. Místo filmu stačí zhlédnout trailer,ze kterého jsemměllepčí pocit než po dokoukání téhle nominace na malinu. ()

pekas

Sandlera mám rád, ale tenhle kousek mi nějak nesedl. Potenciál byl možná větší, než se z toho povedlo dostat. 58% ()

Mamlas

Pohadka o prevlekacim sevci, ktery pomaha hodnym lidem. Spousta zbytecnych kecu, dlouhe, nudne. Vetsinu filmu jsem popreskakoval, byla to kravovina. ()

MirkaP

V rámci boje s kovidovou depresí tohle byla nečekaně dobrá volba. Dostatečně absurdní, přiměřeně vtipné, místy dojemné. Konec to trochu zkazil, ale furt lepší než číst zprávy. ()