Komentáře uživatelů k TV pořadu (8)

 • StarsFan
  ***

  Nijak se netajím tím, že mě BAFTA v posledních dvou letech bavila více než Zlaté glóby nebo Oscaři, na tento ročník ale s nadšením vzpomínat nebudu. Stephen Fry se během projevu mírně zadrhával, jeho vstuvky nebyly zdaleka tak vtipné jako v předchozích letech a ani uvádějící, ani ocenění v první polovině ceremoniálu nevyčnívali z řady natolik, aby show dokázali zachránit. Závěr mě ale naštěstí přesvědčil, že i přesto všechno mělo letos smysl BAFTu sledovat. Cate Blanchett, která svou cenu věnovala Philipu Seymoru Hoffmanovi, byla viditelně dojatá, Alfonso Cuarón utahující si ze svého mexického původu a přízvuku pronesl jednoznačně nejzapamatovatelnější proslov večera a v době, kdy jsem už nedoufala, že by nějakou cenu mohl taky předat můj oblíbený Christoph Waltz, ho Stephen Fry v poměrně vtipném německém vstupu uvedl na pódium. A zmínila už jsem, že Helen Mirren do svého poděkování zakomponovala nejznámější pasáž ze Shakespearovy Bouře?(17.2.2014)

 • Beagle
  ****

  Díky Fryovi jde pořád o nejvtipnější a nejchytřejší předávání filmových cen, ať už evropských, nebo zámořských.(23.2.2014)

 • Pajky3
  ***

  Nevím jak se takovéhle věci hodnotí, popravdě moc na ně nekoukám. Tentokrát jsem udělal výjimku, protože náš host-father si užíval předávání přímo na místě a nás zajímalo jestli ho třeba náhodou neuvidíme. Jinak je to pro mě prostě jen předávání cen za filmy a já radši ty filmy. I když vtípek o Charlie Sheenovi coby kouči Leonarda DiCapria pro roli ve Vlkovi z Wall Streetu mě opravdu dostal.(17.2.2014)

 • Splasher
  ***

  Kritikům Frystera bych chtěl připomenout mizerný výkon Wossyho na letošních British comedy awards. Trochu se obávám, že to bylo Stephenovo poslední uvádění.(20.2.2014)

 • ProfesorLotr
  ****

  Zábavná zpracování a můj oblíbený Stephen Fry. Však plno věcí tam nebylo jak by mělo a nějací herci, filmy atd. si to zasloužili více než ti vítězové. 62% http://awards.bafta.org/award/2014/film(28.2.2014)

 • Hanys_
  ***

  Moje první zkušenost s BAFTou. Fryův humor byl chvílemi trefný, chvílemi slabší, připosranost (z dalekého Hollywoodu k nám zavítali ti a ti a taky tihle..) na zabití, ale zase se mi líbilo, že jsou tady netradiční nominace (nejlepší debut, nejlepší mladý herec atd) a navíc představování předávajících bylo skoro pokaždé hodně zábavné. Suma sumárum o chlup lepší než letošní Oscaři. 6/10(2.4.2014)

 • rekkky
  ***

  Stephen Fry sází do pléna vtipy v duchu břitkého humoru ostrovanům sobě vlastním. Jednotlivé kategorie a nominovaní jsou pěkným způsobem představení v atraktivních sestřizích. Stav světové filmografie z pohledu Britské akademie filmového a televizního umění byl představen v ucelené podobě s dostatečnou grácií.(24.2.2014)

 • ShortyIC
  ****

  Je to vlastne dookola to samé len o filmoch Gravity, 12 rokov otrokom, Špinavý trik, Captain Phillips, Vlk z Wall Street, Rivali a Philomena.. no áááno, občas sa tam objaví aj dačo iné, aj keď len z riedka. BAFTA je celkom oddychovka so slabým humorom Stephena Frya, ktorý mi vážne nesadol...(22.2.2014)