Praxis

Závěrečných pět minut je totálně sick. Politicky nekorektní. S narážkami na současný svět a přitom hlásící jak o život. Pod všemi těmi sprostymi narážkami je to překvapivě chytrý film. Pecka, co se nejvíc projeví s dobře naladěnými kamarády po dvou pivech. 80% ()

kobejn

řečeno slovy samotného filmu - byla to píčovina, bohužel jen to, vtipu, který by mně pobavil, tam bylo pomálu, ale závěrečný titulky celkem fajn. ()

ArsenalEagle

Originální sprostá nakládačka, která má téměř vše, ať už mluvím o nápadu, ději, sexu, akci a záporácích. Ten konec byl prostě fantastickej, o tom ani potom! ()

JJ.Gibson

Sausage Party byl nejúlítlejší animák za poslední roky!!! Absolutně nekorektní, plný šíleností a "píčování"!!!! Samo o sobě mě to zas úplně nebralo. Ale musím ocenit vysoko nápad toho animáku. Ten byl geniální!!!! Jídlo, které uctívá lidstvo jako bohy, aby se vzápětí dozvěděli, že je bohové snědí. Geniální!!!!! ()

nirvanafan

V průběhu sledování tohoto filmu jsem provedla genocidu brambůrků a bylo mi dobře. Chudák Lipton zůstal rozpitý v bolestech...Abych zapomněla na to, co jsem způsobila, dala jsem si po odchodu z kina raději pivo a vzpomínala na alkoholovou uličku s úsměvem na rtech. P.S. Zhodnocení? Drsné, přesné, výstižné. A hlavně po South Parku konečně zase komedie, která tne hlouběji, než se na první pohled tváří...Dětem fakt nepouštět. ()

MikO_NR_1909

Dobová anarchia naráža na súčasnú rukoväť vulgarizácie spoločnosti a týmto príkladom sa tvorcovia iba k nej akosi nepriamo pričleňujú. Na tento film sa čakalo už roky a dnes možno odštartuje dlhčíznu púť za skutočným úpadkom serióznosti tohto média a detskej naivity. Inak a osobne Buchty a klobásy sú napriek nie práve pozitívnej predzvesti obžerstva a morálneho úpadku spoločnosti docela vtipné (samozrejme v určitých mantineloch a uvedomujúc si i mieru trápnosti a miestami prekročeniu hrany únosnosti), ale ich nonšalantné výstupy a prehnaná nesúrodá kadencia podobenskej infantility im neumožňujú váženejšej úcty. ()

Makky

Začínam si zvykať, že sledujem film s geniálnym námetom, nápadmi, scénami (...), dokopy však pozliepaný tak zle, respektíve nekonzistentne, až mi je z toho smutno. Buchty a klobásy sú v tomto ukážkové. Brilantný námet a úvod, kde sledujeme supermarketové potraviny žijúce si svoj život v nádeji, že si ich božstvo vyberie a dostanú sa do raja za bránu večnosti. Nasleduje vata, vata, vata, úžasný masaker, vata, vata, vata, vata a neopísateľné epické zakončenie. Buchty a klobásy by boli tým najfenomenálnejším erkovým animovaným počinom, keby trvali 30 minút. Zábava je to skvelá, nanešťastie len na jedno pozretie. 3/4*. ()

gogos

Neskutečně nekompromisní hardcore prasárna ve všech ohledech. Animace možná odpovídá rozpočtu, příběh možná nepatří k nejsilnějším a téma je dost možná hodně velká slátanina. Ale je to kurevsky bez zábran a zatraceně zábavný. Dlouho jsem se tak nezasmál! 5* ()

blackrain

Po prvním okamžiku jsem si říkala, co to sakra je. Jestli se mi to náhodou jenom celé nezdá. Je to šílenost, totální úlet a výplach mozku. Pro vulgární slovník se nechodí daleko. Viděla jsem dabovanou verzi. Ještě, že Čeština je bohatá a má několik variací jednoho slova, které nebudu jmenovat, ale všichni ho známe. Nebylo to snadné, ale přistoupila jsem na Rogenovu hru, když jsem se probrala z prvotního šoku. Příběh je prostinký. Nápad využít potraviny je ale fajn. Nevzpomínám si na žádný animák, kde by se tenhle nápad objevil. Dětem nepouštět. ()

Kaluž

Člověk po všech těch kladných ohlasech tak trochu čeká, že se u toho bude řezat od začátku do konce a natrhne si při tom bránici. Jenže pak je najednou konec a skutečně povedené humory aby spočítal na prstech jedné ruky. Ale to už je u Rogena s Goldbergem tak trochu standard. Trey Parker a Matt Stone nebo Chris Miller s Philem Lordem jsou furt o několik levelů vejš. Takže nebrat a nasrat. ()

Hamaradža

Asi som len nevyspelý pubertiak ale R-ko sausage party proste dodalo šťavu a pri záverečnom ... som sa musel prikloniť aj k 4tej hviezde. Rogen je moja krvná skupina humoru. ()

JohnMiller

Medzi 3/4*. Moje očakávania to naplnilo, ba až prekročilo. Veľmi sympatické mi boli odkazy na mnohé iné filmy (najviac mi utkvela scénka Zachráňte Vojaka Rayana) Bola to celkom inteligentne nakrútená oddychovka pre dospelích v tom klasickom pixarovskom šate. Tým, že som ešte nič podobného nevidel, prižmúrim oko istým klišé častiam a za ten sexuálne odviazaný koniec dám štvrtú *. ()

Derek

(POTENCIONALNY SPOILER) az na zaverecne sexualne orgie nie tak vtipne ako som ocakaval. rogen a spol. a ich styl humoru je stale celkom zabavny, ale uz sa zacinaju opakovat... ()

gegina31

Ano, bylo to vulgární, obscénní, neslušný... ALE tohle není pohádka pro děti. Naprosto skvělý nápad, ale i kdyby to bylo bez všech těch sprosťáren, tak by to stejně pro děti nebylo. Umíte si představit film na takové téma dítěti pustit? Aby vám potom řeklo, že přestane jíst, protože to párečky a zeleninku bolí? Já si tak trochu říkám, že to byl možná záměr udělat to mládeži nepřístupno, aby potom neriskovali žalobu od nějaké americké maminky, která v dobré víře veme dítě na animák. Pro nějaké útlocitné povahy to může být pohoršující, ale já jsem se bavila. Nemyslím tím, že jsem se smála pokaždé, když tam řekli nějakou sprosťárnu, ale prostě mě to bavilo jako celek. Zajímavé je, že u South parku sprosťárny nikomu nevadily. A ten konec? Tak ten ani nebyl přes čáru. Ten byl tak daleko za čarou, že čára ani nebyla vidět. Měla jsem nechápavě otevřenou pusu dokořán a byla jsem i trochu znechucená. Ale s odstupem času musím uznat, že to bylo celkem povedné překvápko. Tohle opravdu nikdo nečekal. Takže účel to splnilo a jako celek nakonec ten film hodnotím kladně. ()

dom156

Když jsem během jara toto spatřil v plánu distributorů jen jsem nevěřícně kroutil hlavou. Po shlédnutí tohoto filmu jsem také nevěřícně kroutil hlavou, ale za úplně jiného rozpoložení. Film samotný není úplně pro každého, ten kdo má rád trhlé ptákoviny tomu se bude líbit, ten kdo toto moc rád nemá, jen bude debatovat o promrhaném času nad tímto filmem. Já se řadím k první skupině lidí a film jsem si celkem. I když střední pasáž tohoto filmu byla dost hluchá naštěstí to přebila sexuální scéna ke konci, která mi vyvrátila mýtus, že jsou určité hranice i ve filmařině. Přesto, že se mi film líbil a doporučuji ho, myslím si, že jedno shlédnutí bylo dostačující a už více oživlé párečky a brambůrky vidět nemusím. ()

salalala

Sausage Party je vlastně úplně typický film z dílny Rogenovy party. Má originální nápad, který je v tomhle případě fakt zcela netradiční a zábavný, jenže mu úplně chybí dramaturgie a nějaká sebereflexe. Na jednu stranu tu jsou nápadité a nekorektní vtipy o náboženství, politice a různých kulturách, na té druhé tu ale nechybí hluchá místa, kterých je na tak krátkou stopáž až moc. Animace je příjemně nedokonalá a jednoduchá a k celkovému ladění filmu se dokonale hodí, oceňuji, jak si tvůrci dokázali vyhrát s různými druhy potravin a opatřit je jednotlivými přizvuky. Závěr filmu je vskutku jak z jiné dimenze a je jasné, že v každém bude vyvolávat jiné pocity, mě osobně nevadil a naopak mi přišel vtipný. Je opravdu škoda, že na jeden dobrý vtip připadají dva až tři průměrné a tempo není vlastně vůbec strhující a celé se to tak nějak vleče. Je víceméně jasné, že režijní vklad Vernona a Tiernana byl asi minimální a důležitější byly příběh a dialogy, které asi budou opět improvizované. Sausage Party už kvůli svému pojetí stojí za vidění a některé momenty (ano, zejména závěr) jsou nezapomenutelné a v dnešní době je fascinující, že si je vůbec někdo dovolí natočit, k lepšímu výsledku ale filmu chybí soudržnost a lepší příběh. Pohled na nákupy v supermarketu se ale rozhodně po zhlédnutí změní. 60% ()

Dexter1

No takto, zbožňujem, keď sa vo filmoch prekračujú hranice a tu sa prekročila nejedna, Svieža komédia, ktorá si neberie servítky a chrlí jednu nekorektnosť za druhou...a práve za tú odvážnosť plný počet. Inak by to bolo asi o hviezdu menej. Skrátka, obrovské množstvo potešujúcich scén a veľká studnica nápadov. Ak si o sebe myslíte, že nekorektný humor je to pravé pre vás, tak niet o čom. ()

Patw

Posledních deset minut je asi to nejdivnější, co jsem viděl v animovaném filmu a jen tak to asi něco nepřekoná. Musím přiznat, že jsem se dobře bavil. Sausage Party se mi líbila už po prvním traileru a jsem rád, že celý film byl stejně tak dobrý a nevyplácal svůj nejlepší materiál na upoutávky. Samozřejmě, že film tlačí na pilu, občas předvádí "skvělé" stereotypní postavy a chování, ale co by jsme čekali od těchto scénáristů? Naprosto originální námět, skvělá animace, dobré hlášky i místy nepohodlné koukání a přesto to celé nějak podtržené vtipem funguje. Já jsem se bavil. Co snímku dávám za plus je, že humor v tomto filmu nečekaně nespadá pod ten trapný, který se ve komediích objevuje čím dál častěji, a smích z diváka tak netlačí násilím. Rozhodně zajímavé překvapení roku. ()