Velký případ donutí Jimmyho potlačit svoji hrdost a vyhledat pomoc na nečekaných místech. Mike se mezitím vrací zpět na trh práce. (Netflix)

Achmed

Nerad přiznávám, že to byl konečně první opravdu zajímavý díl. Několik věcí se spojilo a začalo dávat smysl. Děj začal gradovat. Už se to ve mě zlomilo a nutí mě to kouknout na další díl - a tak to má být. ()

Rocky88

Mikova i Jimmyho linka jsou tu absolutně skvělý. Mike je chladnokrevný, vypočítavý a připravený, absolutní profík, výborná postava (to už ale všichni víme z BB). Jimmyho linka je plná zvratů a izotermický fólie. Lahůdka. ()

jedna_vrana

Mikeova dejová línia je stále napínavá, strieda sa chladný postoj ostreľovača s tragikomickými momentmi. Rovnako aj Chuck je parádne číslo (izotermická fólia všitá do obleku a veľa iných momentov a dialógov, že len neveriacky krútite hlavou). ()

BROKEN_

Zasraná společnost HHM a zasraný Chuck. Prozatím nejlepší epizoda 1 série. Velice povedený díl, který má dobré zvraty, při kterých budete zírat na obrazovku, a budete si klást jedinou otázku - Proč? Jsem zvědavý na závěr 1 série, doufám, že Jimmy jim ukáže zač je toho loket. A poslední věc, kterou bych chtěl zmínit, je dějová linka s Mikem. Celá jeho část s Trevorem z GTA V, byla super, ale asi to moje nadšení může zato, že to byl Trevor! Tak jako v seriálu The Walking Dead, je super ho vidět. Doufám, že se ještě ukáže, byla by škoda ho nevyužít. :D ()

LachtanShows

U žádného jiného seriálu jsem dlouho netrpěl tím, jak složité se bude k němu vracet po delší neodvratitelné odmlce. Cestování a školní povinnosti způsobily, že jsem se Saulovi pořádně nevěnoval bezmála 3 týdny a za tu dobu člověk lecco zapomene. I tak pořád skvělá epizoda. ()

0verseer

Já na bráchu, brácha na mě. Tak v tomto prípade to tak úplne neplatilo a ja som zostal rovnako prekvapený ako Saul a.k.a James. Cítim v kostiach, že posledná časť série bude zlatým klincom do rakvy... ()