• kaylin

Je to taková klasická současná komedie. Celkem dobrý nápad, hodně ksichtění se a přehrávání, což se v případě Ferrella a Harta v podstatě vyžaduje, a nakonec jen takové neuspokojivé sblížení obou postav. Ten potenciál, který zde byl, mi jednoznačně přijde nevyužit, což je podle mě docela pořádný problém. Humorné je to opravdu jen málo.(29.6.2015)

• sedm.1

Get Hard je blbost, trapnost a nuda. Tak, to jsem to tomu ale nandal, co? Ale vážně, já jsem se touto komedií upřímně protrápil, neboť na mě působila vážně tupohlavě. V žádném případě mi nevadí humor švihlý, fekální, ani vulgární, ale musí i v těch nejhraničnějších momentech dávat nějaký smysl a především musí fungovat, což se zde ovšem vůbec nedělo. Veškeré fóry pramení buď z otravného a přehnaně praštěného chování dvou ústředních kašpárků, kdy mě navíc jednak ona celosvětová „hartmanie“ vyloženě minula a jednak pohled na stále se omílající ksichty přestárlého Ferrella také nepřijdou už jako zrovna nějaká výhra, anebo z nezáživně na sebe našroubovaných scének, které pak ve výsledku tvoří jednu z nejodfláknutějších zápletek, co si pamatuji. Neoriginální, nenápaditá, naivní a hloupá. Všichni se tam jinak neustále chovají jako retardi, film navíc nemá vůbec spád, záživné dialogy a neustálé vzájemné pošťuchování Harta s Ferrellem nemá pak vůbec šťávu a nefunguje mezi nimi ani potřebná chemie, no a ten ultrainfantilní konec, ten to už jen podtrhl. Prostě se tu nepovedlo nic, mě za celý film cukly asi dvakrát koutky úst, což na odvázanou komedii vážně není příliš, spíš jsem se cítil při „řádění“ té „veselé“ dvojky až trapně, takže zkrátka tenhle úlet se opravdu nepovedl, a já se prostě u toho ani trochu nebavil.(20.1.2018)

Rozpočet $40miliónovTržby USA $90,411,453Tržby Celosvetovo $106,511,453Tržby za predaj Blu-ray v USA $5,265,136 //počet predaných kusov 229,990Tržby za predaj DVD v USA $10,379,909 //počet predaných kusov 628,220║ ono to ani nemá zlý námet na komédiu, len má to prašteného Willa Ferrella, ktorý to poserie hneď na začiatku svojou neomalenou tlamou, keď sa snaží zabávať svojimi podprahovými gagmi, ktoré splnia účel len v rámci otravnosti alebo znechutenia, nie zábavnosti, po samoúčelnej prvej tretine to začne čosi mať do seba a dokáže to sem tam aj dobre pobaviť /45%/(5.8.2015)

Dosť slabé, pár vtipov tam je. Pár krát sa pousmejete. Ale inak žiadne terno. Dej je celkom zaujímavý na pomery blbej komédie ale ústredná dvojka ma nebrala. Ferrell sa tu iba zhovaďuje a ukazuje riť. Hartovi som mal chuť vopchať do papule banán nech je konečne ticho. Pre všetky choré mozgy, myslel som ovocie. Vidím, že to má 58% a príde mi to tak akurát.(19.6.2015)

Nevim jestli to Kevin Hart dělá schválně, ale už si jednou netradičního pomocníka zahrál v nedávém filmu Dokonalý svědek. Kde měl za úkol sestavit falešnou skupinu svědků na svatbu. Tady se zase snaží z jednoho bohatýho idiota udělat tvrďáka, tak aby to v base přežil až mu ve sprše spadne mejdlo. A i když to je to fakt blbost, tak já se královsky bavil. (Nejlepší bylo....''Kdo je viníkem? Nečekám že to pochopíš hned na poprvý, všechno jde přes Martina'' :D(14.9.2015)

• - Kevin Hart (Darnell Lewis) bol vo svojich 17-tich rokoch vo väzení. (Hudakfilms)

• - Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)

• - Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)