Kevin Hart a Will Ferrell jsou docela dobrá dvojka. Popravdě se mi dlouho nestalo, abych ze dvojky, kde jeden je bílej a druhej je černej, měl takovou radost, jako právě tady. Sice to občas bylo bláznivý až moc, což se právě u těhlech dvou blbců dá čekat, ale na druhou stranu to splnilo moje očekávání a i když tam bylo pár slabších scén, celkově vzato jsem se u Zocelovací kúry suprově pobavil.(15.6.2015)

Tenhle film s Kevinem Hartem plný etnického humoru se celkem povedl. Fóry tam jsou opravdu skvělé a bez servítků. Will Ferrell hraje makléře Jamese, kterému hrozí 10 let v tvrdé věznici. Proto vyhledá Darnella, který jako černoch a podle jeho logiky téměř automaticky bývalý trestanec mu má pomoci v tom vězení přežít. A i když je tohle prostředí Darnellovi cizí, přece jen se mu snaží pomoct. Díky tomu vzniká spousta vtipných scén. James má na tuto přípravu 30 dní. Postupně zjišťuje, že za jeho odsouzením stojí někdo jiný a snaží se s tím něco dělat. Některé okamžiky mě fakt dostaly, ať už ty u černého gangu nebo u rasistických motorkářů. Výcvik probíhá opravdu tvrdě rasovými fóry se tu opravdu nešetří. Nakonec vše dopadne téměř podle očekávání. A Jimmy Fallon tam má dobrý štěk. :) "Šťastný Šukonoce, Santa Čuráku!" :D(30.7.2015)

Will Ferrell je vážně hovado každý jeho film je šíleně ujetý a tenhle na tom není jinak. Ještě je mu tu k dispozici Kevin Hart což je nastupující generace a taky umí řádně zatopit pod kotlem. Šílené scény jsou tu skoro pořád a příprava floutka na basu aby z něho neudělali holku pro všechno je tu skvělá. Nehledejte tu nějaký scénář nebo příběh ten je klasicky lehce podobný filmu Big Stan. Za mě 100 minut zábavy a oddechu.(13.6.2015)

• rekkky

If it is supposed to be comedy with few action shots and the rest should be more or less static shooting of dialogues between Will Ferrell and Kevin Hart, then everything went perfectly well, because sporadic fun is taking the part. Get Hard has simple and not that funny plot as you might think at the beginning, but some of the script lines are hilarious and their provocative purpose is working. Anyway, most of the time you can wonder and observe, how anything like this can be made with budget 40 mil. $, but this is how Hollywood works and even below average comedy can gain over 106 mil. $ only from cinemas.(29.6.2015)

Vůbec jsem to neplánoval vidět, ale skutečně jsem se několikrát opravdu od srdce zasmál. Podobné žánrovky v US letí, k nám se ani nedostanou do kin. Ano, v době Žabovřesek by na ně asi nikdo nešel, ale stejně je to škoda. Willa Ferrella jsem se zájmem sledoval vždy, Kevin Hart u mě byl vždycky druhořadý pidiřvík, co trousí hlášky a překvapilo mě, že se nyní těší takové oblibě a co víc, táhne diváky do kin. A proč ne, pokud přistoupíme na tento styl humoru (který na tom ještě není tak špatně, opravdu znám i horší), tak se člověk bude bavit. PS : Palec nahorů za Alison Brie...70%(14.10.2015)

• - Kevin Hart (Darnell Lewis) bol vo svojich 17-tich rokoch vo väzení. (Hudakfilms)

• - Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)

• - Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)