Zamrzí jak tohle mohla být luxusní komedie. Kdyby z každého filmu Will vytáhnoul svou nejlepší scénku a dohromady to spojil v jeden film, výsledek by musel být hodnocení 11 z 10. Škoda. Prvních 30 minut absolutně mimo. Nejvíce mě dostalo jak jde Will schválně provokovat trojici namakaných borců a ukazuje na ně fakáče. Namísto toho návštěva Nácků měla potenciál neskutečný, ale výsledek 0. Podobně jako u Sousedů probleskují skvělé skeče a spousta hluchého místa. 55%(22.6.2015)

Hned první věc, na kterou jsem si při sledování vzpomněl bylo, že to vypadá jako komedie Ten Největší, kterou spoustu lidí zná jako Big Stan. Filmy mají podobnou zápletku a ze začátku jsou si dost podobný, ale pak se dost oba rozcházejí. Nechci tvrdit, že Get Hard je nějaká fakt inteligentní podívaná, ale rozhodně má dost do sebe a spoustu věcí není jen pro okrasu a ta její hrubozrnnost nebo zjednodušené vykreslení černošský gangů, věznic, gayů či bílých nacistů má taky něco do sebe. Get Hard profiluje jako komedie, ale v určitých momentech nelze nevidět přesah, který tam je jako například jeden ze tří černochů má záznam v rejstříku či různé stereotypy. Etan Cohen jako režisér je dobrý a má řemeslo v malíku a nechybí mu komediální timing, o to více zamrzí, že si trochu více nepohrál s postavy a s příběhem. Will Ferrell je tady hodně dobrý a fakt mně bavilo sledovat jak se snaží ze sebe udělat tvrďáka a mluvit drsně. Kevin Hart je tady výborný a ukazuje proč je tak populární, stačí k to jedna scéna, kde si střídavě hraje na tři postavy a to skoro celé v jednom záběru. Hodně mě mrzelo, že Alison Brie nemá větší roli, jelikož je prostě nádherná a ta jedna její scéna mě zvedla tep hodně vysoko a taky protože má dost zkušeností z Community. Scény a gagy jsou dost vtipné a jak už jsem psal občas jím nechybí ani přesah. Get Hard není dokonalá komedie, ale já jsem se u ní dost dobře pobavil a to mě bohatě stačilo.(12.6.2015)

• TommyDiamond

Nevtipná, uřvaná, sprostá a rasistická píčovina o bílým zazobaným kokotovi Vilu Farelovi, který má necelý měsíc na to, aby ho přizdisráč a majitel mycího centra Kevin Hart naučil výraz zlýho pitbula a pár cool sprostejch frází. Protože jinak bude jeho bílá povislá prdel muset ve věznici st. Kventyn, která je mimochodem plná nadrbanejch černejch homo negrů, putovat z jedný cely do druhů... Jenže místo ochutnávání slastí americkýho vězeňskýho systému se ukáže, že na Vilíka ušili boudu jeho známý a on může zůstat na svobodě s neporušenou prdelní blánou..... Nic horšího jsem snad letos neviděl a hlava mi nebere jak někdo mohl dát víc než dvě hvězdy. Za mě odpad!(6.9.2015)

Nevim jestli to Kevin Hart dělá schválně, ale už si jednou netradičního pomocníka zahrál v nedávém filmu Dokonalý svědek. Kde měl za úkol sestavit falešnou skupinu svědků na svatbu. Tady se zase snaží z jednoho bohatýho idiota udělat tvrďáka, tak aby to v base přežil až mu ve sprše spadne mejdlo. A i když to je to fakt blbost, tak já se královsky bavil. (Nejlepší bylo....''Kdo je viníkem? Nečekám že to pochopíš hned na poprvý, všechno jde přes Martina'' :D(14.9.2015)

• tron

Mám rád Willa Ferrella, najjemnejšieho, najnežnejšieho a pritom najbrutálnejšieho člena Frat Packu. Je to proste maniak! Preto je smutné, že sa niekedy drží bokom. Občas je až nepochopiteľne krotký, obyčajný a nevýrazný. Zavraždil tým už viacero filmov. Vrátane tohto obávam sa. Hart je ešte otravnejší, ako Chris Tucker a scenár je jedno obrovské, zastarané klišé (hádajte, kto stojí za celým finančným podvodom). Pritom zápletka o prípravách na odchod do basy super, dala sa z nej vytrieskať filmová séria. Zostalo však pri jednom filme a už to je o jeden viac, ako bolo nutné. Smiať sa pravdepodobne nebudete. Ani potenciálne vtipné scény (rasistický gang, nôž v hlave) nie sú vtipné. Občas je to dokonca trápne; asi ako keď expert na zábavu rozpráva vtip skupinke ľudí, kde nikto nemá ANI MILIMETER zmyslu pre humor. Uškrnul som sa tuším len raz (opica). Ale čo sa týka blowjobu na záchode... ehm!(21.11.2016)

• - Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)

• - Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)

• - Kevin Hart (Darnell Lewis) bol vo svojich 17-tich rokoch vo väzení. (Hudakfilms)