Ja tieto blbiny fakt môžem. Hart a Ferrell v najlepšej kondícií. Kopec WTF vtipov a super chémia medzi Mayom a Chocolate. Plus do toho pekné sexi prádielko Alison Brie a niekoľko klišoidných dejových zvratov. V zásade nič svetoborné, ale má to presne toľko dementnosti a nadhľadu koľko stačí na to aby som to hneď hodil do kolónky Guilty pleasure spolu s väčšinou Ferrellových filmov.(21.6.2015)

• lucijelucije

Velké zklamání, nejsem fanda komediálních snímků, a když už se do něčeho takového vrhnu, tak očekávám, že nespadnu do ještě větší nechutě, a zrovna u Get Hard se mi to podařilo. Čekala jsem něco bláznivého, ale tohle byl opakující se koloběh, bez špetku nápadu na dobrý humor. Mohla vzniknout praštěná komedie, která vás dostane do varu, ale místo toho vznikla hloupost, která ani nebyla vtipná, ale otravná.(4.7.2015)

• Vykuk

Docela fajn námět, doufal jsem, že se zase po dloooouhé době (po Křižovatkách smrti apod.) u nějaké americké komedie zasměju a moc to nevyšlo:( Spousta stupidních nadávek, které ve velké míře už fakt otravují, trapné situace (škleby, křik a "cool" mjůzik to fakt nezachrání), prostě celkově nevyužitý potenciál... škoda.(27.7.2015)

Willa Ferrella mám pre jeho šialený humor rád, v tomto prípade však ide o slabší snímok. Niežeby sa tu nedalo nasmiať, to nie, dokonca sa tu nájdu aj typické Ferrellove gagy hraničiace až s nechutnosťou, scenár ma však nedokázal bližšie zaujať. Až príliš stereotypné a nudné. Čistý priemer. 60/100(1.8.2015)

• TommyDiamond

Nevtipná, uřvaná, sprostá a rasistická píčovina o bílým zazobaným kokotovi Vilu Farelovi, který má necelý měsíc na to, aby ho přizdisráč a majitel mycího centra Kevin Hart naučil výraz zlýho pitbula a pár cool sprostejch frází. Protože jinak bude jeho bílá povislá prdel muset ve věznici st. Kventyn, která je mimochodem plná nadrbanejch černejch homo negrů, putovat z jedný cely do druhů... Jenže místo ochutnávání slastí americkýho vězeňskýho systému se ukáže, že na Vilíka ušili boudu jeho známý a on může zůstat na svobodě s neporušenou prdelní blánou..... Nic horšího jsem snad letos neviděl a hlava mi nebere jak někdo mohl dát víc než dvě hvězdy. Za mě odpad!(6.9.2015)

• - Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)

• - Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)

• - Kevin Hart (Darnell Lewis) bol vo svojich 17-tich rokoch vo väzení. (Hudakfilms)