Will Ferrell a Kevin Hart vytvořili dvojici, na který se dalo slušně stavět. Je však škoda, že scénář nedokázal pořádně zužitkovat hlavní námět (ačkoliv se pár dobrejch gagů objevilo) a neobsahoval víc "Rkovejch" scének. Palec nahoru za vtipnej a nepříliš hollywoodskej závěr. Obstojná žánrová jednohubka s nevyužitym potenciálem.(25.8.2015)

Já jsem se dokázal bavit i dědečkem hříbečkem a Lilem Waynem! Scénáristicky naprosto ubohý a celý se spoléhající jenom na vtip? Jo to je přesně to co u tehlech komedií žeru. Tahle dvojka je jedna z nejlepších co jsem kdy v komedii viděl a když Kevin Hart chrlí jednu hlášku zadruhou a Will Ferrel mu do toho dělá povedený křoví, tak to prostě funguje.(8.9.2015)

Will Ferrell v roli Jamese Kinga ztvárnil svou roli v tomto snímku velmi kvalitně a vtipně. Prvních 30 minut filmu pro mne bylo poměrně nezáživných, ale později se film začal vyvíjet k lepšímu. Strach hlavního hrdiny z vězení byl průměrně zahraný. Nejvíce jsem si užila část filmu, ve které trénoval fyzičku před nástupem do vězení. Celkové hodnocení 69% / (viděno: TV)(8.1.2018)

Pobavení hodný nářez, jež kvalitu vynahrazuje nevšedními manýry v podání Willa Ferrella. Jsi černý afroameričan, a za svou kariéru jsi neseděl v lochu, kde by tě penetrovali jiní spoluvězni? Tak to asi nejsi pure černoch, more! A pokud jsi opravdu bohatý, tak si najdi svého černocha, jež ti vilu včetně pozemku překope na loch a příprava může začít! 65%(30.12.2015)

• Wallis3

"TEN ČŮRÁK JE BÍLEJ JAK MAJONÉZA" Will Farrell je čůrák. Will Farrell je nesympatickej xicht. Will Farrell neumí hrát. Will Farrell není dobrej komik. Nudná nekomedie, celkem to zachraňoval Hart, ale nijak zvlášť, vlastně spíš vůbec!Jestli chcete komedii s tímhle námětem, pusťte si radši Ten Nejlepší (Big Stan), uděláte líp.(4.2.2018)

• - Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)

• - Kevin Hart (Darnell Lewis) bol vo svojich 17-tich rokoch vo väzení. (Hudakfilms)

• - Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)