• tron

Mám rád Willa Ferrella, najjemnejšieho, najnežnejšieho a pritom najbrutálnejšieho člena Frat Packu. Je to proste maniak! Preto je smutné, že sa niekedy drží bokom. Občas je až nepochopiteľne krotký, obyčajný a nevýrazný. Zavraždil tým už viacero filmov. Vrátane tohto obávam sa. Hart je ešte otravnejší, ako Chris Tucker a scenár je jedno obrovské, zastarané klišé (hádajte, kto stojí za celým finančným podvodom). Pritom zápletka o prípravách na odchod do basy super, dala sa z nej vytrieskať filmová séria. Zostalo však pri jednom filme a už to je o jeden viac, ako bolo nutné. Smiať sa pravdepodobne nebudete. Ani potenciálne vtipné scény (rasistický gang, nôž v hlave) nie sú vtipné. Občas je to dokonca trápne; asi ako keď expert na zábavu rozpráva vtip skupinke ľudí, kde nikto nemá ANI MILIMETER zmyslu pre humor. Uškrnul som sa tuším len raz (opica). Ale čo sa týka blowjobu na záchode... ehm!(21.11.2016)

"Myslim, ze vim, kdo zabil 2 Paca" byla jedna z nejtvrdsich hlasek Willa Ferrella ever... :D Spousta povedenych tematickych vtipku, bohuzel i nejaka ta ridsi omacka. Trvalo mi minimalne tretinu filmu, nez pro me spoluprace techto dvou blaznu zacala opravdu fungovat a davat "smysl". Coby fanaticky priznivec Willa Ferrella jsem cekal nepatrne vice. Ale mozna jsem jen nemel kompatibilni naladu na podobne fekalni typ extremni zabavy.(28.7.2015)

• Thomick

Po Wedding Ringer jsem si řikal "čéče, vždyť na tom Hartovi neni nic až tak špatnýho". Chyba lávky. Ze všeho nejhorší je, že o tom getting hard to vlastně vůbec nemuselo / nemělo bejt - šlo spíš jen o hodně zoufalou výplň stopáže. V první řadě to zde bohužel bylo o getting Hart; a to ve stěží únosných dávkách...(22.6.2015)

• sedm.1

Get Hard je blbost, trapnost a nuda. Tak, to jsem to tomu ale nandal, co? Ale vážně, já jsem se touto komedií upřímně protrápil, neboť na mě působila vážně tupohlavě. V žádném případě mi nevadí humor švihlý, fekální, ani vulgární, ale musí i v těch nejhraničnějších momentech dávat nějaký smysl a především musí fungovat, což se zde ovšem vůbec nedělo. Veškeré fóry pramení buď z otravného a přehnaně praštěného chování dvou ústředních kašpárků, kdy mě navíc jednak ona celosvětová „hartmanie“ vyloženě minula a jednak pohled na stále se omílající ksichty přestárlého Ferrella také nepřijdou už jako zrovna nějaká výhra, anebo z nezáživně na sebe našroubovaných scének, které pak ve výsledku tvoří jednu z nejodfláknutějších zápletek, co si pamatuji. Neoriginální, nenápaditá, naivní a hloupá. Všichni se tam jinak neustále chovají jako retardi, film navíc nemá vůbec spád, záživné dialogy a neustálé vzájemné pošťuchování Harta s Ferrellem nemá pak vůbec šťávu a nefunguje mezi nimi ani potřebná chemie, no a ten ultrainfantilní konec, ten to už jen podtrhl. Prostě se tu nepovedlo nic, mě za celý film cukly asi dvakrát koutky úst, což na odvázanou komedii vážně není příliš, spíš jsem se cítil při „řádění“ té „veselé“ dvojky až trapně, takže zkrátka tenhle úlet se opravdu nepovedl, a já se prostě u toho ani trochu nebavil.(20.1.2018)

Nevim jestli to Kevin Hart dělá schválně, ale už si jednou netradičního pomocníka zahrál v nedávém filmu Dokonalý svědek. Kde měl za úkol sestavit falešnou skupinu svědků na svatbu. Tady se zase snaží z jednoho bohatýho idiota udělat tvrďáka, tak aby to v base přežil až mu ve sprše spadne mejdlo. A i když to je to fakt blbost, tak já se královsky bavil. (Nejlepší bylo....''Kdo je viníkem? Nečekám že to pochopíš hned na poprvý, všechno jde přes Martina'' :D(14.9.2015)

• - Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)

• - Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)

• - Kevin Hart (Darnell Lewis) bol vo svojich 17-tich rokoch vo väzení. (Hudakfilms)