Willa Ferrella mám pre jeho šialený humor rád, v tomto prípade však ide o slabší snímok. Niežeby sa tu nedalo nasmiať, to nie, dokonca sa tu nájdu aj typické Ferrellove gagy hraničiace až s nechutnosťou, scenár ma však nedokázal bližšie zaujať. Až príliš stereotypné a nudné. Čistý priemer. 60/100(1.8.2015)

"neojebe-li tě Jůlie, ojebu Julií já"….....Ferrell jde zase na dřeň a škatulkuje tuhle mukl jízdu do krabičky"úchyláren".. Tohle je přesně jeho žánr a když tančí v rytmu Capoeiry, dementně čumí, vystrkuje chlupatý dekolt včetně odhalené řiti, dokazuje, že je to kudrnatý blondýno ùchyl na pravém místě!!! Na Ferrella třeba speciální náturu, což zdejší maestros csfsfdos zřejmě nejsou!(3.1.2018)

• TommyDiamond

Nevtipná, uřvaná, sprostá a rasistická píčovina o bílým zazobaným kokotovi Vilu Farelovi, který má necelý měsíc na to, aby ho přizdisráč a majitel mycího centra Kevin Hart naučil výraz zlýho pitbula a pár cool sprostejch frází. Protože jinak bude jeho bílá povislá prdel muset ve věznici st. Kventyn, která je mimochodem plná nadrbanejch černejch homo negrů, putovat z jedný cely do druhů... Jenže místo ochutnávání slastí americkýho vězeňskýho systému se ukáže, že na Vilíka ušili boudu jeho známý a on může zůstat na svobodě s neporušenou prdelní blánou..... Nic horšího jsem snad letos neviděl a hlava mi nebere jak někdo mohl dát víc než dvě hvězdy. Za mě odpad!(6.9.2015)

Další z bláznivých komedii Willa Ferrella kde pro tentokrát hraje milionář co je obviněn z podvodu a musí nastoupit do vězení a pak přichází na scénu Kevin Hart jako jeho učitel ,který ho má zocelit ,aby byl za katrem co možná nejsilnější,ale vše nakonec bude úplně jinak....:-)Najde se několik scén,kterým se určitě dá zasmát,ale viděl jsem od Willa už lepší kousky.Přesto to sranda celkem je i když se najdou i méně vtipné sekvence,ale tak nemůže být pořád posvícení...Za mě tedy celkově 65% a tři hvězdy.(8.7.2015)

Will Ferrell je vážně hovado každý jeho film je šíleně ujetý a tenhle na tom není jinak. Ještě je mu tu k dispozici Kevin Hart což je nastupující generace a taky umí řádně zatopit pod kotlem. Šílené scény jsou tu skoro pořád a příprava floutka na basu aby z něho neudělali holku pro všechno je tu skvělá. Nehledejte tu nějaký scénář nebo příběh ten je klasicky lehce podobný filmu Big Stan. Za mě 100 minut zábavy a oddechu.(13.6.2015)

• - Kevin Hart (Darnell Lewis) bol vo svojich 17-tich rokoch vo väzení. (Hudakfilms)

• - Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)

• - Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)