Zase raz Americká prehnitá spoločnosť si potrebovala dokázať, že farebnosť nie je predsa problém a kľudne a to za akýchkoľvek podmienok, môžu spolunažívať, asimilovať či dokonca aj večerať v černošských ghettách s červenými zadkami a čiernou mrkvou v nich.. Prosto scenár a dej filmu nestál za nič, resp.mohol si autor dať aspoň toľko roboty, aby to dotiahol trochu ďalej ako na konečníkovú stanicu v zasmradenom pube kdesi na periférii Chicaga. Plus dávam výprave a kostýmom, ktoré v tomto prípade prekonali moje najlacnejšie očakávania a Gucci sa môže ísť zahrabať, lebo jeho ponožky sa ani len nepribližujú tej nádhernej ČB farbe počas celého deja.. No napokon som sa aj zasmial, čo mňa samého dosť prekvapilo v momente, kedy som si to uvedomil už samozrejme bolo pozde a preto sa musím priznať k ďalším dvom hviezdam ktoré som filmu napokon udelil tri.. Zhrnutie: Celkom dobrá zavarenina na nudný večer..(10.8.2015)

I když běžně herce Willa Ferrella opravdu moc nemusím, musím uznat, že toho blba zahrál relativně slušně, i když...možná to ani nemusí hrát, tohohle pocitu se nemůžu zbavit. Linka filmu překvapivá moc nebyla a dalo se předvídat tak neak všechno, ale relativně slušně to bavilo, žádný nucený humor a nebylo toho ani moc ani málo, taková příjemná pohodovka na večer.(7.8.2016)

• rekkky

If it is supposed to be comedy with few action shots and the rest should be more or less static shooting of dialogues between Will Ferrell and Kevin Hart, then everything went perfectly well, because sporadic fun is taking the part. Get Hard has simple and not that funny plot as you might think at the beginning, but some of the script lines are hilarious and their provocative purpose is working. Anyway, most of the time you can wonder and observe, how anything like this can be made with budget 40 mil. $, but this is how Hollywood works and even below average comedy can gain over 106 mil. $ only from cinemas.(29.6.2015)

Další z bláznivých komedii Willa Ferrella kde pro tentokrát hraje milionář co je obviněn z podvodu a musí nastoupit do vězení a pak přichází na scénu Kevin Hart jako jeho učitel ,který ho má zocelit ,aby byl za katrem co možná nejsilnější,ale vše nakonec bude úplně jinak....:-)Najde se několik scén,kterým se určitě dá zasmát,ale viděl jsem od Willa už lepší kousky.Přesto to sranda celkem je i když se najdou i méně vtipné sekvence,ale tak nemůže být pořád posvícení...Za mě tedy celkově 65% a tři hvězdy.(8.7.2015)

• divak84

tak rozhodně lepší než třeba haunted house 2 :) hrstká vtípků, kterým se lze upřímně zasmát nebo zachichotat , tam je. Hart je rozhodně lepší herec než stand-Up komik, Ferrel si zahral něco z nudy. Samozřejmě obsahově nic, každý (kdo se ve filmech vyzná) na to jde s tím aby viděl ty komediální prvky z "tréninku". o nic jineho v tom filmu nejde. když mate doma nějakou akci, oslavu, spoustu lidí, tak je to jeden z těch typických filmů, který vám hraje na pozadí a vaše banda se vždy po 25 minutach zasměje při pohledu na obrazovku..(29.8.2015)

• - Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)

• - Kevin Hart (Darnell Lewis) bol vo svojich 17-tich rokoch vo väzení. (Hudakfilms)

• - Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)