Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Aljak
  **

  Takýto námet tu už bohužiaľ bol pri filme Big Stan v hlavnej úlohe s Robom Schneiderom. Akurát že Big Stan mal oveľa väčší záber ako tento film, teda aspoň čo sa dejovej štruktúry týkalo. Get Hard nebolo úplne na zahodenie, ale rozhodne som očakával niečo lepšie. Obzvlášť keď som videl obsadenie hlavnej hereckej dvojice Will Ferrell & Kevin Hart. No napokon je to asi jedna z najslabších Ferrellových komédii celkovo :((10.6.2015)

 • Malarkey
  ****

  Kevin Hart a Will Ferrell jsou docela dobrá dvojka. Popravdě se mi dlouho nestalo, abych ze dvojky, kde jeden je bílej a druhej je černej, měl takovou radost, jako právě tady. Sice to občas bylo bláznivý až moc, což se právě u těhlech dvou blbců dá čekat, ale na druhou stranu to splnilo moje očekávání a i když tam bylo pár slabších scén, celkově vzato jsem se u Zocelovací kúry suprově pobavil.(15.6.2015)

 • Icefist
  **

  Nemůžu se zbavit pocitu, že se z toho dalo vyždímat víc. Zvlášť s obsazením Ferrell + Hart. Usmívat se asi při sledování budete, zřejmě se párkrát i zasmějete, ale že by zde byly scény nebo hlášky s potenciálem na status "legendární", to bohužel ne. Jako nenáročná jednohubka postačí, ale víc nic. 40 % Oblíbená část- Shonda při návštěvě ve vězení(12.6.2015)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Pokud budu někdy odsouzen na základě falešného obvinění k výkonu trestu odnětí svobody, tak uteču do Berouna, protože tam mne nikdo nebude hledat a v přestrojení za Leoše Mareše tam budu svádět místní slečny. Pan King je však Američan, který věří v systém a do vězení hodlá nastoupit i přes svou nevinu. Za to mu gratuluji a musím uznat, že jeho příprava na pobyt za mřížemi v sobě nějakou tu zábavu měla. Většinou ji tedy obstarával Darnell, který si dosud nepoznanou roli zkušeného kriminálníka skutečně užíval, ale snaha zhýčkaného bankéře vypadat tvrďácky taky měla své světlé chvilky.(20.8.2015)

 • rekkky
  **

  If it is supposed to be comedy with few action shots and the rest should be more or less static shooting of dialogues between Will Ferrell and Kevin Hart, then everything went perfectly well, because sporadic fun is taking the part. Get Hard has simple and not that funny plot as you might think at the beginning, but some of the script lines are hilarious and their provocative purpose is working. Anyway, most of the time you can wonder and observe, how anything like this can be made with budget 40 mil. $, but this is how Hollywood works and even below average comedy can gain over 106 mil. $ only from cinemas.(29.6.2015)

 • - Kevin Hart (Darnell Lewis) bol vo svojich 17-tich rokoch vo väzení. (Hudakfilms)

 • - Natáčení probíhalo v New Orleans v USA. (willy1)

 • - Postava, kterou hraje Kevin Hart, se jmenuje Darnell, což je Hartovo pravé prostřední jméno. (Káronoš)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace