Kousavou, sarkastickou CLAIRE SIMMONS fascinuje sebevražda jedné ženy z podpůrné skupiny pro pacienty trpící chronickou bolestí, mezi něž patří i ona. Jak zjišťuje podrobnosti o Ninině sebevraždě a jak se rozvíjí její vztah s Nininým manželem, začne se prát i se svou vlastní, velmi krutou osobní tragédií. (Filmbox)

maxcold

Hned jak jsem viděl upoutávku k filmu, tešil jsem se. Už to je první signál toho, že nebudu jásat. A opravdu zas tak moc nejásám... Vtipné místa jsou fajn, ale tady filmu ubírají na reálnosti. A jelikož jsem romantik, tak nějaký ten lepší konec bych asi taky snesl. Nicméně skvělé téma, skvělá Jennifer. Občas mi to přišlo, jakoby z toho filmu museli hodne vystříhat, aby byl čas na dlouhé a nudné záběry, což je problém u hodně filmů (dramat). Po skončení filmu pořád vidám Jenfier Aniston čumící na oblohu a kourny stromů z auta. ()

chewbac.Ca

slušná porce nudy.. ve 28. minutě vypnuto! Jennifer nikdy nebyla pro mě atraktivní a tahle role a její pohled na ni rozhodně nepřidává... ()

wendus92

Skvělá Jennifer v popředí táhnoucího se příběhu, ve kterém není žádný výraznější moment překvapení či něčeho, co by člověka vtáhlo do děje, takže to nějak tak sleduje, ale v podstatě je mu to jedno. Na druhou stranu to byl asi životní výkon Jennifer, a o tom ten film hlavně je. Ne, špatné to nebylo, jen mě to nezasáhlo tak, jak jsem očekávala. ()

vodkasesemte

Tvl, co jsem to zase stáhnul? Aha, ona tam hrála Brittka, kterou na začátku srazilo auto! A maminka pak celý zbytek filmu trpí depresemi. Tak to nebude film přesně pro mě. ()

megajalec

Tak to bolo teda depresívne. Aniston hrá ako o život, lenže čo z toho, keď tomu chýba poriadny scenár, dej, prípadne zvrat. Film vypovedá o depke spôsobenej fyzickou bolesťou hlavnej hrdinky. Problém je, že je tam plno náznakov (manžel, ktorý je vlastne zbytočný, Macy detto, ani Worthington nemá nejaký zásadný význam, takisto ani holka na konci). A tak mi pripadalo, že sa to neuveriteľne vlečie ()

black8

Jennifer Aniston je ako stvorená pre túto rolu. Aj napriek tomu, že ju poznáme najmä z komédií, je v nej oveľa viac ako len čistá komickosť (to viac predviedla napríklad už vo filme The good girl). Tu mohla ukázať oboje - talent pre dramatické role a zároveň aj sarkazmus a humor. Adriana Barraza sa postarala o veľkú dávku nehy. Oceňujem aj jednoduchú kameru a pomalé plynutie, ktoré dalo vyniknúť príbehu. Skvelo namiešaný film. Aj bolel, aj dal nádej. ()

david666

Oceňuji snahu Jennifer zbavit se zaškatulkování ale tady jsme tak na půl cesty. Trošku více děje, či gradace příběhu by neuškodila. ()

LencaN

Trochu tvrdý oříšek najít si vztah ke Cake. Je to podáno nepřikrášleně, se všemi bolestmi, neklidem duše, zlomeným srdcem. Chybí tu šťavnatější momenty, nějaké ozvláštnění by se určitě sneslo, ale na druhou stranu dobře, že to není kýčovité a hloupě nevkusné. Stopáž je tak akorát. Největším tahákem je samozřejmě Jennifer Aniston, která hraje neskutečně. To už není bezstarostná kočka Rachel, ale Claire, která se musí potýkat s neustálými bolestmi, halucinacemi či sněními a hlavně ztrátou milovaného dítěte. ()

Kackas

Jennifer Aniston výborně zvládla roli v tomto dramatu. Její psychickou i fyzickou bolest jsem jí opravdu věřila. Claire je vlastně celý film jen taková tajemná, nemá zájem o nic. To vše se zhorší ještě potom, kdy přijde o svou kamarádku ze sezení. Film působí velmi depresivně i smutně zároveň, ale takový je i děj a scénář tohohle filmu. Co bych asi vytkla je zdlouhavost filmu. Celou dobu se neděje vlastně nic. Jen to, jak nám Jennifer ukazuje jak trpí. Žádné napětí, nic. Jen pořád ten samý a utrápený život Claire, která už nemá pro co žít. Avšak takový je děj tohoto filmu a tak to pravděpodobně mělo být, na mě to však bylo už celkem nudné a zdlouhavé a po hodině a půl jsem byla ráda, že to mám za sebou. Jak se dalo předpokládat, tak i konec byl řekněme nemasný a neslaný, v podstatě se žádným pořádným závěr. Jen se to vlastně tak utlo. Ale opravdu klobouk dolů za fantastický herecký výkon Jennifer. ()

KaterinaN

Film průměr, ale hvězdička navíc za Jennifer. Skvěle dokázala zahrát bolest, nejen fyzickou ale i tu vnitřní. Na konci filmu jsem málem brečela s ní. ()

andrea181

Výborné drama, kde Jennifer Aniston předvádí asi nejlepší výkon. Dokonale napínavý a myslím, že i pravdivý příběh. Nejlepší bylo, že do poslední chvíle nevíme, co se jí stalo. Mám Jennifer jako herečku ráda a jsem z toho fakt nadšená. Luxuně zahrané depresivní a úzkostné chování se vztekem z toho všeho . ()

prudence91

Jennifer Aniston byla v tomto filmu, v pro ni netradiční roli, velmi dobrá. Celkově film je kvalitní drama o nelehkém životě. ()

Jurcekk

Páčilo sa mi to. Barraza výborná, krásna postava... Taketo filmy ma bavia. Zovreté, komorné, malo to atmosféru. Prijemný nedelny večer. Dostal som, co som chcel. A Andrejka odkazuje, že Jenn má umelý nos... ()

Allein4

Komedie to není ani zdaleka. Těch pár jemně vtipných momentek prostě ze silného dramatu komedii neudělá. Takže popis zde na čsfd je značně zavádějící. Nic to ale nemění na tom, že Jennifer předvedla obdivuhodný herecký výkon. Asi její zatím nejlepší. Mně se to líbilo. Mělo to hlavu i patu a slušný závěr. Film popisovat nebudu, mrkněte na to sami. 60 % ()

Hedja

Drama, které spíš působí jako nekonzistentní romantická tragikomedie. Ne úplně zlá, ale pořád tragikomedie, kterou Jennifer Aniston hraje celkem dobře. Anna Kendrick je hodně špatná, vůbec by tam být nemusela a hned by byl film o něco lepší, stačilo by, kdyby Claire slyšela jen hlasy anebo možná ani to. Celkově mi námět filmu připadá dobrý a vděčný, ale film je nějak nevyzrálý, dalo se z toho vytěžit víc. ()