Čtrnáctiletá fashion bloggerka Viktorie si musí po smrti matky vybrat, zda žít v dětském domově nebo na malé vesnici s otcem, kterého nikdy neviděla. Venkovské prostředí na ni zpočátku působí jako zoo plné exotů, kteří jsou sice zajímavou náplní pro její blog, ale žít se s nimi nedá. Její otec navíc úspěšně vzdoruje všem pokusům o převýchovu a raději se věnuje své praxi zvěrolékaře a poklidnému popíjení s kamarády. Do rodinného souboje je postupně zatažena celá vesnice i sociální pracovnice, která hrozí násilným rozdělením nově vzniklé rodiny. A to právě ve chvíli, kdy Viktorie kromě vztahu k otci nachází i první lásku... (Indigo Film)

JamesSi

Není to peklo, jako Magnusek a spol. Je vidět, že tvůrci ví jak funguje kamera. Ale jinak je to neuvěřitelně stupidní. Je vidět, že to natočil někdo, kdo neví jak internet, teenageři a život funguje. Je to lepší než kudlou do oka. ()

Lukoboss odpad!

Na nervy jsem u toho opravdu byl, protože to byla hrůza. A, Kadeřávková tupou a rozmazlenou a drzou kravku v pubertě hraje dobře, to se musí nechat, ale to je asi tak všechno. Popravdě byste jí nejradši dali facku téměř v každé scéně, kde se objeví. A jedna jí i přistane, to pak divákovi srdce zaplesá. Ostatní tak nějak hrajou, nejhorší je opět K. H.-Herčíková, ta už by snad role ani dostávat neměla. No a kámen úrazu je scénář, protože když Pražáci točí film o vesnici, dopadne to nějak takhle (všichni jezdí na traktorech, jsou oblečení jak kreténi, chovají se jak kreténi, pijou jen pivo, rum a zelenou a vlastně furt chlastají nebo jsou v hospodě). Toto je hlavní důvod, proč dávám odpad, protože pokud se nám nepodaří oprostit od takových stereotypů a generalizací, nevyjde z toho nic dobrýho. A tady to růžový stádečko kolem Dominiky Myslivcové, to je peklo dnešní doby.. bohužel. P.S.: Jo a otřesně hrající nebo spíš nehrající Mišík je na plakátu v popředí, ale přitom tam má totálně vedlejší roli. ()

klukluka

Čekal jsem to mnohem, mnohem horší. Z hovna se tu upletl bič. Chtěl jsem dát 3, přece jenom je to pořád jednoduchá, naprosto předvídatelná limonáda, konkrétně tahle mě ale osvěžila a cítím se po ní dobře. Nebyla ani zvětralá, ani přesycená, všeho tady bylo tak akorát. Čtyři dávám za tu křivdu, které se tady na tomhle filmu hromadně dopouštíme- aktuálně 38 procent... Nechápu proč? Obvykle to nedělám, ale jdu si přečíst komentáře hejtrů, čím ty ODPADy! asi tak zdůvodňují? Za mě to bylo vtipně napsané, výborně zahrané (snad tedy s výjimkou Petry Černocké, což ale může být čistě můj subjektivní dojem), perfektně nacastované a moc dobře zrežírované. Neříkám to poprvé a bohužel asi ani naposledy- ČSFD škodí českému filmu. P.S.: ČSFD je v tom nevinně, to jen my čeští a slovenští uživatelé jsme přehnaně kritičtí k domácí tvorbě. ()

Foxhound#1

Anna Kadeřávková je zkrátka exkluzivní zbožíčko, o tom žádná. Ostatně už v klipu Čechomoru byla kouzelná. Ale tady navíc dokázala, že umí zahrát stejně dobře hodnou holku jako otravnou rozmazlenou fiflenku. Bohužel na celý film to nevystačí a ani ty náznaky komedie jsem nikde nenašel, tak šup s tim do průměru. Ne do čistého průměru, ty do očí a uší práskající reklamy a účast Dominiky Myslivcové (kterou jsem nejdřív považoval za Pornellu Kaprovou což je podobná sorta), jo ta to zabila definitivně. ()

peetriss

Andílek mi na nervy nelezl, zato přesvědčení našich komerčních televizí, že umí točit filmy pro kina na nervy leze, a značně! Primácký kousek, který pro svou amatéřinu neměl v kinech co dělat. Juraj Šajmovič opravdu neumí. Proč tedy ty (slabé) dvě? Protože se ojediněle mezi typicky lacinými a hloupými pokusy o vtip objeví povedený, což je svým způsobem zázrak, a také protože Anna Kadeřávková se ve své roli roztomile vyžívá a nepůsobí špatným dojmem. Film očividně cílí na dnešní náctileté publikum. 30% ()

Prochy38

Hrozná škoda! Protože sice se téma zdá jako už několikrát opakované a trapné, insta-kočka na vesnici u nás ještě natočena nebyla. A. Kadeřávková i P. Řezníček fungují v pohodě. Potěšila i P. Černocká a moc velkou radost udělala stále nádherná L. Rybová. Ale tím klady končí. Vše je přestřelené jako blázen, většina postav je naprosto mimo realitu, ale až tak, že se z pokusu o "bláznivou" komedii stává trapná sračka. A to počínaje nesnesitelnou K. Hrachovcovou a konče nechutným, slizkým a naprosto herecky neschopným A. Mišíkem. Takže za mě super nápad v tom nejkatastrofálnějším provedení... ()

Lovely.Bones

Všechno na tomhle filmu je špatně. Tvůrci nevědí: jak funguje internet, jak vypadají dnešní plochy počítačů, jak funguje elektřina, jak se oblékají dnešní teenageři, jak mluví a jak se chovají. Nic na tomhle filmu nefunguje. Herci jsou neskutečně špatní a do první linii zla české teen-kultury bych po dnešní zážitku zařadil i mladého Mišíka, protože nic tak odporného jsem už dlouho neviděl. Vy mi chcete říct, že tenhle klučina je populární? No way!!! Ok, asi 3 vtipy dohromady fungovaly a trochu se mi při nich pozvedl horní ret. I přesto je to zvěrstvo a srovnatelnou českou hrůzou bylo naposledy 10 pravidel jak sbalit holku nebo Dědictví 2. Pokud se vám tyto dva útoky na českou kinematografii líbily, hurá na Andílek na nervy ;-D ()

mira007

Pohled na dnešní vesnici zobrazený teda hodně z jiné dimenze reality až to bylo trapné, ale film jako takový jsem čekal horší. Nebyla to střeštěná řachanda ač tam teda pokusy o humor alá francouzské veselohry byl, ale byly tam i celkem vážný věci ikdyž uměle ( vztah otce a znovunalezené dcery ). Podtrženo sečteno není to žádná katastrofa, jak se píše v recenzích, takže jako pozitiva vidím obsazení ( teda asi krom toho Mišíka) a herecký výkon Anny Kadeřávkové, u které, když si srovnám jak zahrála tady a jak hraje úplně jiný typ holky v Ulici, tak musím konstatovat, že umí hrát. Už se těším až si zahraje nějakou odhalenou scénu, protože je docela hezká. ()

Wienczaa

Absolutně nechápu dehonestaci tohoto pokladu novodobé (moderní) české kinematografie. Anička Kadeřávková zde předvádí životní roli alá the oscars, a banda teploušů a prizmatu pražské kavárny má tu drzost ji za to kritizovat... Spíš bych měl dát 5 místo čtyř... Hold se mi opět potvrdila naprostá nekompetentnost zdejších přispěvatelů... ()

Gore odpad!

Snad poprvé mi z nějakého filmu bylo špatně, a to i z postav. Nejhorší snímek desetiletí, dokonce horší než z produkce Magnusfilm. ()

Hepy13

Jee Anička konečně ve filmu....tak to je super. She is so cute. V ulici hraje hodnou, vesnickou holku, a tady si střihla blogerku a bohatou fiflenu. Pobavil jsem se, průmerný český film. Žádná sláva, ale ani katastrofa. ()

adelina8

Čekala jsem nějakou šílenost, naštěstí na odpad to není. Ovšem - Petra Černocká? Proboha proč?! Takové neherectví jsem už dlouho neviděla. ()

arcticsky

Kadeřávková je alespoň krásná, když už nic moc nehraje. Je ale z té party v hlavních rolích nejlepší. Řezníček je úplně mimo a mladý Mišík je totálně bez charismatu (jeho dvaasedmdesátiletý táta ho má 100x tolik). S dobrými herci se dá natočit koukatelný, i když jinak banální příběh. Toto ovšem není ten případ - zde se sešla ohraná story s velice průměrným herectvím, chvílemi mne polévalo trapno... ()

husokachna odpad!

Chtěl bych se omluvit Peťovi Kolečkovi, protože když porovnám jeho počin s touhle otřesnou makabrozitou, tak Peťa je pan filmař. PS: Adam Danny Mišík je zlo z jiné dimenze. ()

Everyone

První půlka filmu, kdy Viky ve vidlákově řádí byla i místy vtipná, nicméně polovina druhá gradovala ve své unylosti podprůměrného dramatu. ___ A teď něco k hereckým výkonům. Na to jak byla ve své roli Anna Kadeřávková dobrá (v obou polovinách filmu, aby nedošlo k mýlce), např. Adam Mišík byl naprosto příšerný a dovolím si to povýšit - Adam Mišík je příšerný herec, ať zpívá, ale nehraje, nedá se na to dívat. Dost možná obsahuje i lignin jako správné dřevo. ___ A co to vykreslení venkova? Nevím, zda to bylo myšleno vážně, nebo si takhle někdo představuje/-val humor, ale za mě to bylo tedy velice trapné. - Pokud tedy existuje trapnomagie, tak proč něčemu podobnému neříkat trapnoscénaristika nebo bez prefixu trapno, přímo sci-fi? ___ A.K. film "ohvězdila", nicméně film jako celek nepůsobí zrovna dobře. ()

Richie24

Další z filmů, ke kterým se člověk dostane tak nějak omylem, a které jsou pouze pozadím jinak tráveného večera. A to je dobře. Pár zajímavých myšlenek, okamžiků a narážek na mouchy dnešní pokřivené doby je ale překrytých absolutní předvídatelností, podprůměrným herectvím a častou vatou. Za první zmíněné, skutečnost, že jsem od toho ani nic jiného nečekal a strávil u toho jinak příjemný večer se skotskou whisky, dávám 2 **. ()

allebra

Líbilo se mi, jak k sobě otec s dcerou hledali cestu a přeměna rozmazlené slečinky v docela fajn holku. Počáteční kontrasty mě pobavily, konec dojal. Co se týče "herectví" Kateřiny Herčíkové, tak mám pocit, že od té doby, co se převtělila v blondýnu, ztratila talent i soudnost. Celkově 65%. ()