Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

adamix

Len napodobenina starej vianočnej klasiky Sám doma 1,2. Dám 25% len preto, že sa táto časť ešte málinko dá zniesť oproti tým sračkám, ktoré nasledujú po tejto trojke. ()

1V4N

Po výbornej jednotke a dobrej dvojke prichádza Sám doma 3. Doposiaľ sme boli zvyknutí na legendárneho Macaulaya Culkina, ktorý ako dieťa mal pred sebou sľubnú hereckú kariéru, no potom sa to celé akosi zvrtlo. (Čo sa stalo vie najlepšie on „sám“). No vráťme sa späť k filmu, kde sa objavuje iné dieťa, iní zlodeji dokonca ani tie prefíkané kúsky, ktoré použije Alex proti zlodejom, nie sú ničím zaujímave. Jedna hviezdička je kvôli Scarlett Johansson :) Toľko asi moje skromné zhrnutie. ()

marek29

Jednoznačně dílo táhnoucí sérii ke dnu a to takovým tempem, že Titanic by mohl závidět. Odhlédneme-li od faktu, že chybí Kevin a Alex ho rozhodně nemůže zastoupit. Snaha vytřískat ze slavné značky nějaké další peníze se mi hnusí.. 1 hvězda, protože mě nezabilo to dodívat do konce. ()

ostravak30

Opravdu nerozumím, proč po mega úspěšné jedničce a dvojce tvůrci šli do dalších třech dílů. Tím spíše s takovou kvalitou. Když pominu, že ve třetím pokračování nehraje ani jeden z původních herců, je zde špatné téměř vše. Kvalita herců šla rapidně dolů. Tím spíš scénář, který je dost béčkový. Mě se nelíbí ani hudba. Ta je velmi podprůměrná. A pokračujeme dál. Samotný příběh je spíše trapný. Lupiči honí autíčko a nemohou ho dohonit? Ani v opravdovém autě? Opravdu? Tvůrci se snaží, aby zlodějíčci prošli podobnými útrapami jako ti v prvním a druhém dílu. Jenže zde to jaksi nefunguje. Herci se tváří podobně jako jejich kolegové z prvních dvou dílů, ale jsou v mimice tak nějak slabší, nepřesvědčivější. Přičemž nic není originálního. U sténání vydávají podobné zvuky, jako jsme už dvakrát mohli slyšet. A co je nejhorší, někdy reagují naprosto nelogicky. Filmu taky ubližuje velmi špatný střih. Tak například na muže něco padá a on se ještě dvacet vteřin kouká, jak to na něj letí. A neuhne. Buď se měl aspoň pokusit uhnout, aby to nepůsobilo tak trapně, nebo měla být celá scéna o pár vteřin kratší. Kevin jim v předchozích dílech ani nedal šanci. Těch nelogických situací v podobě zlodějů je celá řada. Je jasné, že se chovají tak, aby na pasti narazili a ne že na ně narazí, protože se na určitou cestu zcela logicky vydají. No...skončím tím, čím jsem začal. Nechápu, jaký smysl měli další tři díly. A už teď se bojím čtyřky a pětky, které jsem si stáhl. ()

Sasulka3

Od stejneho scenaristy bych ocekavala aspon stejne herce, kdyz si to ponechalo stejny nazev v pokracovani... Co se tyce samotne komedie, tak jsem se zasmala a ,,rukopis,, tam znat urcite je :) ()

RigorMortis odpad!

Stručne, jasne, výstižne a Capsom: NIE. Z pôvodného Home Alone sa stal kult a vianočná klasika, pre mňa však skončila druhým dielom. Toto je už len priživovanie sa na kultovom filme, navyše s totálne nesympatickým a netalentovaným hercom v hlavnej úlohe. Tak typické pre USA. ()

maoc

Jděte do prdele. Dyk je to fajnový rodinný pokoukání. Jasně že je to dojička peněz a nejde o žádného Prousta, Platona nebo Fitzgeralda, o Bergmanovi nebo Andersonovi ani nemluvě, ale děcka se u toho spolehlivě zabaví. Dokonce i já. Och, jak hluboko jsem klesl. ()

kadef odpad!

Docela jsem se na to tešil i když jsem věděl že to nemůže dosáhnout kvalit prvního a druhého dílu. Je to ale jedna z nejhorších komedií,(podkud je to komedie) co jsem viděl. Ty lupiči byli teda tupí. Na takový pasti by se nenachytali ani ty největší ubožáci na světě, navíc ten kluk absolutně neumí hrát. Sakra, ještě nikdy jsem neviděl auto na dálkový ovládání s takovým dosahem. A jak zařídil aby měl obraz z auta rovnou v televizy, bez kabelů a s obyčejnou kamerou. ()

Max Q.

Už jsem se smířil s tím, že v dětských komediích musí být gauneři totální idioti. Ale napsat ty postavy jako lidi s dlažební kostkou místo mozku a bambusovými tyčemi nahrazující nohy - to už je moc. Co bude ve čtverce? Pat a Mat? ()

Rajo odpad!

No mal som dost ked som to dopozeral. Dej sa snazi kopirovat omnoho uspesnejsiu jednotku a dvojku, lenze nepodarilo sa. A preto je Sam doma 3 na takej pozicii. Trapni herci o ktorych som v zivote nepocul teda neboli velmi presvedcivi a nahradnik Culkina sa do tejto filmovej role absolutne nehodi. Je to az prilis infantilne takze odporucam len detom do 7 rokov inak sa vam moze nieco stat :) Sam doma nikdy nebude sam doma bez svojej rodiny a maleho sikovneho Kevina. ()

Eddie003 odpad!

Sám doma 3? Vtip, který má důležitou vadu. Není směšný. Nebojte, budu stručný, tento film je typickou ukázkou humoru, kterým se dáví americká populace. Je škoda slov, obětovaných tomuto několikrát přežvýkanému psímu žrádlu. Konec.Brrr. A mám to za sebou. ()

(fjw)

Jako stejně můj komentář ke čtyřce... Nechápu, že toto vůbec vzniklo. Filmaři musí být fakt idioti:( ()

chrustie

Jedna za to že sem to dokoukal do konce. To co bylo vtipné v předchozích dvou dílech, o to tady ani nezavadí. Hodně slabé, bezduché, tragické. ()

MartyMcFly89 odpad!

Odpad za vyhrabávání mrtvoly, která měla zůstat ležet pohřbená. Byl to v tu dobu mělký hrob, tvůrci si mysleli, že lidé budou mít v povědomí kvalitu prvního a druhého dílu. A také že meli, proto této blasfemii dávám plný počet. Za Kevina! 0%. ()