Mezinárodní zločinec Beaupre se dohodne na „obchodu“ s ukradeným raketovým čipem. Se svými komplici – Alicí, Jerniganem a Ungerem – ho na tejné schůzce získá a ukryje ho do hračky, dálkově ovládaného autíčka. Při celním odbavení na letišti dojde k záměně tašky, kterou si do Chicaga odveze paní Hessová. Zločinci znají jen přibližně její adresu, a tak musí prozkoumat několik vilek na tichém předměstí. Osmiletý Alex, který dostal od paní Hessové autíčko, je nemocný a dalekohledem podezřelé osoby pozoruje. Vždy zavolá policii, ale zločincům se podaří včas zmizet a nikdo mu nevěří. Alex pochopí, že proti zločincům mezinárodního formátu, kteří mají k dispozici nejmodernější techniku, musí bojovat jenom svým důvtipem – vybaven tím, co mu poskytne dům a jeho skříň s hračkami… (TV Prima)

albiebennett odpad!

Jediné co mě na tom zaujalo je malá Scarlett, jinak je to totální provar, který je už jenom debilní, koncept "sám doma" už zemřel společně s Culkinem ()

mnaucz odpad!

Film jsem viděl nedávno a nechápu jak takovou blbost mohl někdo natočit. Sám doma 1 a 2 nejsou sice mým oblíbeným žánrem ,ale tenhle film je zhanobení celé této filmové série. Fakt odpad ()

nicolePavs

Home alone první a druhý díl byli úplně skvelý, ale tohle má s předchozími filmy společný akorát příběh, který ovšem není vůbec tak poutavý jako u předešlých snímků. ()

Teachman

Námět a zápletka: 10/10 ... Vizuální stránka: 8/10 ... Soundtrack: 8/10 ... Didaktický potenciál: 7/10 ... Celkový dojem: 9/10. Podle mě nejlepší díl z této filmové série, který není vůbec doceněný. ()

JesterKruger

Stop špatným recenzím! Film je sice nazván sám doma, ale nemá to s tím nic společného, a srovnávat to se Sám doma je opravdu tvrdá sázka. Pokud zapomenu na to, že to je Sám doma, tak je to taková normální komedie. ()

lapatata

Tak jednička ani dvojka to samozřejmě není, ale dívat se na to dá, a chvilkama se člověk i zasměje. Jsou i horší kraviny, takže zařadit to mezi největší odpad mi příjde přehnané. ()

Camp_nou odpad!

Tak tohle je opravdu hodně i na můj žaludek. Pokus o úspěch na pokračování slavných Culkinových dílů zde kromě názvu nejde poznat a Sám doma 3 je jak něco z jiného světa - bohužel co se týče filmových světů tak z toho špatného. ()

dawexx odpad!

Neuvěřitelný vyvařování nastavovaný kaše (ochutnali jste ji někdy? hroznej blaf). Pane bože, vždyť původní duo filmů stálo na výkonu M.Culkina, to zřejmě autoři tohohle shitu vůbec nepochopili. Ptám se znova: Proč? Proč někdo cpe prachy do filmů, který jsou dopředu odsouzeny k záhubě??? ()

Paulia odpad!

Kam se poděl Kevin a věčně roztěkaná rodinka McCallisterů? Mám pocit, že po dvou pokračováních už třetí není příliš žádoucí a už vůbec ne s nicneříkajícími postavami "padouchů" a příšerným obsazením. ()

saaaky

Naprosto nejhorší z celé série. Nechápu, proč zde opět nebyl nasazen Maculay Culkin, čímž by se razantně procenta zvýšila, výkon Alexe D. Linze byl totiž nepřesvědčivý a celý film byl zřejmě brán jako odpolední vtípek při kávě a tak jsem to i pojal. Ne, díky. ()

DonArian

kdyby tohle byl první díl a ty dva původní s Macaulay Culkinem neexistovali tak by to byl docela koukatelnej film, ale jelikož je to třetí díl který nemá s těmi původními nic krom názvu a řekněme kostry zápletky společného, tak je to naprosto nudná a otravná hovadina s nesympatickým harantem... 1* je tu protože z některých "vtipů" se na mé tváři objevoval...ani ne úsměv spíš "záškuby" P.S. odkdy stačí vložit (bez jakéhokoliv zapojení) čip do RC auta a ono začne lítat? Takže když dám čip z auta do lednice tak ona začne místo chlazení jezdit? Hustý! :D ()

Tomulka odpad!

První dva díly měli styl, který se již nepodaří nikdy napodobit a to nejen kvůli hercům, ale i jiným velmi podstatným věcem. ()