Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Catherine Cawoodová, sedmačtyřicetiletá řadová policistka na malém městě v Západním Yorkshiru, řeší kromě běžných kriminálních deliktů v sociálně vyloučené oblasti i poměrně komplikovaný osobní život. S manželem Richardem se rozvedla, přesto se stále vídají. A společně se sestrou Clare, bývalou narkomankou, vychovává osmiletého vnuka Ryana, jehož matka a Catherinina dcera Becky spáchala krátce po jeho narození sebevraždu. Nyní se Catherine dozvídá, že se do města vrátil Tommy Lee Royce, o němž je přesvědčena, že způsobil dceřinu tragickou smrt. Mezitím se nespokojený účetní Kevin Weatherill jen těžko smiřuje s faktem, že mu jeho zaměstnavatel Nevison Gallagher odmítl zvednout plat, aby mohl zaplatit školné pro svou nadanou dcerku. A zoufalí lidé často dělají zoufalé a především nepředložené věci, které by do nich za normálních okolností nikdo neřekl. Události rychle nabírají osudový spád, v jehož rámci se příběhy Catherine a Kevina nešťastně protnou. (Česká televize)

(více)

Recenze (6)

kocik1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Taková Julie Lescaut z Velké Británie, to bylo první, co mě napadlo, když jsem slyšela televizní dabing..:-)) Zdá se ovšem, že Catherine Cawoodová je propracovanější a výrazně zajímavější. Uvidíme.... ()

chrispe 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První díl slibuje slušné drama. Ten ukoktanej, upocenej účetní na mě přenesl děsnou beznaděj! :D Catherine Cawoodová v podání Sarah Lancashire je sympatická a uvěřitelná ve své roli. Těším se na další díly a trochu se bojím, jestli mě při tom očekávaném nerváku nerupne žilka v oku. ;) ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama