Při svém pátrání po Tommym prověřovala Catherine také dům, kde byl naposledy spatřen, aniž by tušila, že je to místo, kde drží Ann Gallagherovou. Policejní uniforma vyvolá mezi únosci paniku a rozhodnou se dívku narychlo převézt jinam. Celý podnik se ovšem tragickým způsobem zvrtne a vyústí v další, mnohem závažnější zločin, který otřese celou komunitou. Ashley by z celé záležitosti nejraději vycouval, velení však pomalu přebírá Tommy, což pro nešťastnou Ann nevěstí nic dobrého. Kevin mezitím řeší se svou ženou Jenny, jíž se ke své účasti na únosu svěřil, co s podílem z první splátky výkupného, který od Ashleyho dostal. Na Clare se obrátí Nevisonova žena Helen, jestli by si nemohla důvěrně promluvit s Catherine. (Česká televize)

nula87

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jak jsem u minulého dílu psal, že to spíš bublá pod povrchem, tak rozbitým světlem dodávky se to všechno vyvalilo na povrch jako u vybuchlé sopky. Teď věřím, že už to pojede v nastoleném brutálním duchu až do konce. Spoiler!Tommy Lee přebral iniciativu, Catherine je bohovsky na*raná na všechno a na všechny, Kevin se snaží umýt si ruce, a Ann pravděpodobně nečeká nic hezkého. ()

kocik1

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Pro mě zatím nejlepší díl seriálu. A co se týče Kevina, který zodpovědnost za svůj díl viny přehodil srabácky na svou ženu, tak doufám, že mu scénáristé připravili podobně šťavnatý osud jako nebohé Ann. ()