Geostorm: Globální nebezpečí

• USA Geostorm (více)

Po sérii bezprecedentních přírodních katastrof ohrožujících naši planetu se přední představitelé z celého světa dohodnou na vytvoření rozsáhlé sítě satelitů k řízení globálního klimatu, které mají zajistit bezpečnosti všech obyvatel planety. Ale nyní se něco pokazilo – systém vytvořený k ochraně Země začne na Zemi útočit a začíná závod s časem, kdy je nutné zjistit skutečnou hrozbu dříve, než geomagnetická bouře smete ze zemského povrchu všechno... a všechny. (Vertical Entertainment)

Ragnarocek

Ako film na vikendove popoludnie po dobrom obede ok. Pribrh predvidatelny a vo filme sa neobjavilo nic, co by sme uz nevideli... (film som pozeral na 3x, pokazde som pri nom zaspal :) ) ()

eaglestar

Nejde tak ani o ubohost filmovou, jako spíš o ubohost politickou. Vesmírný program a žádní Rusové?! Zato Norsko tam má svoje zasloužené místo. Tý jo NASA, ESA a pár dalších pablbů z nějakých čmoudských prdelí nás prostě zachrání, a basta. ()

Jindra_S

Další promarněná příležitost natočit něco pěkného. A přitom by stačil možná 1-2 dny, aby scénáristé stvořili film, který by tak nebil do očí svou hloupostí. Ale tady to dali opět na triky, které jsou pěkné, bezchybné, ale k ničemu, když příběh chybí. ()

simonman

Tak hele, mojí vážení a milí scénáristi, kromě HLP tam bude nějaká politika a nějaké ty kecy o vesmíru, tak se mrkněte na House of cards, Gravitaci, Passangers a start Falcon Heavy. Rejžo na to ti serem, vole. Ok, tak tam napište nějaké rádoby vtipné sračky, jako dycky a action! Však ti tupani to sežerou. ()

im8

Film dvou půlek, aneb když méně je více. První část se mi líbila, potěšil Gerard jako zlobivý hoch v áčkovém vizuálu, ale asi od poloviny se to zvrtlo na přehlídku speciálních efektů přerušovanou nánosem nefalšovaného USA patosu. A to byl konec. Těch efektů bylo tolik, že by v pohodě stačily na další 4 filmy, ale ten jeden to definitivně odpravilo. Za nepochopitelně promarněnou šanci jdu s hodnocením dost dolu. ()

deckard242

Nejhorší áčkový katastrofický film EVER! O pořádný stupeň níže než druhý Den Nezávislosti. Jen škoda toho Eda Harrise... P.S. hodnocení uživatele verbal je docela pěkné odkopání se, cha cha... ()

Rada.Shoa

Gerard a Andy si každý zaslouží po jedné hvězdě.Jinak naprosto zbytečná záležitost.Efekty úplně out a herecké výkony otřesné! Stejně myslím, že filmy s podobným tématem prostě nejdou moc "na dračku". ()

JerryPilsen

Škoda debilních rozhovorů a nesmyslných WTFmomentů.Nebýt toho tak tu máme výborné scifi s poselstvím.Ale snaha o zamotání hlavy divákovi za každou cenu je přehnaná.A pak ten směšný konec... ()

HonzaN

CGI o nicem.. bohuzel...zapletka nic moc, herecke vykony ani nemluvim... Gerard je symapatak, co se hodi do Lovestory ale ne sem... a jeho filmovy bratr je antisympatak od sameho zacatku az do konce + kockovani... no proste je to slaby... co tam dela ten britskej smrad?? je to strasny klise, efekty o nicem, Gerard je strasnej tatik... jit na to do kina je blbost.. pri cene listku 130kc x 2 + cca 400 kc za obcerstveni to znamena 600-700kc v haji za neco, co nema hodnotu ani koupe DVD ve vyprodeji v Tescu... ()

arowhill

Další z řady zbytečných katastrofických filmů...nikoho to dlouhé roky nedokáže nadchnout a ani produkce není schopna pochopit že jsou to celkem vyhozené finance.Možná kdyby je vložili do nezávislého snímku který nebude tak předvídatelný,dopadlo by to mnohem lépe.Už bych si konečně rád sednul a zhlédl něco zajímavého klidně i katastrofického co nebude chtít zničit planetu přilétajícím šutrem nebo rozmarem počasí atd. Chápu že to není jednoduché přijít s námětem katastrofického filmu v nové neotřelé rovině.Na druhé straně nechápu že když to nedokážu musím natočit něco co bude v každé rovině propadák. ()

005

Koukatelné. Na začátku to ještě jde, ale směrem k finále jsou dialogy blbější a blbější. Stejně jako u ostatních Devlinovo filmů této kategorie. ()

aznaho

Proboha, proč si tady intelektuální fňukny stěžují a kritizují popcornovej biják? Dyť to byla zábava. Nic víc. Nehraje si to na umění, nemění svět. Zkoukneš, pobavíš se, potěšíš voko a deš vod toho. Je to hezky natočený a splňuje všechny šablony takových snímků. Doporučuju na nedělní odpoledne, na "samadoma" nebo dopolení koukačku. Tečka. ()

KcarlosK

Mám rád globální destrukci, ale tohle bylo i na mě moc. Tenhle film se opozdil tak o deset let. Možná méně té demolice a více práce na postavách by pomohlo. A nebo taky ne. ()

StandikK

Tuctový scénář, tuctový konec, tuctový film. Jediným rozdílem je herecké obsazení, které stojí určitě za to. Ale jelikož jsem už taaakto podobných filmů viděl několik, nelze jinak hodnotit. ()

pRaY_882

Geostorm by som hodnotil ako ľahko podpriemerný katastrofický thriller. Príbehovo je však geostorm celkom slušný aj vizuálne efekty ušli. Horšie hodnotenie však dávam kvôli tomu že filmári zabudli ako sa šíri zvuk vo vákuu. Fyzikálne nemožné scény boli tiež ako päsť na oko. Za mňa 4/10 ()

protonpost

Nechápu to nízké hodnocení. Film si zaslouží mezi 60-70%, kdyby katastrofické záběry byly delší, tak i více. Dávám plný počet jako protiváhu kritikům. Jako hlavní plus vidím dobrý scénář, absenci nadlidí, supermanů, zázraků a velkých koz v mokrých tričkách (jako v trapném San Andreasu). Film nikde moc nepřehrává a nehraje si na senzaci. Je do dobře udělaná řemeslná práce, příjemná odpočinková zábava, která není blbá ani exaltovaná. ()