Epizoda 9 (E09) (epizoda)

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Česko, 2014, 56 min

Berete přece prášky proti chlapům...(7.11.2019)

"Jenomže on nejde zatknout. Má všude známý. Já bych ho zatkla, pak bych s ním jezdila po kriminálech a nikde by mi ho nechtěli přijmout." Tak to je pech. Laušman zkrátka umí a to tak, že dokonce odolné jeziny nestíhají polykat prášky proti chlapům. A přesto může být usušen. Ano, tak dramatický je tento díl. A mě dost pobavil Eda na Facebooku, vodník z rozbrušovačkou byl taky skvělý, Monika uplatňující pozici potenciální daňové poplatnice neměla nejmenší chybu a dokonce ani Krysa to tentokrát moc nekazil.(20.9.2016)

Radek Holub Krysa si to užívá a já také. Ten je na Oskara, bez debat! Nejen díky němu zatím asi nejlepší díl.(6.12.2019)

Jeziny v pyžamu s Langmajerem v posteli - začátek fajn. Lucie Siposová jakofejsbukový expert taky. Langoš a fény taky fajn. Ale hlavně konečně díl, kde se něco děje.(1.10.2017)

Pořádně jsem se vyhecoval a napálil epizodě plný počet hvězdiček, protože jsem se výborně bavil. Už úvodní scéna s ranním probuzením se mi fest líbila, Laušmanův výraz u snídaně byl ještě lepší, u definice Facebooku jsem málem přišel o bránici, na vlastní oči jsem viděl, jak se zabíjí a křísí vodník, no a ta podvodní rozbrušovačka... Tohle byl fakt dobrý zážitek, Jeziny jedou, a i když z Luďka Soboty nikdy nebude dokonalý herec, vážnější role mu sluší podstatně víc než ti jeho věční blbci (kromě Františka Koudelky).(7.12.2019)