I z těžkého života, se dá udělat ještě těžší... Film s Martinem Dejdarem a Jiřím Lábusem v hlavních rolích vypráví o vztahu mentálně postiženého strýce (J. Lábus) se svým synovcem (M. Dejdar), které osud svede v jedné chvíli dohromady, aby postupně mezi nimi vzniklo pouto, které je prezentací síly a „moci“ přátelství. To je posléze vystaveno zkoušce ze strany těch, kteří se je snaží z různých důvodů od sebe rozdělit. Snímek je mj. i konfrontací dvou hlavních, charakterově bezelstných protagonistů s těmi, kteří svou bezelstnost dávno ztratili a řídí se převážně tím, co jim může přinést prospěch, a to často za jakoukoliv cenu. (APK Cinema Service)

Olík

Ajajaj, už je to tady zase….Tomáš „svíčková s dvaceti“ Magnusek dává k dobru (nebo spíše ke zlu) další ze svých poselství budoucím generacím. Už při hodnocení „Oscarového trháku“ Modelky s.r.o. (r.2014) jsem se zmínil, že nepatří ke skaním odpůrcům tohoto XXXXL brouka Pytlíka…každopádně v tomto případě amatérismus opět zapíjí dožínky ve velkém. „Sorry jako“, jistá podstata se rozhodně nedá upřít, ale pokud se nemýlím Magnuskovo sdělení má mít formu celovečerního filmu…..no a filmařina rozhodně vypadá jinak. PS: Pane Dejdar, kdyby vám nezbyl ten Bart, tak to fakt můžete jít zabalit. ()

DAPDO

Nemám moc rád tyhle až komorní dramata, ale na tohle se dalo v pohodě koukat. Je to dost smutnej příběh, těžko říct, jak by se v podobný situaci zachoval kdokoliv z nás na místě Dejdara. Každopádně výbornej Lábus, myslím, že si tuhle roli, kde moc nemluví, užil. 50%. ()

mardun

Magnusek je odpornej jak zjevem tak svym umem natocit film. Labus se na tuto roli absolutne nehodil a s Dejdarem mam taky problem. Proste Katastrofa. Dejdarovi neverim hrani, je to strasne amaterske a Labus je proste dobrej jako komik, ale hrani si na blazna mu proste neslo, bylo to smesne. Magnuska by mel nekdo poslat do blazince a nebo sponzori prestat davat penize na jeho debilni filmy. Tenhle fim by slusel Hynkovi Bocanovi, skoda. ()

Ozzy2

Stokrát radši cokoliv od Magnuska, než od těch Slámů, Vejdělků a podobné sebranky. Nechápu, co sem chodí za idioty, že hodnotí Magnuskův zjev a dávají tomu odpad. To vy čůráci musíte takovou Růžičkovou nenávidět k smrti. I kdyby natočil Vykoupení z věznice Shawshank, tak to nasbírá 30 %, protože Magnusek, ,.....magoři. ()

Jaxx84 odpad!

Magnusku, ty demente, tohle žes psal 3 roky? Nemá to hlavu a patu, jeden nesmysl za druhým. Sociálka a policie takhle pracuje kde? V té díře odkud si vylezl? Styď se. ()

caba

Škoda,že tento film má tak málo kladné hodnocení,asi k tomu stačí pro některé jen jméno režiséra -MAGNUSEK.Příběh byl citlivá sonda do života s postiženou osobou.Po násilnostech,vulgaritě, které se tak často objevují v našich filmech ,to byl balzám na mou duši.Jiří Lábus zahrál retardéra výborně.Pro mne to rozhodně nebyl promarněný čas. ()

Realmond

Nudné, natahované a celé takové zvláštní. Jiří Lábus by měl určitě dobrý potenciál v této roli, ale to by to musel být uplně jiný scénář a jiný režisér. ()

Psycho.R

Asi neco nejvíc podobného filmu, co kdy Magnusek stvořil. Ovsem je to jen zasluhou Dejdara s Lábusem. Kdyby byl dobrý scénář a dal druhému jmenovanemu co hrát, jistě by předvedl koncert, ovšem tady má možnost jen neustále opakovat stejnou grimasu. Co je však horší, to je naprostá absence logiky v druhé pulce. Např. Takhle postiženého člověka by nezavřeli do vazebni cely, natoz by ho nenechal, jako nesvéprávného, podepisovat výpověď apod. Konec by rozhodně nebyl takový happy, spíše by dopadl jako v Rain manovi apod. Co čekat od pána, který tohle stvořil? ()

ANTYCHRYST

Magnusek to neumí... a pořád se pokouší něco točit... Dramatická hudba ..dramatickou scénu neudělá.. od první minuty to je vážný..ale nefunguje to ani z milimetru.. Všechno špatně.. 10% Vejmělková solidně sešla..a seschla.. ()

Caa odpad!

Neuvěřitelně špatný film. Nelogický, nudný, plytký. Padesátiletá Vejmělková s padesátiletým Dejdarem hrají pětatřicetileté. Nechápu. ()

elimS

20% - komentář 20ti slovy: Film o tom jak "realitní kancelář" chce koupit barák. "Postižený" strejdo-otec a syno-synovec ho prodat nechtějí. Mno a to je konec. ()